MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


SHISEIDO

BOP LIFTDYNAMIC HOLIDAY SET

Yüz ve Göz Çevresine Sıkılık Veren Bakım Kiti

579 MT Puan İcon

579,00 TL

Sepete Ekle Buton

Shiseido BOP LiftDynamic Holiday Kit, cilde sıkılık ve gerginlik veren ürünlerden oluşuyor. Sette: BOP LiftDynamic Cream (orijinal boy - 50ML), Ultimune (deneme boy - 10ML), Ultimune Eye ( deneme boy -3ML) ve BOP LiftDynamic Eye Treatment (deneme boy -3ML) yer alıyor. Tüm cilt tipleri için uygun olan bu setin gerçek fiyatı 820TL. Setteki ürünlerin detayları aşağıda yer alıyor.

Ürün Detay Güzellik Hattı
Birlikte Kullan
BOP LIFTDYNAMIC SERUM

SHISEIDO

BOP LIFTDYNAMIC SERUM

Lifting ve Sıkılaştırma Etkili Serum

529,00 TL
HIZLI İNCELE
Birlikte Kullan Buton
Shiseido BOP LiftDynamic Holiday Kit içerisinde yer alan ürünler:

BOP LiftDynamic Cream (orijinal boy- 50ML): Daha genç ve daha sıkı bir cilt görünümü için cildin içten gelen gücünü kullanarak 24 saat yaşlanmaya meydan okuyan çok fonksiyonlu bakım kremi. Cildi nemlendirerek cildin yenilenme sürecini ele alır ve sarkık görünümü, kırışıklıkları azaltarak cildi sıkılaştırır.

Ultimune (deneme boy - 10ML): Güzellik cildinizin bağışıklık sisteminde saklıdır. Ultimune, cildin çok yönlü savunma gücünü arttırmaya yönelik çalışır. Cilt fonksiyonlarının en iyi potansiyele ulaşmasına, cildinizin tıpkı doğduğunuz andaki gibi göz alıcı, pürüzsüz, esnek ve genç görünmesine yardımcı olur. Üzerine uygulanan ürünlerin performansını arttırır.

Ultimune Eye (deneme boy - 3ML): Göz çevresi cildinin daha nemli, daha pürüzsüz ve daha esnek hale getirerek yaşlanmanın başlıca belirtilerinin azalmasına yardımcı olur. Göz çevresinin genç görünmesini destekler. Üzerine uygulanan ürünlerin performansını arttırır.

BOP LiftDynamic Eye Treatment (deneme boy - 3ML): Cildin kullanılmayan enerjisini ortaya çıkararak göz çevresinde sıkılaşma sağlayan çok fonksiyonlu göz çevresi bakım kremi. Cildin sıkılaşmasına yardımcı olur.
- Ultimune: Temiz cilde Ultimune’u uygulayın. Sabah ve akşam kullanabilirsiniz.

- BOP LiftDynamic Cream: Ultimune’dan sonra eşit bir şekilde tüm yüzünüze – aşağıdan yukarıya –uygulayabilirsiniz. Sabah ve akşam kullanabilirsiniz.

- Ultimune Eye: Sabah ve akşam göz çevresi kreminden önce uygulayabilirsiniz. Temiz cilde sürün.

- BOP LiftDynamic Eye Treatment :
Ultimune Eye’dan sonra kullanın. Ultimune, kendisinden sonra üzerine uyguladığınız göz kreminin performansını arttırır. Üründen daha fazla fayda sağlarsınız.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
BOP LIFTDYNAMIC SERUM
SHISEIDO
30ML
BOP LIFTDYNAMIC SERUM
529 MT Puan Buton
Lifting ve Sıkılaştırma Etkili Serum

Shiseido Bio Performance LiftDynamic Serum, yaşlanmaya meydan okuyan çok fonksiyonlu serumdur. Cildin doğal yenileyici güçlerini destekleyen bu serum ile kolajen ve elastin üretimi artarken, cildiniz daha pürüzsüz, nemli ve yenilenmiş görünür. Sarkma ve kırışıklıklar gibi cilt kontüründe oluşan sorunlar üzerinde çalışır. Cildinde esneklik kaybı, derin kırışıklık ve kuruluk olan her kadın 35 yaşından itibaren bu serumu kullanabilir.

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
529,00 TL
Birlikte Kullan Buton
Kampanya Kapat
Kampanya Aç
Kampanya Kapat
Kampanya Aç
Kampanya Kapat
Kampanya Aç