Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • 0
ÜRÜNLER
 • {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler
NARS

MAN RAY PHOTOGLOSS LIP LACQUER

Man Ray Yoğun Renk Veren Dudak Cilası
240,00 TL 59,00 TL
NARS

THE MULTIPLE

Çok Amaçlı Stik
450,00 TL
NARS

DUAL INTENSITY EYESHADOW

Islak ve Kuru Kullanılabilen Çift Etkili Tekli Far
190,00 TL 99,00 TL

Makyaj

YÜKSELEN TREND: HOLOGRAFİK GÜZELLİK ÜRÜNLERİ!

 • Temmuz 16, 2020

Biraz pırıltı ve ışıltıdan bahsetmiyoruz; epey epey parlaklıktan söz ediyoruz. 90’lardaki parlak taytları hatırlıyor musunuz? Sırt çantaları ve yağmurlukları da unutmayalım. Ve şimdi aynı parlaklık makyaj dünyasına da geri döndü. Biz çok seviyoruz ışıl ışıl parlayan yüzleri, yaz siz? Eğer siz de aynı fikirdeyseniz, hangi ürünlerle parlak bir ten elde edersiniz ona bakalım.

 

1) Likit Aydınlatıcı: Nars Copacabana 

 

Aydınlık ve ışıl ışıl bir tenin vazgeçilmezi! Müthiş ışık yansımaları için en iyi ürün diyebiliriz. Işıltılı inci pembesi rengi aydınlatıcı olarak yüzün her bölgesine uygulanabilir; burun, çene, yanaklar, şakaklar... Ekstra ürün uygulamaya ihtiyaç kalmaz. Direkt cilde veya fondöten üzerine sürebilirsiniz. 

 

2) Stik Aydınlatıcı: Nars Multiple Copacabana

 

Likit Copacabana’nın stik versiyonu. Aynı kullanım alanlarına sahip. Sadece likit olanı cilde daha ıslak ve daha metalik bir görünüm veriyor. Stik olanı ise saten bitişli.

 

 

3) Aydınlatıcı Allık: Nars Albatross ve Nars Hot Sand

 

Albatross: Altın yansımalı inci rengi olan yüksek pigmentli bir aydınlatıcı. Hot Sand de altın pırıltılı açık şeftali renginde. İkisi de müthiş bir parlaklık veriyor cilde. Elmacık kemiklerinin üzerine, burun kemiği üzerine, üst dudak üzerine, kaş altına uygulanabilir. 

 

4) Çok Yönlü İkili Allık: Nars Dual Intensity 

 

Bu serideki allıkların hepsi parlak ve ışıl ışıl! Çünkü bu allıklar, ıslak ve kuru kullanılabilen çift etkili allıklardır. Cilde saten gibi bir parlaklık verirler. Islak kullanılınca ise metalik parlaklık elde edersiniz. Aydınlatmaya, renklendirmeye ve boyutlandırmaya yarayan renk tonları içerir. 

 

 

5) Çok Yönlü Far: Nars Dual Intensity Rigel

 

Işıltılı sıcak bakır, ışıltılı pembemsi bakır, ışıltılı altınımsı bakır... Bu tanımlamaların hepsi Rigel’e uyuyor çünkü herkeste yansıması farklı. Islak ve kuru kullanılabilen bu far ıslakken metalik, kuruyken saten bitiş sağlıyor. Gözlere müthiş bir renk yansıması veriyor.

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ