​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


LIP BRUSH - 300
%50
MAKE UP FOR EVER

LIP BRUSH - 300

Dudak Fırçası

32

32,00 TL


64,00 TL

Make Up For Ever Lip Brush 300; dudak çevresini belirginleştirmek için kullanılır ve dudak şeklinin hassas bir şekilde tanımlanmasını sağlayan, fırça.

Birlikte Kullan
ROUGE ARTIST PALETTE

Make Up For Ever

ROUGE ARTIST PALETTE

5’li Ruj Paleti

62,50 TL 125,00 TL
HIZLI İNCELE
Bu fırça, dudak çevresini belirginleştirmek için kullanılır ve dudak şeklinin hassas bir şekilde tanımlanmasını sağlar ya da değiştirir.

Kıl tipi: Düz.
Kullanılması tavsiye edilen ürünler: Ruj ve parlatıcı.
Geometrik başlığı, dudak çevresinin kolayca çizilmesi için kullanılır. Doldurmak ve herhangi bir dudak ürünüyle renklendirmek için düz tarafını kullanın.
Esnekliği sayesinde, dudaklarda uzun süre kalıcı ve suya dayanıklı bir baz oluşturmak için Aqua Lip kalemlerini kolayca dağıtmak için kullanılır. Eyeliner kullanarak çeşitli efektler yaratmak amacıyla çizgiler çizmek için düz ve ince ucunu kullanın.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Make Up For Ever
0.89 GR
ROUGE ARTIST PALETTE
62
5’li Ruj Paleti

Make Up For Ever Rouge Artist Lip Palette, Rouge Artist Intense ve Rouge Artist Natural renk tonlarından oluşuyor. Tam 8 farklı palet çeşidi bulunuyor. Paletlerden her biri farklı bir renk ailesini yansıtıyor: Warm Pink, Cool Pink, Warm Beige, Cool Beige, Red, Coral, Brown ve Plum. Bu paletlerin arasında herkesin zevkine uygun bir palet var ve her bir palet kusursuz bir uyum oluşturan sıcak ve soğuk tonlardan oluşan 5 renk içeriyor. Rujlar, eşit ve tutarlı bir renk yaratmak için kolayca dağılabilecek kadar yoğun.
RENK125,00 TL 62,50 TL