MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

TREND ALARMI: HER MEVSİM SICAK VE BRONZ GÖRÜNÜMLÜ TEN

Dört mevsim yüzünde doğal ve tatlı bir sıcaklık olmasını hangi kadın istemez? Ne pudra, ne allık, ne fondöten... Bambaşka bir üründen bahsedeceğiz şimdi.

01 Haziran 2020 Pazartesi

Bronz tonları seviyorsanız, beyaz tenli olup özellikle kışın makyajınızın çok açık kaldığını düşünüyorsanız, cildinizde sıcak bir renge sahip olmayı en doğal ve kolay yoldan istiyorsanız, aradığınız ürün belli: Nars Likit Laguna

Likit Laguna, kült ürün Laguna bronz pudranın likit versiyonu. Hafif ve incecik bir yapısı var. Rengi koyu gibi görünse de uygulamada en açık tenlilere bile doğal bir renk veriyor. Cildi ısıtmak ve tene tatlı, doğal bir renk/bronzluk vermek için mükemmel bir ürün.

Likit Laguna’yı kaç şekilde kullanabilirsiniz? 

1) Fondötenin veya renkli nemlendiricinin/BB kremin içine karıştırarak tüm yüzünüze uygulayabilirsiniz. Yapısı ten ürünü ile karıştırmaya çok uygun. Yüzünüzde güneşsiz doğal bir bronzluk etkisi yaratır.

2) Çok beyaz tenliyseniz, cilt renginizi en doğal şekilde ısıtmak için lokal uygulama yapmanız doğru olur. Elmacık kemikleri, şakaklar, kaş kemiği, çene ve burun üzeri gibi. Sonra rengi hafifçe dağıtın. Bu uygulama için parmaklarınızı ya da Yachiyo Kabuki Brush veya Bronzing Powder Brush #11’i kullanabilirsiniz.

3) Özellikle yazın ten renginiz de hafif koyulduysa, Likit Laguna’yı başka bir ürünle karıştırmadan tüm yüzünüze uygulayabilirsiniz. Tüm yüze sağlıklı bir ışıltı ve renk gelir.

4) Çok açık tenliyseniz, kontür etkisi için elmacık kemiklerinize Ita Kabuki Brush ile uygulama yapabilirsiniz. LİKİT BRONZER'I NASIL KULLANABİLİRSİNİZ? VİDEOYU İZLEYİN!LAGUNA EFSANESİ İLE BRONZ MAKYAJI DENEYİN

KONTÜR İÇİN EN İYİ İKİLİLER

EFSANEVİ NARS ITA BRUSH İLE NELER YAPABİLİRSİNİZ?
TREND ALARMI: HER MEVSİM SICAK VE BRONZ GÖRÜNÜMLÜ TEN
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter