MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


SHISEIDO

RADIANCE TRAVEL KIT

Cilde Aydınlık Veren Özel Seyahat Kiti

149 MT Puan İcon

149,00 TL

Sepete Ekle Buton

Shiseido Cilde Aydınlık Veren Özel Seyahat Kiti, cilde aydınlık bir görünüm veren bakım ve makyaj ürünlerini bir çantada buluşturan settir. Bu sette, şık şeffaf makyaj çantası ile birlikte tam 6 deluxe boy ürün yer alıyor: Beauty Petite şeffaf makyaj çantası, White Lucency Brightening Cleansing Foam 7ML (Köpüren Temizleyici) , White Lucency Protective Day Emulsion SPF 15 7ML (Gündüz Nemlendiricisi), Future Solution LX Superior Radiance Serum 5,6ML (Işıltı Serumu), Pure Retinol Express Eye Mask (Retinollü Göz Maskesi) ve Lacquer Rouge (Kırmızı Ruj). Seyahatte ve günlük hayatta pratik, taşınabilir deluxe boy ürünlerden oluşan setin detayları aşağıdadır.

Ürün Detay Güzellik Hattı
Beauty Petite Çanta: Küçük boy, şeffaf makyaj ve güzellik çantasıdır. Çantanın boyutları (25cmx15cmx4cm) idir. Bu şık minik çanta, Makyaj Trendi markası olan Beauty InsideOut ürünüdür.

White Lucency Brightening Cleansing Foam (7ML): Kirleri ve ölü yüzey hücrelerini etkili şekilde arındırarak donuk görünümü ortadan kaldıran, cilde temiz ve aydınlık bir görünüm veren köpüren temizleyicidir. Kremsi bir köpük yaratarak cildin nemini azaltmadan pürüzsüz ve aydınlık bir cilt yaratır.

* Hafif, kremsi bir yapısı vardır ve su ile temasta hemen köpürür. Avuç içine inci tanesi büyüklüğünde ürünü alın, krem yapıyıya azar azar su ekleyerek avuç içinde köpürtün, ardından avuç içindeki köpüğü cilde dairesel hareketler ile uygulayın, sonra durulayın. Sabah ve akşam bakım ürünlerinizi uygulamadan önce kullanın.

White Lucency Protective Day Emulsion SPF15 (7ML): Cildi UV ışınlarının ve kuruluğun zararlı etkilerine karşı korurken olağanüstü aydınlatıcı etkiler gösteren gündüz nemlendiricisidir. Mükemmel aydınlıkta, pürüzsüz ve eşit renkte bir cilt sağlar. İçeriğindeki aydınlatıcı pudralar ile ışığı yansıtarak cildin doğal aydınlığını arttırırken yaşlılık ve güneş lekelerini, renk eşitsizliğini ve donuk görünümü en aza indirir.

*Temiz cilde gündüzleri uygulayın. Makyaj altı olarak da kullanılabilir.

Future Solution LX Superior Radiance Serum (5,6ML): Eşit olmayan cilt tonu ve matlık gibi gözle görülür sorunlara karşı cildin dayanıklılığını arttırır. Parlak, inci gibi ışıltı saçan cilt tonu yaratır. Serum, cildi gün boyu devam eden nem ile doldurur.

*Temiz cilde sabah ve akşam uygulayabilirsiniz.

Benefiance Wrinkle Resist 24 Pure Retinol Express Eye Mask: 3 farklı kırışıklığı hedef alarak formüle edilmiş, anında kırışıklıkları pürüzsüzleştiren göz çevresi maskesidir. Yoğun hayatın göz çevresinde yarattığı, yorgun ve donuk görünümü minimize etmeyi hedef alır.

* Haftada bir kez, cildinizi temizledikten sonra kullanın. Ürünü üzerinde gösterildiği gibi, maskeyi dar kısmı gözün iç tarafına gelecek şekilde yerleştirin. 15 dakika sonrasında maskeyi göz çevresinden alın. Ardından dairesel hareketler ile göz çevresine masaj yapın. Maske uygulamasından sonra isterseniz rutin göz kreminizi uygulabilirsiniz. Eğer maskeyi gündüz uyguladıysanız, ardından mutlaka bakım ürünü uygulamanız önerilir.

Lacquer Rouge RD529: Kırmızı renkli, Japonların vernikli süs eşyalarından esinlenilerek üretilen, dudaklara yoğun renk ve keskin bir parlaklık sağlayan rujdur. ‘Super Hydro-Wrap Vitalizing DE’ teknolojisi ile zengin nem içerir. Kuru, pürüzlü ve soyulan dudakları yoğun bir şekilde nemlendirerek iyileştirir. Uzun süre kalıcıdır.
Bu Ürünü Daha Yakından Tanıyın
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
MT Puan Buton

RENK
Tüm Renkler Buton
Detay Kapat Buton

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
TL
Birlikte Kullan Buton
Kampanya Aç