​​
MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar

KİRPİKLER İÇİN MUHTEŞEM İKİLİLER

Dramatik ve etkileyici kirpiklere sahip olmak için kullanmanız gereken süper ikililerin neler olduğunu öğrenmeye hazır mısınız?

22 Ocak 2016 Cuma

Bazı çiftler çok tatlı! Birlikte kullanıldığında gözler için Voltran’ı oluşturan ve kirpiklerinize müthiş bir hava veren ikililere göz atalım mı?


TEK TEK AYRILMIŞ, UZUN KİRPİKLER

Arzulanan kirpiklere mükemmel şekilde ulaşmanızı sağlayan Audacious Mascara’nın fırçası ve formülünün eşsiz uyumu, gün boyunca tekrar tekrar uygulama yapmanıza izin verir. Böylece kirpikleriniz tek tek ayrılıp uzar. 
Kirpiklerinize maskaradan sürmeden önce Nars Eyelash Curler ile kıvırırsanız, ekstra kıvrım kazanırsınız. Üzerine maskara sürdüğünüzde de uzun, kıvrık ve tek tek belirginleşmiş kirpikleriniz olur.

Twiggy gibi kirpiklere sahip olmak istemez misiniz?


HACİMLİ VE GÜR GÖRÜNEN KİRPİKLER

Lash Fibers, fiberle zenginleştirilmiş bir maskara bazıdır. Maskaradan önce uygulandığında, kirpiklerinize ekstra uzunluk ve göz alıcı bir hacim kazandırır. Kremsi dokusu hemen kirpikleri sarar ve sabitler. Aktif içeriklerle zenginleştirilmiş formülü, kirpikleri besler, korur ve güçlendirir. Bazın üzerine Make Up For Ever Smoky Lash uyguladığınızda kirpikleriniz daha yoğun ve sık, dolgun ve hacimli görünür. Smoky Lash ultra pigment içerikli ve hacim verici bir maskaradır. 

Takma kirpik takmanıza asla gerek kalmaz!

HACİMLİ VE UZUN KİRPİKLER

Shiseido Full Lash Serum, hem kaş hem kirpikleriniz için yüksek performanslı bir serumdur. Uzun, kalın ve sık kirpiklere sahip olmanızı sağlarken kaş bölgenizdeki boşlukların doldurulmasına da yardımcı olur. Nemlendirici içeren güçlü formülü sayesinde kaş ve kirpiklerinizin zayıf, ince ve kısa yapılı oluşumunu engeller ve daha güçlü çıkmasını sağlar. Kazandırdığı parlaklık ile kaş ve kirpiklerinizi daha dolgun ve güçlü gösterir. Shiseido Full Lash Serum ile bakım yaptığınız kirpiklerinize Shiseido Full Lash Volume Mascara uygularsanız, kirpikleriniz daha hacimli ve uzun görünür.


KİRPİKLER İÇİN MUHTEŞEM İKİLİLER
Şu An Gezilen Ürünler