​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


MAKE UP FOR EVER

SMOKY LASH KIT

Hacim Veren Maskara Seti

49

49,00 TL


70,00 TL

Make up For Ever Smoky Lash Kit setin içerisinde orijinal boy Smoky Lash maskara yer alıyor. Sens’e Eyes (Göz ve Dudak Makyaj Temizleyicisi 25ML), Aqua Eyes 0L Matte Black mini deluxe boy(suya dayanıklı göz kalemi) setin hediyeleridir. Ürünlerin detayları aşağıdadır.

Birlikte Kullan
EYE PRIME

Make Up For Ever

EYE PRIME

Doğal Renkli Far Bazı

30,50 TL 61,00 TL
HIZLI İNCELE
Make up For Ever Smoky Lash Kit setin içindekiler:

- Smoky Lash(orijinal boy); Make Up For Ever Black Smoky Lash, kirpiklere dolgunluk, uzunluk ve kıvrım kazandıran maskaradır. Bu maskara sayesinde kirpikler hiç olmadığı kadar güçlü gözükür. Yoğun sıklıktaki fırçası diplerinden uçlarına kadar kirpikleri tamamen kaplar ve birbirinden ayırır. Kirpiklere takma kirpik etkisi verir. Sahne sanatçılarının ve profesyonel makyaj artistlerinin en çok kullandığı maskaralardan biridir.

- Sens’e Eyes(25ML); Make Up For Ever Sens'eyes; göz ve dudak makyajını çıkarmaya yarayan bir jeldir.Mineral yağ içermez

- Aqua Eyes(mini deluxe boy); Make Up For Ever Aqua Eyes, suya dayanıklı bir göz kalemidir. Yüksek pigment içerikli formülü, göz kapaklarına tutunur ve en sert koşullarda bile akmaz ya da silinmez. Cilde kolayca uygulanır ve göz çevresini tahriş etmez.
- En üst düzeyde hacim elde etmek için Smoky Lash maskarayı soldan sağa eşit şekilde kirpiklerin üstüne ve altına uygulayın. Kirpiklerinizi kusursuz bir şekilde kaplaması için maskarayı bölümler halinde uygulayın: ilk olarak gözünüzün iç kısmına, daha sonra orta kısmındaki kirpiklere ve son olarak dış kısmına uygulayın. Gözünüzün alt kısmındaki kirpikleri ve gözünüzün dış ve iç kısmındaki ince kirpikleri belirginleştirmek için fırçanın ucunu kullanın.

- Sonrasında ise eyeliner’ı bir fırça gibi tutarak göz kapağınızın ortasından gözünüzün dış kısmına doğru bir çizgi çekin. Daha sonra göz kapağınızın orta kısmından gözün iç kısmına doğru bir çizgi daha çekin.

- Suya dayanıklı bir makyaj temizleyiciyle (Sens’e Eyes) eyeliner’ı gözünüzden temizleyin.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Make Up For Ever
5.5 ML
EYE PRIME
30
Doğal Renkli Far Bazı

Make Up For Ever Eye Prime, uzun süre kalıcı bir göz makyajı sağlayan far bazıdır. Göz makyajının gün boyu bozulmadan kalması için güçlü bir zemin hazırlar. Farın rengini daha canlı gösterir. Balmumları ve mineral tozlarla zenginleştirilmiştir; göz kapağını kurutmaz ve yıpratmaz. Far bazı sayesinde makyaj göz kapaklarında kırışıklık ya da topaklanma yaratmaz. Doğal rengi sayesinde her cilt tonu ve her renkte göz farıyla kullanılabilir. Göz kapağını aydınlatmak için tek başına da kullanılabilir.61,00 TL 30,50 TL