MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


SHISEIDO

ULTIMUNE&BOP STARTER KIT

Shiseido Cildi Güçlendiren ve Canlandıran Bakım Seti

199 MT Puan İcon

199,00 TL

Sepete Ekle Buton

Shiseido Ultimune&Bop Starter Kit, UTM Power Infusing Concentrate (10ML) ve BOP Advanced Super Revitalizing Cream (18ML) oluşuyor.

Ürün Detay Güzellik Hattı
UTM Power Infusing Concentrate (10ML): Kullanmaya başladığınız günden itibaren, cildinizdeki mükemmel sonuçlar elde edeceksiniz. Anında cilt yüzeyiniz daha pürüzsüz, daha esnek, daha doğal, daha nemli hissedeceksiniz. Dört haftada cilt hatlarınız daha az kırışık, daha az ince çizgili, daha esnek, daha sıkı hale gelecektir.

Yeni formüle edilen Shiseido Advanced Super Revitalizing Cream (18ML) ile gençlik görünümünü hemen kaybetmezsiniz. Patenti beklemede olan Bio-Revitalizing Complex, cildin elastikiyet ve sıkılığının anahtarı olan elastik liflerini güçlendirir. Shiseido Advanced Super Revitalizing Cream, zengin yapısı ve ultra nemlendirici formülü ile çizgi oluşumunun ilk aşamalarını önler.Shiseido Advanced Super Revitalizing Cream, ince hatların, pürüzlerin ve diğer erken yaşlanma izlerinin azalmasına yardımcı olurken cilde enerji ve nemlilik veren kremdir.
UTM Power Infusing Concentrate :Her sabah ve akşam uygulanabilir. Temizlenmiş yağdan ve kirden arındırılmış cilde önce cilt tipine uygun bir losyon uygulanır. Endişeye göre seçilmiş gece ve gündüz kremlerinizden önce Ultimune Power Infusing Concentrate'i uygulayınız. Ürünü önce avuç içinde ısıtın cilde uygularken aşağıdan yukarıya masaj hareketleri ile Ultimune Power Infusing Concentrate'i sürünüz.
Tüm yüz ve boyna sabah ve akşam bakımınızın son aşaması olarak uygulanır.

Shiseido Shiseido Advanced Super Revitalizing Cream: Tüm yüz ve boyna sabah ve akşam bakımınızın son aşaması olarak uygulanır. Advanced Super Revitalizing Cream’in tavsiye edilen yenileme süresi 50ML için 2 ay, 75ML için 3 aydır. Kullanıcılar gençleşme etkilerinin ilk hafta içinde görülmeye başladığını aktarmışlardır. Kullanıcıların %93’ü ise 1 aylık kullanım sonunda cildin kadife yumuşaklığında bir dokuya sahip olduğunu bildirmişlerdir. Etkinin belirtilen sürelerde görülebilmesi için düzenli kullanım gerektirmektedir. Tüm cilt tipleri için uygundur.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
MT Puan Buton

RENK
Tüm Renkler Buton
Detay Kapat Buton

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
TL
Birlikte Kullan Buton
SHISEIDO ÜÇLÜ ALLIK HEDİYE
Kampanya Aç