MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


SHISEIDO

FULL LASH VOLUME MASCARA SET

Full Lash Volume Maskara Seti

125 MT Puan İcon

125,00 TL

Sepete Ekle Buton

Shiseido Full Lash Volume Mascara Setin içerisinde orjinal boy Full Lash Volume Mascara yer alıyor. Instant Eye and Lip Make up Remover (Göz ve Dudak Makyaj Temizleyicisi 30ML), Pure Retinol Express Smoothing Eye Mask (15 Dakikada Kırışıklıkları Yumuşatan Retinollü Göz Maskesi - 2 kullanımlık) Ultimune göz ve yüz (2 sample) ise setin hediyeleridir. Ürünlerin detayları aşağıdadır.

Ürün Detay Güzellik Hattı
Birlikte Kullan
NOURISHING MASCARA BASE

SHISEIDO

NOURISHING MASCARA BASE

Kirpik Besleyici Maskara Bazı

155,00 TL
HIZLI İNCELE
Birlikte Kullan Buton
Shiseido Full Lash Volume Mascara Setin içindekiler:

Shiseido Full Lash Volume Mascara: Kirpiklere hacim ve doğal esneklik kazandıran maskara. Tüm gün boyunca kirpiklerde kalsa dahi bulaşmaya dayanıklı formüle sahip. Buna rağmen çok kolay şekilde kirpiklerden temizleniyor.

Shiseido Instant Eye and Lip Makeup Remover (30ML):
Bu hassas 2 fazlı göz ve dudak makyaj temizleyicisi, uzun süreli ve suya dayanıklı göz ve dudak makyajını anında çözerek temizler. Cildinizi yıpratmaz ve asla kurutmaz.

Shiseido Benefiance WrinkleResist24 Pure Retinol Express Smoothing Eye Mask (2 kullanımlık):
Bu 15 dakikalık hızlı, göz çevresi için konsantre bakım maskesi sadece tek uygulamayla bile kırışıklıkların görünümünü azaltır. İçeriğinde saf retinol vardır. İpek yumuşaklığında bir cilt ve canlı bakışlar için, her kullanımda göz çevresi cildinin dokusunu pürüzsüzleştirir ve esnekliğini arttırır. Göz altlarındaki kırışıklıkları ve kaz ayağı görünümüne etki eder.

HEDİYE / Shiseido Ultimune Yüz ve Göz için ( 2 sample): Shiseido'nun eşsiz üretimi Ultimune cildi güzelleştirir ve güçlendirir. Üzerine uygulanan kremin veya serumun etkisini 2 katına çıkartır.
Shiseido Instant Eye and Lip Makeup Remover’ı pamuğa dökün ve pamuğu göz bölgesi veya dudaklar üzerine yerleştirin. Hafifçe silerek temizleyin ve makyajdan hiçbir iz kalmayıncaya kadar devam edin.

Shiseido Benefiance WrinkleResist24 Pure Retinol Express Smoothing Eye Mask ‘ı haftada 2-3 kez, cildinizi temizledikten ve tonikledikten sonra kullanın. Kağıtların her iki yüzü de kullanılabilir, ancak geniş kenarı daima gözün dış köşesine gelecek şekilde uygulanmalıdır.

Shiseido Ultimune’u her sabah ve akşam temiz cilde ve göz çevrenize, gece ve gündüz kremlerinizden önce uygulayın.
Bu Ürünü Daha Yakından Tanıyın
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
NOURISHING MASCARA BASE
SHISEIDO
8ML
NOURISHING MASCARA BASE
155 MT Puan Buton
Kirpik Besleyici Maskara Bazı

Shiseido Nourishing Mascara Base, maskaranın kirpiklere verdiği etkiyi güçlendirir. Her bir kirpiğin hacmini, uzunluğunu ve kıvrımını arttırır. Çarpıcı bir şekilde maskara görünümünü yoğunlaştırarak eşsiz bir etki yaratır.

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
155,00 TL
Birlikte Kullan Buton