​​
Makyaj Trendi
Whatsapp
Mail
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


Türkiye Distribütörü Vepa Group Garantisi ile
134
SHISEIDO

DOUBLE CLEANSE BENEFIANCE SET

Çift Etkili Arındırıcı Set – Anti Aging Özellikli

349

349,00 TL


483,00 TL

Shiseido Çift Etkili Arındırıcı Set, cilt bakımının en önemli ve en temel kısmı olan cilt temizliği için mükemmel üçlüyü bir araya getiriyor. Sette: Cleaning Massage Brush, Perfect Cleansing Oil (180ML) ve Benefiance Extra Cream Cleansing Foam (125ML) yer alıyor. Çift etkili temizlik, sağlıklı ve güzel bir cilt için en etkili yoldur. Yağ ile makyajı ciltten kaldırır ardından masaj fırçasıyla birlikte kullandığınız temizleyici ile yüzünüzü yıkarsanız tüm kalıntılardan ve kirden tamamen kurtulmuş olursunuz. Temizleyiciyi fırça ile birlikte kullanmanızın faydası; cildinizi derinlemesine arındırırken masaj yapması ve böylece mikro-dolaşımın yani kan dolaşımınızın artmasıdır. Cildiniz tertemiz, pırıl pırıl, yumuşak ve pürüzsüz olur. Yüzünüzü masaj yaparak temizlemenin etkisi, size canlı ve taze bir cilt olarak geri döner. Cildiniz çok iyi temizlendiğinden üzerine uygulayacağınız kremlerin etkisini daha fazla görürsünüz. Cildi derinlemesine arındıran bu set, 30 yaş ve üzeri tüm cilt tiplerine uygundur. Setin gerçek fiyatı 483TL’dir.

Birlikte Kullan
BENEFIANCE WRINKLE RESIST24 BALANCING SOFTENER

SHISEIDO

BENEFIANCE WRINKLE RESIST24 BALANCING SOFTENER

Kırışıklık Karşıtı Yumuşatıcı Tonik Losyon

269,00 TL
HIZLI İNCELE
Shiseido Çift Etkili Arındırıcı Set:

Shiseido Perfect Cleansing Oil (180ML): Yüzünüzdeki tüm kiri ve makyajı hızlı ve etkili bir şekilde temizleyen ve cildi nemlendiren makyaj temizleyici yağdır. Suya dayanıklı makyajı bile çıkarır. Gözeneklerdeki temizlemesi zor ten makyajını bile etkili şekilde giderir. Cildi hızlıca temizler ve yapışkanlık hissi vermeden, nemli bırakır. Göz makyajı temizliğinde de kullanılabilir.

Shiseido Benefiance Extra Creamy Cleansing Foam (125ML):
Cilt yüzeyindeki kirleri ve yaşlanmaya sebep olan ölü yüzey hücrelerini cildin ihtiyacı olan nemini almadan nazikçe arındıran zengin, köpüren temizleyicidir. Cildin doğal nemini bozmadan ciltte derinlemesine temizlik sağlar. İçeriğindeki Bio-Hiyalüronik asit içeren granüller uygulama esnasında erir ve cildi yumuşatmak için nemlendirir. 30 yaş ve üzeri tüm cilt tiplerine uygundur.

Shiseido Cleansing Massage Brush: Köpüren temizleyiciler ile birlikte kullanılır. Hassas bir şekilde yüzü temizlerken aynı zamanda cilde masaj yapıp kan dolaşımını harekete geçiren cilt temizleme fırçasıdır. Fırçadaki masaj pedleri cilde enerji verir, cilt canlanır. Gözenekleri derinlemesine derinlemesine temizleyen konik kıllardan oluşur. Böylece cildi her türlü kirden, ölü deriden etkili şekilde arındırır. Cildi temizlerken aydınlatır. Düzenli kullanımda lekelerin bile rengini açar. Cilt daha yumuşak olur.
1. Adım: Shiseido Perfect Cleansing Oil’i elinize birkaç damla dökün ve yüzünüze hafifçe ovuşturarak sürün. Bu sırada cildiniz kesinlikle kuru olmalı. Yağ ile kuru cildinize birkaç dakika nazikçe masaj yapın. Sonra ılık su ile yüzünüzü durulayın. Tüm makyajın ve kirin akıp gittiğini göreceksiniz.

2. Adım: Shiseido Benefiance Extra Creamy Cleansing Foam
’dan avuç içinize bir miktar alın. Bir fındık büyüklüğü yeterli olacaktır. Avucunuzu ılık su ile ıslatın ve temizleyiciyi avucunuzda köpürtün. Köpüren temizleyiciyi Shiseido Cleansing Massage Brush’a alın. Fırçadaki köpüren temizleyiciyi dairesel hareketlerle –yüzün merkezinden dışa doğru- cilde masaj yaparak uygulayın.

- Fırçayı yüze çok bastırmayın, nazik hareketlerle uygulama yapmanız yeterli olur.

- Fırçanın başlıkları silikon uçlu olduğundan cildinizi asla yıpratmaz ve çizmez.

- Fırçalama işlemi bittikten sonra yüzünüzü bol ılık su ile yıkayın ve nemlendiricinizi sürün.
Bu Ürünü Daha Yakından Tanıyın
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
SHISEIDO
150ML
BENEFIANCE WRINKLE RESIST24 BALANCING SOFTENER
269
Kırışıklık Karşıtı Yumuşatıcı Tonik Losyon

Shiseido Benefiance Wrinkle Resist24 Balancing Softener, ciltteki yaşlanma belirtilerine etkili bir şekilde meydan okuyan losyondur. Cilde yumuşaklık ve esneklik katarak ciltteki çizgilerin görünümünü azaltır. 40’lı yaşlardan itibaren kullanılabilir. Normal ve karma ciltler için. 150ML.269,00 TL