​​
Makyaj Trendi
Whatsapp
Mail
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


SHISEIDO

FULL LASH MULTI-DIMENSION WATERPROOF MASCARA

8ML

Suya Dayanıklı Çok Yönlü Maskara

129

129,00 TL

Shiseido Full Lash Multi-Dimension Mascara, kirpiklere doğal kıvrım ve tek tek ayrılmış dramatik bir görünüm veren suya, tere, gözyaşına dayanıklı maskaradır. İçeriğindeki Airlight Lift ve Volume Powder bileşenleri ile kirpiklerde ağırlık yapmayan, benzersiz hafif bir formüle sahiptir. Özel bükülebilir fırçası ile kirpiklerin dolgun görünmesini sağlar. Fırçanın 30 derecelik eğimi vardır ve 360 derece döner. Tek bir hareketle kirpikleri kökten kaldırıp havalandırır. En ince kirpiğe bile ulaşır. Kirpikler daha kıvrımlı, daha hacimli ve daha uzun bir görünüm kazanır. Siyah ve kahverengi olmak üzere 2 rengi vardır.

RENKRENK SEÇİN!
Birlikte Kullan
INKSTROKE EYELINER

SHISEIDO

INKSTROKE EYELINER

Suya Dayanıklı Jel Eyeliner

139,00 TL
HIZLI İNCELE
Shiseido Full Lash Multi-Dimension Mascara:

- Kirpiklere ağırlık yapmadan doğal bir kıvrım ve hacim veren suya, tere, gözyaşına dayanıklı maskaradır.

- Özel bükülebilir fırçası ile kirpiklerin dolgun görünmesini sağlar. Fırçanın 30 derecelik eğimi vardır ve 360 derece döner. Tek bir hareketle kirpikleri kökten kaldırıp havalandırır. En ince kirpiğe bile ulaşır. Kirpikler daha kıvrımlı, daha hacimli ve daha uzun bir görünüm kazanır.

- İçeriğindeki Airlight Lift ve Volume Powder bileşenleri ile kirpiklerde ağırlık yapmayan, benzersiz hafif bir formüle sahiptir.

- İçeriğindeki wax ile her kirpiği eşit şekilde kavrar.

- 8 saate kadar akmaz ve bulaşmaz.

- Dermatolojik ve oftalmolojik olarak test edilmiştir.

- Siyah ve kahverengi olmak üzere 2 rengi vardır.
- Fırçayı istediğiniz açıya ayarlamak için fırçayı maskaranın içinden çıkarırken, kabın ağız kısmına hafifçe bastırarak eğim verin.

- Eğimli fırçayı kirpiklerin dibinden ucuna doğru yukarı hareket ettirerek her zamanki maskara uygulamanızı yapın.

- Makyajınızı çıkarmak istediğinizde suya dayanıklı göz makyaj temizleyici kullanın.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
SHISEIDO
INKSTROKE EYELINER
139
Suya Dayanıklı Jel Eyeliner

Shiseido Inkstroke Eyeliner, geleneksel Japon kaligrafisinde kullanılan Sumi mürekkepten esinlenerek tasarlanmış jel eyeliner’dır. Yoğun pigmentli ve tere, suya dayanıklı bu jel eyeliner, istediğiniz çizgiyi tek seferde çekmenize olanak tanır. Son derece pürüzsüz ve kolay bir uygulama sağlar. İnce uçlu mini eyeliner fırçası da içindedir. Ürün, Japon mürekkep taşlarından esinlenilmiş cam bir kap içerisinde sunulmaktadır. Ayrıca uygulama esnasında aşırı miktarda ürünü fırçadan silmek için eyeliner’ın içinde kendine ait V şeklinde özel bir kabartı vardır. Tam 6 çeşit renge sahiptir.
RENK139,00 TL