Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
YANAKLARDA PARLAK GÖRÜNÜM ELDE ETMEK İÇİN 5 YOL
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler
BLUSH
NARS
Allık
1.770,00 TL

Highlighter

YANAKLARDA PARLAK GÖRÜNÜM ELDE ETMEK İÇİN 5 YOL

 • Temmuz 04, 2020

Makyajı yanaklara renk vermeden tamamlamış sayılmayız. Her zaman ten makyajının son dokunuşu allığa aittir! Yanaklarınıza hem güzel bir renk, hem de şık bir parlaklık vermek isterseniz hangi ürünleri kullanabilirsiniz? Allık olarak kullanıldığında yanaklara renk veren, aydınlatıcı parlaklığına sahip en güzel 5 ürünü sizin için listeledik.

 

 

1) Nars Dual Intensity Blush 

 

Nars’ın bu ıslak ve kuru kullanılabilen çift renkli allıkları, hem profesyonel makyaj artistleri hem de biz makyajsever kadınlar için joker ürünlerden biri. Marifetleri saymakla bitmez... Çünkü bu allıklar kelime anlamı ile sadece ‘allık’ değil. Aydınlatıcı, allık hatta far olarak kullanılabiliyorlar. Yüzünüze renk, derinlik ve parlaklık katıyorlar. 

 

Metalik ve ıslak etkili bir görünüm için fırçayı nemlendirerek ürünü uygulayın. Bu şekilde parlak ve kalıcı, yoğun bir allık görünümüne sahip olursunuz. Doğal görünümlü bir parlaklık için de kuru uygulama yapabilirsiniz. Allıkların tüm tonları zaten satenimsi bir ışıltıya sahip. Kuru fırça ile uyguladığınızda saten bitişli ama doğal görünen güzel bir parlaklık elde edebilirsiniz. Günlük kullanım için harika! Çok boyutlu bir ışıltı için her iki tonu da birbiriyle karıştırarak uygulayabilirsiniz. Bu da yüzde inanılmaz efektler yaratır. Dual-Intensity allıklar için özel tasarlanan ıslak ve kuru kullanılabilen Nars Wet/Dry Blush Brush #23 no’lu fırçayı kullanın.

 

Nars’ın yaz koleksiyonu olan Under Cover’da yer alan 2 yeni Dual Intensity allık Liberation (ışıltılı açık pembe/karamel pembe) ve Sexual Content’i (şeftali/ahududu) denemenizi öneririz. 

 

DUAL INTENSITY ALLIKLARI KULLANMANIN 10 FARKLI YOLU

 

 

2) Nars Orgasm Blush
 

Işıltılı şeftali pembe rengiyle makyaj tutkunlarının vazgeçilmez allığı Orgasm, elbette bu listede olmazsa olmazdı! 

François Nars, ilk Orgasm allığı 1999’da piyasaya çıkardı. O tarihten bu yana popülerliğini koruyan allık, sayısız ödül aldı. Amerika’nın en çok satan allığı oldu. Nars Orgasm’ın bir dokunuşu ile cildiniz anında canlanır. Doğal, sağlıklı, taze bir görünüm kazanırsınız.
 

Yanaklarınızın üstüne Nars Kabuki Yachiyo ile allığınızı uygulayabilirsiniz. Fırçada kalan ürünü alın ve saç çizgisinde, burun köprüsünde ve çenede gezdirebilirsiniz. Görüntüde bütünlük sağlar. Yanak rengi elmacık kemikleriyle sınırlı olmamalıdır. Yüzünüzün tamamında daha doğal görünümlü bir renk yaratmak için her zaman biraz saç çizgisine, çene kemiğine ve burnunuzun ucuna da rengi dağıtın.
 

ORGASM MI, SUPER ORGASM MI?
 

 

3) Nars Highlighting Blush

 

Nars Highlighting Blush, cilde ışığı yansıtan bir parıltı kazandıran aydınlatıcı allıktır. Tek başına ya da mat bir ürünle birlikte kullanılabilir. Cilde anında ışıltı katar. New Order (pembe), Satellite Of Love (şeftali bronz) renkleri ile yanaklarınıza renk ve parlaklık verebilirsiniz.
 

Yanaklarınızın daha gergin görünmesini sağlamak için yanakların en yüksek kısmına Nars Blush Brush #20 ile allığı uygulayın.

 

4) Nars Illuminator

 

Aydınlatıcı deyince aklımıza ilk gelen elbette Nars’ın Illuminator’ları oluyor. Çünkü birçok aydınlatıcı ilk olarak Nars’ta yaratıldı ve hiçbir markada olmayan aydınlatıcılar bu markada var. Nars için aslında aydınlık makyajın çıkış noktası diyebiliriz! Illuminator dediğimiz likit aydınlatıcılar da Nars’ın ikonik ürünlerinden biri. 

 

Yüzü eşsiz şekilde aydınlatan likit aydınlatıcıları, yüze canlı ve taze bir parlaklık vermesi için kullanılabilir. Illuminator’ın renkli olanlarını yanaklarınızın üzerine renk vermek için kullanabilirsiniz. Orgasm, Super Orgasm ve Laguna bunun için uygundur. Nars Kabuki Yachiyo fırça ile rengi yanaklarınızın üzerine uygulayabilirsiniz.

 

NARS ILLUMINATOR NEDİR? NASIL KULLANILIR? KİME YAKIŞIR?

 

 

5) Nars Multiple

 

Nars’ın ikonik ürünü Multiple ile en fazla 3 dakika içerisinde tüm makyajınızı yapıp, harika görünebilirsiniz! Çünkü bu ürünü yanaklarınızda, gözlerinizde ve dudaklarınızda kullanabilirsiniz. Nars Multiple, kremsi yapısı ve renkleriyle bütün cilt tonlarında pırıltılı vurgular yaratır. Cildi çok güzel aydınlatır. E vitamini ve Acai yağıyla zenginleştirilmiş olduğundan cilde renk verirken, cildi nemlendirir ve besler. En güzel uygulaması ise parmaklarla yapılandır. Çünkü cildin sıcaklığı ile mükemmel bir şekilde dağılır. Ama parmakla dağıtmak istemezseniz Nars Kabuki Yachiyo Brush’ı kullanabilirsiniz. 

 

Multiple’ın tüm renklerini yanaklarınızı aydınlatıp renk vermek için kullanabilirsiniz.

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ