MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

KAYAK TATİLİNİN OLMAZSA OLMAZ GÜZELLİK ÜRÜNLERİ NELER?

Kış tatilinin en güzel zamanı geldi: Sömestir! Hem çocukları hem yetişkinleri uzun bir tatil bekliyor. Eğer kayağa gideceklerdenseniz sizin için makyaj çantanızda mutlaka olması gerekenleri yazdık.

10 Ocak 2020 Cuma

Kar tatili bazı ürünleri yanınıza almanızı zorunlu kılar. Güneş koruyucu kremler gibi. Çünkü güneşten gelen UVA/UVB ışınları yüksek yerlere vurur ve bu zararlı ışınlar kardan direkt yansıyarak cildimize ulaşır. Yani zararlı ultraviyole ışınları sadece yazın değil, kışın da cildimiz için bir tehdittir. Yazın nasıl bronzlaşıyorsak, kar tatilinde de bu yüzden bronzlaşırız. O yüzden güneş koruyucular kayakta makyaj çantamızın demirbaşı olmalıdır. Göz çevresi, dudaklar ve cildimiz için özel tasarlanmış koruyucular kullanmalıyız. 

Kayak yapmadığımız zamanlarda ise hafif ama renkli, cildimizi sağlıklı gösteren bir makyaj yeterlidir. Bu ürünlerin de güneş korumalı olmasına dikkat edin... Kayağa giderken makyaj çantanıza mutlaka atmanız gereken en gerekli 5 ürünü yazdık. Zaten bunların haricinde fazla da bir şeye ihtiyacınız olmayacak!

1) Yüz için koruma / Shiseido Wet Force Expert Sun Aging Protection Cream Plus SPF50: Suya ve tere dayanıklı, cilt için güçlü koruma sağlayan süper bir güneş kremi. Cildi kuruluk, oksidasyon ve DNA hasarından koruyan içeriklere sahip. Cildi UVA/UVB ışınlarından ve ışın yaşlanmasından koruyor. Ter veya suyla temas halinde pozitif tepki vererek ekstra güçlü koruma sağlayan WetForce Teknolojisi ile formüle edildiğinden cilt için tam bir koruma kalkanı!

2) Göz çevresi için koruma / Shiseido Sun Protection Eye Cream SPF25: Zengin bileşimli göz çevresi kremi. Hassas göz çevresi cildini zararlı tüm ışınlardan koruyor. Göz çevresinde UV ışınlarının neden olabileceği çizgileri ve kırışıklıkları önlerken, cildi maksimum seviyede nemlendiriyor.

3) Dudaklara özel koruma / Shiseido Sun Protection Lip Treatment SPF20: Özellikle vücudun benzersiz hassasiyette olan narin dudak bölgesi için geliştirilmiş koruyucu krem. Güçlü UVA/UVB ışınlarına karşı yoğun besleyici özellik taşıyor. Dudakları koruyor ve hasarları onarıyor. İster tek başına kullanın, isterseniz üzerine ruj sürün.

4) Nemlendirici + Renklendirici / Nars Pure Radiant Tinted Moisturizer SPF30: Ten makyajı için tek kişilik dev ordu! Nars renkli nemlendirici, cilde sağlıklı bir renk ve satenimsi, aydınlık bir görünüm veriyor. Cildi güzelce nemlendiriyor. Varsa pürüzler, kapatıyor. İnce ve hafif yapısıyla bakımlı görünmenizi sağlıyor. Üstelik 4 hafta içinde ciltteki lekelerin görünümünü azaltırken cildi zararlı güneş ışınlarından koruyan spf30 içeriyor. Daha ne olsun?

5) Aydınlatıcı + Allık + Ruj / Nars Multiple: En fazla 3 dakika içerisinde tüm makyajınızı yapıp, harika görünebilirsiniz! Gözlere, dudaklara ve yanaklara kullanılabilen Multiple hem seyahat dostu hem de her an her yerde kullanılabilecek kadar pratik. Cildi çok güzel aydınlatıyor. E vitamini ve Acai yağıyla zenginleştirilmiş olduğundan cilde renk verirken, cildi nemlendiriyor ve besliyor. Multiple Orgasm’ı, allık olarak yanaklarda, ruj olarak dudaklarda ve far olarak gözlerde kullanabilirsiniz. Ürünü direkt cildinize sürüp, parmaklarınızla hafifçe dağıtmanız yeterli!


KAYAK TATİLİNİN OLMAZSA OLMAZ GÜZELLİK ÜRÜNLERİ NELER?
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter