MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


151
HATİCE SAKA KENDİNE MAKYAJ YAPARSA
MT Video
ASLI ENVER MAKYAJI NASIL YAPILIR?
MT Video
Bu Ürün ile Gelen Avantajlar

Online Danışmanlık Her Sipariş İcon Kargo İcon
SHISEIDO

DAIYA FUDE FACE DUO

Çift Taraflı Özel Tasarım Yüz Fırçası

344,00 TL


495,00 TL

Sepete Ekle Buton

Shiseido Daiya Fude Face Duo, çift uçlu eşsiz bir tasarıma sahip yüz fırçasıdır. Fırçanın bir tarafı parmak uçlarının etkisini taklit eden jel bir uca sahiptir. Diğer tarafı kırmızı, elmas kesimli kıl fırça ucudur. Jel tarafı, geleneksel bir sünger gibi ürün emmeden parmak uçlarının etkisini taklit eder. Hijyenik ve silinmesi kolay olan bu uygulayıcı, optimum kapsama alanı oluşturmak için yüzün kontürlerine rahatlıkla uyum sağlar. Kırmızı, elmas şeklindeki sentetik fırça tarafı ise çok yoğun lif içerir ve dağıtma, harmanlama için mükemmeldir. Bu ergonomik fırça, krem, toz, likit ve jel yapıdaki ürünler ile uyumludur. Sıvı ve kremsi ürünleri cilde uygulamak için jel tarafı kullanın. Fırçanın kıl tarafını ise toz ürünleri uygulamak için kullanabilirsiniz.

Birlikte Kullan
MINIMALIST WHIPPED POWDER BLUSH

SHISEIDO

MINIMALIST WHIPPED POWDER BLUSH

Köpük Yapıda Çok Yönlü Krem Allık

340,00 TL
HIZLI İNCELE
Birlikte Kullan Buton
Shiseido Daiya Fude Face Duo:

- Bir tarafı jel, bir tarafı kıl olan, eşsiz bir tasarıma sahip olan çift taraflı yüz fırçasıdır.

- Jel tarafı, geleneksel bir sünger gibi ürün emmeden parmak uçlarının etkisini taklit eder. Hijyenik ve silinmesi kolay olan bu uygulayıcı, optimum kapsama alanı oluşturmak için yüzün kontürlerine rahatlıkla uyum sağlar. Kırmızı, elmas şeklindeki sentetik fırça tarafı ise çok yoğun lif içerir ve dağıtma, harmanlama için mükemmeldir.

- Bu ergonomik fırça, krem, toz, likit ve jel yapıdaki ürünler ile uyumludur. Sıvı ve kremsi ürünleri cilde uygulamak için jel tarafı kullanın. Fırçanın kıl tarafını ise toz ürünleri uygulamak için kullanabilirsiniz.

- Gizli Çekirdek Teknolojisi: Yoğun şekilde dikilmiş kıllar, kolay harmanlama ve çizgi, iz bırakmayan bir uygulama için yumuşak, esnek liflerle çevrelenmiş sağlam bir iç yapı oluştururlar.
Sentetik Kıllar: Tüm makyaj dokularıyla uyumlu olan bu hayvan dostu lifler, ince çizgilere dolmaz ve yüz hatlarına uygun konik uçlara sahiptir.
Poliüretan Blender: Gözenekli olmayan jel, ürünü emmez. Aksine ürünü bütünüyle cilde hassas ve eşit bir şekilde yedirir.
- Fırçanın jel tarafını alkol bazlı bir temizleyici ile asla TEMİZLEMEYİN. Alkolsüz temizleme mendili ile silebilir ya da yıkayabilirsiniz.

- Jel tarafı ürüne değdirin ve sonra yüzünüze tampon hareketlerle yayın. Fırça tarafı ile bunun üstünden geçip cila etkisi yapabilirsiniz.

- Bu ergonomik fırça, krem, toz, likit ve jel yapıdaki ürünler ile uyumludur. Sıvı ve kremsi ürünleri uygulamak için jel tarafı uygulayın. Fırçanın kıl tarafını her şey için kullanabilirsiniz.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
MINIMALIST WHIPPED POWDER BLUSH
SHISEIDO
5 GR
MINIMALIST WHIPPED POWDER BLUSH
Köpük Yapıda Çok Yönlü Krem Allık

Shiseido Minimalist WhippedPowder Blush, tüy gibi hafif yapıda, uzun süre dayanıklı, yumuşak ve mat bitişli köpük dokulu krem allıktır. Bu ürünün formülünde cilde zahmetsizce rengi karıştırmak ve tüy gibi bir hafiflik elde etmek için AirFusion Teknoloji kullanılmıştır. Yanaklarda, dudaklarda ve gözlerde kullanılabilir. 8 saat boyunca kalıcıdır. Ciltte asla kuru gözükmeyen ipeksi bir doku oluşturur. 8 canlı rengi vardır. Dermatolojik testlerden geçmiştir.
RENK
Sonoya – Mercan Pembe
Chiyoko – Bebek Pembe
Momoko – Şeftali
Ayao –Mürdüm
Sayoko – Kiremit Kırmızı
Setsuko – Gül Pembe
Kokei - Pembe
Elko – Bronz
Tüm Renkler Buton
Detay Kapat Buton

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
340,00 TL
Birlikte Kullan Buton
Newsletter