MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


Türkiye Distribütörü Garantisi ile
229
NARS

NARS ERDEM FLEUR FATALE EYE & LIP SET

Erdem Fleur Fatale Göz ve Dudak Makyaj Seti

300 MT Puan İcon

300,00 TL


529,00 TL

Sepete Ekle Buton

Nars Erdem Fleur Fatale Makyaj Seti’nin içerisinde koleksiyonun sevilen far paleti Fleur Fatale (nude ve toprak tonlu 6 far), parlak kiraz kırmızı renkli ruj Bloodflower ve kızıl kahve renkli Nars Sichuan göz kalemi yer alıyor. Ürünlerin hepsi orijinal boydur ve bu setin gerçek fiyatı 529TL’dir. Setteki ürünlerin detayları aşağıda yer almaktadır.

Ürün Detay Güzellik Hattı
Birlikte Kullan
TINTED SMUDGE PROOF EYESHADOW BASE

NARS

TINTED SMUDGE PROOF EYESHADOW BASE

Göz Makyaj Bazı

185,00 TL
HIZLI İNCELE
Birlikte Kullan Buton
Nars Erdem Eyeshadow Palette ‘Fleur Fatale’ Far Paleti: Tam 6 renk fardan bu palette ışıltılı ve mat tonlara sahip nude ve toprak tonları yer alır. Gözlere gölgeli efektler veya romantik dokunuşlar vermek için mükemmeldir. Farları tek tek ya da karıştırarak, istediğiniz görünümü elde edebilirsiniz. Zengin pigmentasyona sahiptirler. Tek sürüşte bile yoğun renk verirler.

Fleur Fatale Far Paleti
Mythios (ışıltılı fildişi)
Thistle (metalik vizon)
Flourish (ışıltılı çelik mavi)
Belladonna (mat sütlü kahve)
Daydream (ışıltılı bakır)
Holly Hock (saten dut)

Nars Erdem Lipstick ‘Bloodflower’ Ruj:
Parlak kiraz kırmızı rengiyle dudaklara kadife pürüzsüzlüğü ve renk verir. Kremsi yapılıdır, kolay sürülür.

Nars Sarah Moon Kohliner ‘Sichuan’ Göz Kalemi: Kızıl kahve renkli asansörlü göz kalemidir. Yumuşak dokulu olduğundan kolay sürülür. Eyeliner gibi kullanılırken, rengi dağıttığınızda dumanlı göz makyajına sahip olmanızı sağlar. Asansörlü tasarımı sayesinde kalemtıraş ile ucunu açmaya ihtiyaç yoktur. Ürünü alttan çevirdiğinizde ucu çıkar. Kalemin ucunu sadece kullanacağınız kadar çıkarmanız, uygulama sırasında kırılmayı önler. Yoğun rengi ve dokusuyla bakışlara derinlik katan göz kalemidir.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
TINTED SMUDGE PROOF EYESHADOW BASE
NARS
7 ML
TINTED SMUDGE PROOF EYESHADOW BASE
185 MT Puan Buton
Göz Makyaj Bazı

Nars Tinted Smudge Proof Eyeshadow Base, göz makyajının dağılmasını, çizgilerin arasına girmesini ve topaklanmasını önleyen göz makyaj bazıdır. Göz makyajının tüm gün dayanmasına imkan verir. Göz farını zahmetsizce uygulamanıza yardımcı olarak eşit bir görünüm sağlar. Göz kapağındaki renk farklılıklarını ve kızarıklıkları anında gidererek göz makyajının gerçek rengini gösterir. Anında mat bir son dokunuş görüntüsü oluşturur, saniyeler içinde hızla kurur. Ağırlık veya kuruma hissi bırakmaz. Derin deniz özlerinin ve pirinç kepeği özünün güçlendirilmiş anti-inflamatuar özelliği sayesinde güçlü bir antioksidandır. Farklı cilt tonlarına uygun 4 tona sahiptir. Cilt tonunuzdan 1-2 ton açık kullanarak gözlerinizi daha aydınlık gösterebilirsiniz. Bu baz doğal bir görüntü yakalamak için de kullanılabilir. Bu amaçla far altına kullanabileceğiniz gibi tek başına da bu renkli bazları kullanabilirsiniz. Eyeliner’ınızın dağılıp yayılmaması için de bu bazı uygulayabilirsiniz.
RENK
Light - Açık Ten Rengi
Medium - Orta Ten Rengi
Medium / Dark - Orta / Koyu Ten Rengi
Dark - Koyu Ten Rengi
Tüm Renkler Buton
Detay Kapat Buton

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
185,00 TL
Birlikte Kullan Buton
21 HAZİRAN EN UZUN GÜN
Kampanya Aç