Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
YIPRANMIŞ SAÇLARIN KULLANABİLECEĞİ EN İYİ 7 SAÇ BAKIM ÜRÜNÜ
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler
HAIR CARE SPREY
ASHLEY JOY
Saç Bakım Spreyi
339,90 TL 203,94 TL
REPAIR GAME CHANGER HAIR MASK
WE ARE PARADOXX
Yoğun Onarıcı Mucize Etkili Vegan Saç Maskesi
1.940,00 TL 1.550,00 TL
VOLUME SHAMPOO
WE ARE PARADOXX
Çok Yönlü Vegan Hacim Şampuanı
1.220,00 TL
VOLUME CONDITIONER
WE ARE PARADOXX
Hacim Veren Saç Kremi
1.390,00 TL
REPAIRING CONDITIONER
ASHLEY JOY
Onarıcı Saç Kremi
289,90 TL 173,94 TL
REPAIR SHAMPOO
WE ARE PARADOXX
Yoğun Onarıcı & Yapılandırıcı Şampuan
1.220,00 TL
BOND MAINTENANCE SYSTEM TRAVEL TRIO
OLAPLEX
Bağ Güçlendirici & Saç Kusursuzlaştırıcı Üçlü Seyahat Bakım Seti
3.180,00 TL
BOND TREATMENT DUO
OLAPLEX
Bağ Güçlendirici &Yoğun Onarıcı & Nemlendirici İkili Bakım Seti
2.980,00 TL
THE BOND TREATMENT SYSTEM
OLAPLEX
Yoğun Onarıcı & Nemlendirici & Bağ Güçlendirici Üçlü Saç Bakım Seti
4.470,00 TL
No. 9 BOND PROTECTOR NOURISHING HAIR SERUM
OLAPLEX
Bağ Güçlendirici Besleyici Saç Serumu
1.490,00 TL
No. 7 BONDING OIL
OLAPLEX
Bağ Güçlendirici Saç Bakım Yağı
1.490,00 TL
No. 6 BOND SMOOTHER
OLAPLEX
Bağ Güçlendirici Saç Şekillendirici
1.490,00 TL

Saç

YIPRANMIŞ SAÇLARIN KULLANABİLECEĞİ EN İYİ 7 SAÇ BAKIM ÜRÜNÜ

 • Haziran 26, 2020

Genelde boyalı saçlar yıpranmış saçlar grubuna girer. Çünkü boyalı saçlar, işlem görmüş saçlar olduğundan hassas ve kırılgandırlar. Üst üste çekilen fönler ve yapılan boya işlemi de saçların sağlığını olumsuz etkiler. Yıpranmış saç, soluk, donuk, mat ve cansızdır. Saçlarınızın güzelliğini geri kazandırmak için size saç bakımı için harika 7 üründen bahsedeceğiz!

1) 24 Bitkisel Yağ Karışımlı Kür/Durulanır

Yağ masajı saç köklerindeki kan dolaşımını arttırır ve sağlıklı saç büyümesini teşvik eder. En etkili saç bakımlarından biridir. 24 bitkisel yağ ile zenginleştirilmiş Ashley Joy Saç Bakım Yağı, saçlarınızın sağlığını geri kazandırır. Özellikle boyalı ve yıpranmış saçlar için uygundur. İçeriğindeki A ve E vitaminlerinin antioksidan özelliği, saçınızı güneş ışığının zararlı etkilerinden korumaya yardımcı olurken, Baobab yağı saçınızı yoğun şekilde nemlendirir. Saçları parlatır, yumuşatır ve besler. Birkaç kere düzenli kullanımda saçınızdaki farkı görürsünüz. 

Yoğun bakım için avucunuza aldığınız saç bakım yağını ellerinizde yayın, kuru saçınıza eşit miktarda dağıtın. Yağı uyguladıktan sonra saçlarınızı sıcak havlu ile sararak yaklaşık 20 dakika bekletin. Sonra şampuan uygulayıp saçlarınızı durulayın. Günlük bakım için duştan sonra ürünü nemi alınmış saç uçlarına uygulayarak yaklaşık 5 dakika bekletin ve durulayın.
 

Saç bakımı nasıl olmalı

2) Onarıcı Saç Kremi / Durulanır

Ashley Joy  Repairing  Conditioner , zor taranan yıpranmış ve kuru saçlar için idealdir. Saçların hacimli ve parlak görünmesine destek olur, tarama kolaylığı sağlar. Badem yağının içerdiği mineraller yıpranan saçlarınızı güçlendirmeye yardımcı olurken, shea yağı yumuşak bir dokunuş kazandırır. Saç kırılmalarını kontrol altına alır.


İlk olarak saçınızı Ashley Joy Deep Repair Shampoo  ile yıkayın. Sonra saç kremini nemli saçın boy ve uç kısımlarına yedirin. Daha iyi nemlendirme etkisi için 2-3 dakika bekletip bol su ile durulayabilirsiniz.
 

3) 3’ü Bir Arada  Vegan  Saç Bakım Kremi

Repair  3-In -1 Conditioner , Duş sırasında saç kremi, onarıcı bakım maskesi ve kuru saça şekillendirici balsam olarak kullanılabilen çok yönlü saç bakım kremidir. Saçlarınız daha sağlıklı ve ipeksi görünecektir. İçeriğindeki bitkisel karışımlar; keçiboynuzu balı, İrlanda yosunu , şerbetçiotu ve ısırgan otu özleri saçları besler, hacim verir ve güçlenmesine yardımcı olur.

Saç kremi olarak: Şampuandan (Volume Shampoo) sonra ıslak saça uygulayın ve birkaç dakika beklettikten sonra durulayın.

Onarıcı bakım/maske olarak:  Saçlarınıza kremi dipten uca uygulayıp maske olarak isterseniz gece boyu bırakabilirsiniz. İsterseniz birkaç saat bırakıp sonra saçlarınızı yıkayabilirsiniz.

Şekillendirici balsam olarak: Ürünü kuru saça şekillendirici krem olarak uygulayıp saçlarınıza istediğiniz şekli verebilirsiniz. Saçta rahatsız edici kalıntı ve yapışıklık bırakmaz.

Saç bakım sprayi nasıl uygulanır

4) Saç Bakım Spreyi/Durulanmaz 

Ashley Joy Saç Bakım Spreyi, badem yağı ve buğday proteini ile zenginleştirilmiş özel formülü sayesinde duştan sonra saçların kolay taranmasını sağlarken, aynı zamanda saçı besliyor ve kırık uçların onarılmasına yardımcı oluyor. Durulanmayan formülü ile saçlara parlaklık ve yumuşaklık kazandırıyor. Böylece nem kazanan saçın elektriklenmesi de ortadan kalkmış oluyor.

Bu spreyi saçınızı her yıkamadan sonra kullanabilirsiniz. Saçınızın ıslaklığını havlu ile hafifçe aldıktan sonra spreyi kullanın. Saçlarınızın açılmasında zorlandığınız bölümlerine veya tüm saçınıza rahatlıkla uygulayabilirsiniz. 

5) Saç Serumu/Durulanmaz

Cildimiz için olduğu gibi saçlar için de serum kullanabiliriz. Serum bakımları da saçta farkedilir derecede hızlı sonuçlar verir. Ashley Joy Argan Hair Serum saçları onarır, yeniler ve canlandırır. Mat saçlara ışıltı sağlar. Yıpranmış saçları canlandırır. Argan yağından zengin formülü ile saçlara kökten uca bakım yapar. Saçlarda kökten uca koruyucu bir kalkan oluşturur. Saçlarınıza yumuşak ve sağlıklı bir görünüm kazandırır. 

Serumu nemli saçınıza uygulayın ve durulamayın. 

Saç maskesi ile ilgili herşey

6) Yoğun Onarıcı  Vegan Saç Maskesi

Yıpranmış saçlarınızı çok sıkı topuzlara ve at kuyruklarına hapis etmeyin. Saç dökülmesine sebep olur çünkü saç havasız kalır. We Are Paradoxx Repair Game Changer  Hair Mask ,  hasar görmüş ve kuru saçları şaşırtıcı derecede sağlıklı görünen saçlara dönüştürür. Elektriklenmeyi giderir ve saçları parlaklaştırır. İçeriğindeki  argan yağı, hindistancevizi yağı ve E vitamini kuru, yıpranmış saçların yenilenmesine yardımcı olur. Avokado ve fındık yağları saçı derinlemesine nemlendirir. Matcha yeşil çayı ve ginseng, saçı güçlendirir.

Kuru, ıslak veya nemli saça istediğiniz sıklıkta uygulayabilirsiniz.  Bütün gece saçta bırakırsanız saçlarınız maksimum etkiyi alacaktır. Maskeyi saçta ne kadar uzun süre tutarsanız, sonuç o kadar iyi olur. Dipten uca maskeyi uygulayabilirsiniz. İstediğiniz kadar beklettikten sonra durulayın.

7) Detoks Etkili Onarıcı Saç Maskesi

Saçlarınızı boyadan boyaya kendi kaderlerine teslim etmeyin. Evde de bakımlar ve maskeler mutlaka yapın. We Are Paradoxx  Detox  Restorative  Hair  Mask , yıpranmış ve hasar görmüş saçları yeniler. Nemi saça hapsetmek ve saçın parlaklığını arttırmak için provitamin B-5 ile zenginleştirilmiştir. Saça canlı ve sağlıklı bir görünüm kazandırır. Vegan Keratin ise saçın kırılganlığını azaltır ve hasarlı uçları düzeltir. Hindistan cevizi, saçın protein yapısını onarmaya ve güçlendirmeye yardımcı olur. Nane saçı arındırır ve canlandırır.

Kuru, ıslak veya nemli saça istediğiniz sıklıkta uygulayabilirsiniz. Maskeyi saçta ne kadar uzun süre tutarsanız, sonuç o kadar iyi olur. Dipten uca maskeyi uygulayabilirsiniz. İstediğiniz kadar beklettikten sonra durulayın.
 

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ