MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


SHISEIDO

ANTI-AGING LUXURY TRAVEL KIT

Anti-Aging Etkili Lüks Seyahat Kiti

299 MT Puan İcon

299,00 TL

Sepete Ekle Buton

Shiseido Anti-Aging Etkili Lüks Seyahat Kiti, cilde üst düzey bakım yapan Shiseido’nun özel içeriklerle zenginleştirilmiş premium cilt bakım serisinin deluxe boylarından oluşur. Bu sette, şık şeffaf makyaj çantası ile birlikte tam 6 deluxe boy ürün yer alıyor: Beauty Detail cepli şeffaf makyaj çantası, Extra Rich Cleansing Foam 15ML (Köpüren Temizleyici), Total Regenerating Cream 6ML (Gece Kremi), Superior Radiance Serum 5,6ML (Işıltı Serumu), Balancing Softener Enriched 75ML (Yumuşatıcı Losyon Tonik) ve Pure Retinol Express Eye Mask (Retinollü Göz Maskesi). Seyahatte ve günlük hayatta pratik, taşınabilir deluxe boy ürünlerden oluşan setin detayları aşağıdadır.

Ürün Detay Güzellik Hattı
Beauty Detail Çanta: Cepli şeffaf makyaj ve güzellik çantasıdır. Çantanın boyutları (27cmx17cmx6cm) idir. Bu şık çanta, Makyaj Trendi markası olan Beauty InsideOut ürünüdür.

Future Solution LX Extra Rich Cleansing Foam (15ML): Cildin hayatsal nemini korurken, cildi etkin bir şekilde kirlerden arındıran, cildi taze ve pürüzsüz bırakan lüks, köpüren temizleyicidir. Cildi sonraki ürünlerin etkisini arttırmak için hazırlar. Berrak, eşit tonda bir cilt dokusu için cilt durumunu geliştirir.

* Avuç içine alacağınız uygun miktarda ürünü su ekleyerek köpürtün. Boyun bölgesini unutmadan, dairesel hareketler ile cildi yıpratmadan masaj yaparak yüzünüze uygulayın. Ardından durulayın.

Future Solution LX Total Regenerating Cream (6ML): Kırışıklık ve sıkılık kaybı gibi yaşlanmanın tüm izlerinin görünümünü azaltıp ve cilde enerji veren yüksek performanslı gece bakım kremi. Skingenecell 1P içeriği ile cildi daha sağlıklı, bağışıklık sistemi güçlü ve yaşlanmaya karşı daha dayanıklı hale getirir.

*Temiz cilde geceleri uygulayın.

Future Solution LX Superior Radiance Serum (5,6ML): Eşit olmayan cilt tonu ve matlık gibi gözle görülür sorunlara karşı cildin dayanıklılığını arttırır. Parlak, inci gibi ışıltı saçan cilt tonu yaratır. Serum, cildi gün boyu devam eden nem ile doldurur.

*Temiz cilde sabah ve akşam uygulayabilirsiniz.

Benefiance Wrinkle Resist24 Balancing Softener Enriched (75ML): Ciltteki yaşlanma belirtilerine etkili bir şekilde meydan okuyan kırışıklık karşıtı yumuşatıcı bir losyondur. Cilde verdiği nem 24 saat sürer. Cildi pürüzsüz ve yumuşacık yapar.

* Pamuk yardımıyla ya da ürünü doğrudan avuç içinize pompalayarak tüm yüzünüze sürün, ellerinizle cildinize masaj yaparak ürünü iyice yedirin. Cildi temizledikten sonra her sabah ve akşam kullanın.

Benefiance Wrinkle Resist 24 Pure Retinol Express Eye Mask:
3 farklı kırışıklığı hedef alarak formüle edilmiş, anında kırışıklıkları pürüzsüzleştiren göz çevresi maskesidir. Yoğun hayatın göz çevresinde yarattığı, yorgun ve donuk görünümü minimize etmeyi hedef alır.

* Haftada bir kez, cildinizi temizledikten sonra kullanın. Ürünü üzerinde gösterildiği gibi, maskeyi dar kısmı gözün iç tarafına gelecek şekilde yerleştirin. 15 dakika sonrasında maskeyi göz çevresinden alın. Ardından dairesel hareketler ile göz çevresine masaj yapın. Maske uygulamasından sonra isterseniz rutin göz kreminizi uygulabilirsiniz. Eğer maskeyi gündüz uyguladıysanız, ardından mutlaka bakım ürünü uygulamanız önerilir.
Bu Ürünü Daha Yakından Tanıyın
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
MT Puan Buton

RENK
Tüm Renkler Buton
Detay Kapat Buton

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
TL
Birlikte Kullan Buton
Kampanya Aç