MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

SEVGİLİLER GÜNÜ MAKYAJI

14 Şubat Sevgililer Günü’nüz mükemmel geçmeli… Siz o gün muhteşem görüntünüzle büyüleyici olmalısınız. Peki, nasıl makyaj yapmalısınız?

01 Şubat 2019 Cuma

Kendinizi iyi hissetmenizin ilk şartı, öncelikle iyi görünmeniz. Bunun için makyaj en iyi yardımcınız, unutmayın. Makyaj, güzelliğinizi maske gibi örtmemeli, tersine, her zaman güzelliğinizi vurgulamalı. Üstelik abartıdan da uzak olmalı.

Sevgililer Günü için size romantik ve etkileyici, doğal bir makyaj önerimiz var.

1. Öncelikle cildinizin sağlıklı, taze ve doğal gözükmesi için Nars Pure Radiant Tinted Moisturizer renkli nemlendirici uygulayın.

Nars Pure Radiant Tinted Moisturizer

2. Nars Radiant Creamy Concealer ile göz çevrenizi aydınlatın.

Nars Radiant Creamy Concealer

3. Kaşlarınızı Shiseido Brow InkTrio ile doldurun ve doğal çizgisi haricinde vurgu yapmayın.

Shiseido Brow Ink Trio

4. Göz kapaklarınıza çok açık pembe bir far, Nars Cabo San Lucas (mat gül pembe) uygulayın. Sonra alt ve üst kirpik diplerine Nars Velvet Eyeliner Mambo kızıl kahverengi göz kalemini çekin ve hafifçe dağıtarak buğulu bir görünüm elde edin.

Nars Cabo San Lucas Eyeshadow

5. Dramatik görünümlü kirpikler için Nars Climax maskarayı 2 kat uygulayın. Kirpikleriniz tek tek ayrılıp uzun ve hacimli görünecektir.

Nars Climax Mascara

6. Bu makyajda renk seçimi çok önemli ve elbette pembe, bu makyajın yıldızı! Yanaklarınızı açık pembe bir allıkla renklendirin. Nars Orgasm’dan daha iyisi olamaz, mühiş bir şeftali-pembe allık! Allığı Nars Kabuki Yachiyo fırça ile uygulayın.

Meghan Markle's favorite blush Nars Orgasm

7. Yüzünüze çok hafif aydınlatıcı da uygulayabilirsiniz. Nars Illuminator Copacabana ile elmacık kemiklerinizin üzerine hafif parlaklık verebilirsiniz.

Nars Illuminator Copacabana

8. Sıra geldi dudaklara... Gül pembesi bir ruj makyajın final dokunuşu olacaktır. Shiseido Visionary Gel Lipstick Rose Muse 211’den daha güzel bir pembe ruj olamaz...

Shiseido Visionary Lipstick Rose Muse

İLGİLİ HABERLER

2019 GELİN MAKYAJI TRENDLERİ 
2019 GÖZ MAKYAJI TRENDLERİ 
KIŞ AYLARINA UYGUN RUJ RENKLERİ
SEVGİLİLER GÜNÜ MAKYAJI
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter