​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
TARİHÇE
1989 yılında Cindy Melk tarafından Chicago’da kurulan H2O+, varlığını ve gücünü denizden alan bir markadır.
Etkili bileşenlerinin kaynağını denizden alan H2O+, 25 yıldır son teknoloji cilt bakım ürünleri formüle ederek  sade, doğal ve temiz kalınmasını sağlamaktadır. 

Gençliğin ve doğallığın güzelliğine inanan H2O+ bu alanda geniş ürün çeşitliliği sunmaktadır. H2O+ ’ın yağ içermeyen nemlendirici serisi Oasis Oil Free Hydration, dünya çapında en çok satan ikinci seri olmuştur. H2O+, her serisine ayrı bir renk vermiştir. Yağ içermeyen nem serisi Oasis, mavidir; kırışıklık karşıtı bakım serisi Sea Results laciverttir;  temizlik serisi Aqualibrium mordur; yağ dengesini kontrol eden Sea Clear yeşildir. Kozmetik alanında makyaj sektöründen bağımsız bir şekilde cilt bakımı ve temizliği konusunda uzmanlaşan H20+’ın spa ve vücut serisi de mevcuttur. Seri, özel nemlendirici formülü ve besleyici mineralleri ile daima cildi yeniler, pürüzsüzleştirir ve zinde bir görünüm sağlar. Hücrelerin yenilenmesini hızlandıran ve onaran vücut peelingleri ile cilt temizliğini keyfe dönüştürür. 

Birçok ülkede satışa sunulan H2O+ ürünleri Türkiye’de Boyner, Debenhams, YKM ve Douglas mağazaları aracılığıyla müşterilerine ulaşmaktadır. 

H2O Tarihçe
H2O Vizyon
VİZYON
H20+ markasının logosuyla eşleşen verdiği 4 mesaj var: Sadelik, Basitlik, Temizlik ve Modernlik.
Global, genç ve güzel kalmak için çaba sarf eden kadınları hedef kitlesine alan marka, denizden gelen cilt bakımının faydalarını ürünlere taşımayı kendine ilke edinmiştir.

Okyanustan alınan bileşenlerin bilimsel olarak kanıtlanmış formüller ile birleşmesi sonucunda, cildi yenileyen, temizleyen ve ferahlatan ürünler sunan H20, müşterilerine denizlerin gücünü armağan ediyor.

Deniz botanikleri ve yeniliklerinde uzmanlaşmış 250’yi aşkın araştırmacı ve kimyacıdan oluşan H20+ takımı, tüm cilt tiplerinin ihtiyaçlarını karşılamak için yeni ürün ve serilerin geliştirilmesine ara vermeden çalışıyor.

Sosyal sorumluluk projelerinde de etkin olan marka, Philippe Cousteau’nun kurucusu olduğu EarthEcho International vakfını destekleyerek, hiçbir maddi çıkar gözetmeksizin, genç nüfusun okyanusları koruma konusunda bilincini arttırıp bu konuda harekete geçmeleri için çalışmalar düzenliyor.

CINDY MELK
Asıl mesleği tasarımcılık olan Cindy Melk henüz 27 yaşındayken, güzellik pazarında sağlıklı ürünlere olan açlığı sezerek, 1989 yılında denizlerin sonsuz gücünden esinlenerek H20+’yı kurdu.
Genç bir girişimci olan Melk, bu iş için gerekli desteği iş adamı babası John Melk’ten gördü. Böylece, gözenekleri tıkamayan, yormayan, su bazlı, yağ içermeyen ürünlerde uzmanlaşarak güzellik şirketini kurdu.  Bu küresel bakım markası, güçlü vitaminler, mineraller, antioksidanlar, deniz yosunu ve hidrat formülasyonlar ile birçok insanın güzellik sırları arasında ilk sıraya yerleşti.

Şirket, hızla ilerleyerek büyüdü ve şimdi dünya çapında yüz milyon satış rakamına sahip başarılı ve bilinen bir marka haline geldi. Cindy Melk hala şirketinin başında ve aynı heyecanla çalışmaya, geliştirmeye, üretmeye devam ediyor.

TARİHÇE
1989 – H20 Plus, Cindy Melk tarafından Chicago’da kuruldu.
1991 – Face Oasis Hydrating Treatment piyasaya sürüldü.
1998 – İlk uluslararası atılım olarak Asya pazarına girdi.
2003 – Latin Amerika pazarına girildi.
2004 – Avrupa pazarına girildi.
2006 – Walt Disney Co. ile ortaklık kuruldu.
2011 –Marka Japon Pola Orbis Holdings tarafından satın alındı.
2012 – Küresel markalaşmaya gidildi.
H2O Tarihçe