​​
Makyaj Trendi
Whatsapp
Bize Ulaşın
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


SHISEIDO

BENEFIANCE WRINKLE RESIST24 EYE CARE SET

Tüm Kırışıklıklara Karşı Göz Çevresi Bakım Seti

349

349,00 TL

Shiseido Benefiance WrinkleResist24 Eye Care Set, göz çevresindeki tüm kırışıklıkları hedef alan bakım setidir. Göz çevresinin pürüzsüz, esnek, genç görünümünü sürdürmesine yardımcı olan ürünlerden oluşur. Setin içerisinde Benefiance Intensive Eye Countour Cream (15ML) zengin içerikli göz çevresi bakım kremi, Full Lash Volume (2ML) mini hacim verici maskara ve Ultimune Eye (5ML) bulunur. Ürünlerin detayları aşağıdadır.

Shiseido Benefiance WrinkleResist24 Eye Care Set:

- Shiseido Benefiance Wrinkle Resist24 Intensive Eye Contour Cream (15ML), göz çevresinde görülen 5 farklı kırışıklık tipini hedef alan ultra zengin yaşlanma karşıtı kremdir. Cilt yaşının ihtiyacına göre 30’lu yaşların ortalarından itibaren kullanılabilir. Cildinizi daha nemli, daha pürüzsüz ve daha esnek hale getirerek yaşlanmanın başlıca belirtilerinin görünümünün azaltılmasına yardımcı olur.

- Ultimune Eye (5ML), göz çevresini daha nemli, daha pürüzsüz ve daha esnek hale getirerek , yaşlanmanın başlıca belirtilerinin görünümünün azaltılmasına yardımcı olur. Göz kreminden önce kullanılması tavsiye edilir.

- Full Lash Volume (2ML) mini hacim verici maskara, kirpiklere tam hacim ve doğal esneklik kazandırmanın yanı sıra karşı konulamaz dokunulası bir his ve görünüm verir. Shiseido’nun hacimli bir bitiş sağlayan orijinal fırçasına sahiptir
- Ultimune Eye konsantreyi her sabah ve akşam cildinizi temizledikten sonra göz çevrenize uygulayın. Göz kreminden önce kullanılması önerilir.

- Benefiance Intensive Eye Countour Cream’i cilt bakımı rutininizin son aşaması olarak her sabah ve akşam kullanın. Ürün ile birlikte verilen spatulayı kullanarak, küçük bir miktar kremi göz çevresine nazikçe uygulayın.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler

RENKTL