MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


Bu Ürün ile Gelen Avantajlar

Online Danışmanlık Her Sipariş İcon Kargo İcon
SIGMA BEAUTY

BEST OF SIGMA BRUSH SET

Yüz ve Göz Fırça Seti

699,00 TL

Sepete Ekle Buton

Sigma Best of Brush Set , ten ve göz makyajı için 7 farklı fırçadan oluşan settir. Likit, krem ve toz ürünleri uygulamak için mükemmel olan bu sette; pudra, kontür, fondöten, kapatıcı, far ve allık uygulamak için en gerekli temel fırçalar bulunuyor. Profesyoneller gibi makyaj yapmak istiyorsanız bu fırça setine sahip olmalısınız. Setteki fırçaların detayları aşağıdadır.

Birlikte Kullan
BASIC EYES KIT

SIGMA BEAUTY

BASIC EYES KIT

Göz Makyajı İçin Temel Fırça Seti

499,00 TL 799,00 TL
HIZLI İNCELE
Birlikte Kullan Buton
Sigma Best Of Brush Setin İçindeki Fırçalar;

F80 Fondöten Fırçası: Sigma F80 - Flat Kabuki™ Brush: Çok yumuşak ve yoğun kıllara sahip düz uçlu kabuki fondöten fırçasıdır. Markanın ‘bestseller” fondöten fırçasıdır
P88 - Precision Flat Angled: Gözler ve burun çevresi için tasarlanmış küçük boy kapatıcı fırçasıdır.
F64 Soft Blend Concealer: Büyük ve yumuşak başlığa sahip kapatıcı fırçasıdır. Bu fırça, yanaklar ve alın gibi yüzün büyük bölümlerinde kapatıcı kullanılması için tasarlanmıştır.
E38 Diffused Crease: Göz makyajında kontür uygulaması yapmak için özel olarak tasarlanmıştır. Yuvarlak kubbeli ve konik fırça yapısına sahiptir.
E57 - Firma Shader: Kontrollü bir uygulama ve renk eşitsizliklerini gidermek için tasarlanmıştır.
E34 - Domed Utility: Kırışıklığa yoğun renk uygulayarak veya koyu renk tonları kullanarak dış kırışıklığa derinlik katabilirsiniz.
E21 Smudge: Çok küçük, yuvarlak ve yoğun kıllara sahip fırçadır. Toz ya da krem ürünleri uygulamak için idealdir.

- Bakterilere karşı sentetik kıllardan üretilmiştir. Fırçanın kılları hipoalerjenik ve antibakteriyeldir. Sigmax® elyaf sentetik kıllar, yüksek çözünürlük efekti için krem ve toz ürünlerini cildinize eşit şekilde uygulayacak şekilde geliştirilmiştir. Mükemmel yumuşaklık, ısı ve kimyasal direnç, mekanik mukavemet ve yüksek dayanıklılık için tasarlanmış birinci sınıf liflere sahiptir.

- Fırça temizliği doğru yapıldığında, herhangi bir dökülme ya da bozulma olmadan fırçanız orijinal halini korur. Fırçanızın sağlıklı ve uzun ömürlü kullanımı için Sigma Spa fırça yıkama aparatlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

- Sigma ürünleri, hayvanlar üzerinde test edilmemiştir ve hayvanlardan elde edilen hammadde kullanılmadan üretilmiştir.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
BASIC EYES KIT
SIGMA BEAUTY
BASIC EYES KIT
Göz Makyajı İçin Temel Fırça Seti

Sigma Basic Eyes Kit, gözler için 7 profesyonel fırça içerir. Göz makyajı için en gerekli temel fırçalardan oluşan bu kit ile gölgelendirme, karıştırma, vurgulama yapabilirsiniz. En çok tercih edilen fırçalardan oluşturulmuştur. Setin içeriğinde; E05, E30, E40,E55, E60, E65, E70 makyaj fırçaları bulunmaktadır. Setin gerçek değeri 570TL'dir. Fırçaların kullanım detayları aşağıdadır.

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
799,00 TL 499,00 TL
Birlikte Kullan Buton
Newsletter