MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

MUTLU KIZLAR EN GÜZEL KIZLARDIR!

Klasik güzel Audrey Hepburn “Mutlu kızlar en güzel kızlardır” diyerek en doğrusunu söylemiş. Dünya üzerindeki bütün enfes güzelleri hayal ettiğimizde gülümsemelerinin altında bir şey var olduğunu biliriz.

28 Nisan 2015 Salı

2013 “Kolombiya Üniversitesi Dünya Enstitüsü Dünya Mutluluk Raporu’na göre, İskandinav ülkeleri daha mutlu. Mutluluk sıralamasında ilk 5 ülke ise şu şekilde:
Danimarka
Norveç
İsviçre
Hollanda
İsveç

Listedeki ülkelerin kadınlarının güzelliğini düşündüğümüzde mutluluklarının ve güzellikle ilgili sırları olabileceğini tahmin ediyoruz, değil mi? Güzellerin kendi ülkelerinden verdiği sırları araştırdık.

Danimarka: Sade ol
Adam Levine’nin kızı muhteşem Danimarkalı model Nina Agdal, güzellik rutinini basit tutuyor. Miami Herald ile yaptığı bir röportajda modellik haricinde çok makyaj kullanmadığını belirtiyor. “Vücudumuzun nefes alması gerektiğini düşünüyorum. En azından hafta sonları fondöten kullanmayarak cildin ihtiyacı olan teneffüsü sağlamak gerekir.” diyor.

Norveç: Balıkla doy
Norveçliler balığa bayılırlar. Balık, Omega-3 yağ asitleri bakımından zengin olduğu için saç ve tırnak sağlığını arttırır. Uzun tırnak yapısına sahipseniz, siz de güzel Norveçli model Hanneli Mustaparta gibi modeller uygulayarak, tırnaklarınızı gösterişli yapabilirsiniz.

İsviçre: Soğuk bir duş alın!
Doğal şifacı Sebastian Kneipp’in 100 sene önce dediği gibi vücudunuzu buzlu su ile yıkamak dolaşımı ve metabolizmayı hızlandırır. Aslında, İsveçlilerin eskiden buz deliklerinden suya girip çıktıklarını da duymuştuk. Sıcak su ile duşa girip sonra soğuğa çevirin. Böylece saç kökleriniz büzülerek daha parlak saçlara sahip olursunuz. 

Hollanda: Yumuşatın!
Hollandalı Victoria’s Secret meleği Doutzen Kroes ‘in diyeti olan 3’lü karışım sabah ilk yaptığı işmiş. Tarifini de bizimle paylaştı:
“Uyandığım zaman bir limon, greyfurt ve bir portakalı eşim, oğlum ve kendim için sıkıyorum. Sonra yeşil toz karışımı hazırlıyorum. Hazır yeşil yiyecek karışımları, buğday lif tozu, chia tohumu ve su karışımı. Biraz tiksindirici ama tek seferde içmeniz gerekiyor.
Üçüncü karışımım için; bir muz, chia tohumu, kakao çekirdeği, Camu ve Maca yağlarını karıştırıyorum. Her zaman bunları ardı ardına içerek güne başlıyorum. Ardından işe gidiyorum ve orada kahvaltımı ediyorum.” 

İsveç: Çizgiden git!
İsveç doğumlu aktris Malin Akermann gibi zarif hatlara mı sahipsiniz? Gözlerini vurgulamak için yanından ayırmadığı siyah göz kalemininden bahsediyor yıldız. Özellikle Make Up For Ever Aqua Eyes siyah göz kalemi uzun süre kalıcı olduğu için ilk tercih sebebiymiş. 
MUTLU KIZLAR EN GÜZEL KIZLARDIR!
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Kampanya Kapat
Kampanya Aç
Kampanya Kapat
Kampanya Aç
Kampanya Kapat
Kampanya Aç