​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


NUDE EYELASHES - 132
%50
MAKE UP FOR EVER

NUDE EYELASHES - 132

Takma Kirpik - Natürel - No: 132

24

23,50 TL


47,00 TL

Küçük, genişleyen fırça.

Birlikte Kullan
SMOKY LASH

Make Up For Ever

SMOKY LASH

Hacim Veren Maskara

35,00 TL 70,00 TL
HIZLI İNCELE
Bu fırça, MAKE UP FOR EVER’ın vazgeçilmez klasiği olan 122 No.lu Blending Powder Brush fırçasının orta boydaki versiyonudur. Bu iki amaçlı fırça, allık ve vurgulayıcı uygulamak için idealdir ve basit, havai bir dokunuşla hafif bir görünüm kazandırır. Kıl tipi: Düz ve Dalgalı. Kullanılması tavsiye edilen ürünler: Krem, toz, sıkıştırılmış, sedefsiz ve ışıltılı pudralar.
Hafif ve incelikli bir uygulama için pudra ve krem yapılı ürünlerle bu çok amaçlı fırçayı kullanın (gölgelendirme, renklendirme ya da vurgulama). Küçük boyutu, hassas ve belirgin allık ve vurgulayıcı uygulaması sağlar.
Hafif ve yarı saydam bir görüm için incelikli bir şekilde ışıltılı ve sedefsi ürünleri uygulamak için kullanın.
Bu Ürünü Daha Yakından Tanıyın
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Make Up For Ever
7ML
SMOKY LASH
35
Hacim Veren Maskara

Make Up For Ever Smoky Lash, kirpiklere dolgunluk, uzunluk ve kıvrım kazandıran maskaradır. Bu maskara sayesinde kirpikler hiç olmadığı kadar güçlü gözükür. Yoğun sıklıktaki fırçası diplerinden uçlarına kadar kirpikleri tamamen kaplar ve birbirinden ayırır. Kirpiklere takma kirpik etkisi verir. Sahne sanatçılarının ve profesyonel makyaj artistlerinin en çok kullandığı maskaralardan biridir. Siyah ve kahverengi olmak üzere 2 rengi vardır.
RENK70,00 TL 35,00 TL