​​
MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


Türkiye Distribütörü Vepa Group Garantisi ile
120
SHISEIDO

MEN ANTI-AGING SKINCARE SET

Yaşlanma Karşıtı Cilt Bakım Seti

399 MT Puan İcon

399,00 TL


519,00 TL

Sepete Ekle Buton

Shiseido Men Yaşlanma Karşıtı Bakım Seti, erkeklerin cildine özel olarak tasarlanmış Shiseido Men serisindeki antiaging etkili ürünlerden oluşuyor. Sette: Cleansing Foam 125ML (temizleyici köpük), Total Revitalizer Eye Cream 5ML (deneme boy-çok fonksiyonlu göz çevresi kremi), Deep Cleansing Scrub 50ML (deneme boy-arındırıcı peeling), Skin Empowering Cream 50ML (yaşlanma karşıtı cilt bakım kremi) ve Shiseido’nun erkeklere özel tasarım çantasından oluşuyor. Tüm cilt tipleri için uygun olan bu setin gerçek fiyatı 519TL. Setteki ürünlerin detayları aşağıda yer alıyor.

Ürün Detay Güzellik Hattı
Birlikte Kullan
MEN ADENOGEN HAIR ENERGIZING SHAMPOO

SHISEIDO

MEN ADENOGEN HAIR ENERGIZING SHAMPOO

Enerji Veren Canlandırıcı Şampuan

169,00 TL
HIZLI İNCELE
Birlikte Kullan Buton
Shiseido Men Yaşlanma Karşıtı Erkek Bakım Setindeki Ürünler:

Shiseido Men Cleansing Foam 125ML (temizleyici köpük): Çok etkili yüz temizleyicisidir. Su ile temas ettiğinde köpürür. Cildin doğal nem dengesini bozmadan ciltteki tüm kiri alır. Cildi kurutmadan ve germeden taptaze bir his verir. Siyah nokta oluşumuna yol açmaz. En hassas ciltler bile kullanabilir. Alerji riskini en aza indiren harika bir formüle sahiptir.

Shiseido Men Deep Cleansing Scrub 50ML (deneme boy-arındırıcı peeling): Siyah noktaları ve ölü hücreleri temizleyen, cildi canlandırıcı peeling’tir. Matlaşmış ve yorgun görünen cilde enerji dolu parlaklık verir. İri taneli bitkisel ovalayıcı tanecikler, mikro tanecikler ve pürüzsüzleştirici granüller sayesinde üç farklı yöntemle cildi arındırır. Cildi kurutmadan, gerginlik hissi yaratmadan temizler.

Shiseido Men Total Revitalizer Eye Cream 5ML (deneme boy-çok fonksiyonlu göz çevresi kremi): Kırışıklara ve kuruluğa karşı savaşan çok fonksiyonlu göz çevresi bakım kremidir. Göz altı halkaları, şişlikler, ince çizgiler ve göz kapaklarındaki sarkmaya karşı savaşır. Eye Bio-Complex HA içerir. Bu içerik hem hiyalüronik asidin doğal üretimini yeniden canlandırır, hem de bu doğal içeriğin cildin en alt tabakalarında bile parçalanmasını önler.

Shiseido Men Skin Empowering Cream 50ML (yaşlanma karşıtı cilt bakım kremi): Cildin tonunu anında dengeleyen ve cilde gözle görülür pürüzsüzlük veren cilt canlandırıcı bakım kremidir. Tüm yaşlanma belirtilerini hedef alan güçlü bir yaşlanma karşıtı bakımdır. Kırışıklıklar, sarkma, kaba cilt yüzeyi ve kuruluk sorunlarını hedef alır. Cilt günden güne daha fazla enerji kazanır ve yorgunluk ile yaşlanma belirtilerine karşı daha güçlü savaşır. Düzenli olarak kullanıldığında yüz kontüründeki kırışıkların görünümünü de azaltır.

Shiseido’nun erkeklere özel tasarım çantası:
Bu çantanın ölçüleri 12x23 cm'dir. Seyahatlerde veya evde bakım ürünlerinizin bir arada ve derli toplu görünmesini sağlar. Çok şıktır.
1) Shiseido Men Cleansing Foam’ı elde su ile köpürtüp kullanabilirsiniz ya da nemli cildin üzerinde ovuşturarak kullanabilirsiniz. Sabah ve akşam kullanılabilir.

2) Shiseido Men Deep Cleansing Scrub Peeling ürünü cilt hafif nemliyken yüzde nazikçe ovuşturarak kullanın. Sonra ılık suyla durulayın. Üründen en yüksek verimi alabilmek ve ciltte sürekliliği olan etkileri hissedebilmek için haftada 2 kez kullanım idealdir. Temizleyiciden sonra kullanılmalıdır.

3) Shiseido Men Total Revitalizer Eye Cream’i göz altı ve göz üstü bölgelerine hafif parmak darbeleriyle her sabah ve akşam uygulayın. En iyi etki için göz çevresi kremi düzenli bir şekilde kullanılmalıdır.

4) Cilt bakımının son aşaması olarak, cilt temizliği veya tıraş sonrasında bir inci tanesi büyüklüğünde Shiseido Men Skin Empowering Cream’i yüzünüzde yukarı doğru hareketler ile uygulayın. En iyi cilt bakımı için sabah akşam kullanmanız tavsiye edilir.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
SHISEIDO
220ML
MEN ADENOGEN HAIR ENERGIZING SHAMPOO
169 MT Puan Buton
Enerji Veren Canlandırıcı Şampuan

Shiseido Adenogen Hair Energizing Shampoo, saç köklerini kirden arındırarak, saçların daha hızlı ve sağlıklı uzaması için uygun ortam hazırlayan erkek şampuanıdır. Bio-temizleyici ajanlar sayesinde saç derisindeki fazla yağı ve kiri temizler, saç büyütücü faktörlerin emilimine yardım eder. Anti-bakteriyel ajanlar ile kepeklenme ve kaşıntıyı engeller. 220ML.

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
169,00 TL
Birlikte Kullan Buton
Kampanya Kapat
Kampanya Aç