MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

TREND ALARMI: KAŞIN GÖZÜN PARLASIN!

Son yıllarda moda dünyasını esir alan sim, ışıltı, pırıltı beklenildiği üzere makyajı da ele geçirdi. Hem de en abartılısından!

17 Temmuz 2017 Pazartesi

Bazı trendleri başta ne kadar yadırgadığımızı düşünün. Ama sonra ne oluyor? Bir bakmışız ki o trendi biz de uygulamaya başlamışız bile! O yüzden şimdi derin bir nefes alalım ve bu trende karşıda şu aşamada anlayışlı olalım: Kaşımız parlayacaksa parlar! Ne olmuş yani? Strobing tekniğinden sonra iyice alıştığımız ışıltılı ten görünümü bizi kaşlarımızı da parlatacak noktaya getirdi nihayet.
O halde ne diyoruz: Parlat kaşını gözünü!

Yurtdışındaki uygulamaları oldukça iddialı. Ama özellikle yazın parti, davet gibi özel akşamlarda farklılık yaratmak isterseniz siz de bu makyajı deneyebilirsiniz. Elbette daha naif şekilde...Uygulama çok basit! Sadece 3 adım ve 3 ürün yeterli.

1) Nars Eye Paint çok yönlü jel eyeliner serisindeki metalik renklerden birini seçin. Bizim tavsiyemiz altın (Iskandar) veya gümüş (Interstellar) rengini seçmeniz. 

2) Seçtiğiniz rengi tüm göz kapağına, alt kirpik dibine ve kaşınıza uygulayın. Sadece kaşa ya da göz kapağının tamamına da uygulama yapabilirsiniz elbette. Ne kadar abartmak istediğiniz tamamen sizin elinizde. Unutmayın, makyajda her şey mümkün!

Eye Paint çok hızlı kuruduğundan hızlı uygulama yapmanız gerekir. Nars Cream Blending Brush #12 ile veya parmağınızla uygulama yapabilirsiniz.

3) Daha sonra uygulama yaptığınız rengi göz pınarına veya kuyruğuna da uygulayın. Alt kirpik dibine de istediğiniz kalınlıkta uygulayabilirsiniz. Bu görünümü siyah maskara ile tamamlayın. Hacim verici yerine kirpikleri uzatan ve tek tek ayıran bir maskara kullanmanızı tavsiye ederiz. Nars Audacious maskara gibi...
TREND ALARMI: KAŞIN GÖZÜN PARLASIN!
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter