MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


1179
Bu Ürün ile Gelen Avantajlar

Online Danışmanlık Her Sipariş İcon Kargo İcon
PENHALIGON'S

ENDYMION SET FOR MEN

Endymion Set- Erkekler için

790,00 TL


1969,00 TL

Sepete Ekle Buton

Penhaligon’s Endymion Set, erkekler için muhteşem bir bakım ve parfüm setidir. Sette: Endymion Concentrate Cologne (100ML), Endymion Bath&Shower Gel (300ML), Endymion Shaving Cream In a Tube (150ML) ve Endymion After Shave Balm (150ML) yer alıyor. Setteki ürünlerin hepsi orijinal boydur. Endymion, hoş kokusuyla ferahlatan bir parfümdür. Bergamot, mandalina, lavanta, ada çayı, sardunya, salt kahve, güve otu, muskat, karabiber, kakule, misk, meşin, sandal ağacı, tütsü notaları içerir. Setin gerçek değeri 1.969TL’dir.

Endymion Concentrate (100ML)
Hoş kokusuyla ferahlatan bir kolonyadır. Bergamot, mandalina, lavanta, ada çayı, sardunya, salt kahve, güve otu, muskat, karabiber, kakule, misk, meşin, sandal ağacı, tütsü notaları içerir. Erkekler için maskülen ve güzel bir kokudur.

Endymion Bath&Shower Gel (300ML)

Vücudunuzu tertemiz yaparken hoş kokusuyla ferahlatan bir duş jelidir. Erkekler için tasarlanmıştır. Cildi yumuşatır ve maskülen kokusuyla oldukça seksidir. Aromatik ferah koku ailesine aittir. Bergamot, mandalina, lavanta, ada çayı, sardunya, salt kahve, güve otu, muskat, karabiber, kakule, misk, meşin, sandal ağacı, tütsü notaları içerir.

Endymion Shaving Cream In a Tube (150ML)
Erkekler için maksimum rahatlatıcı traş kremidir. Pürüzsüz traş için sakalları yumuşatır. Cildi ustura ve kesiklere karşı korumaya yardımcı olur. Kolay ve hızlı bir traş sağlar. Cildi yumuşak ve hassas kokulu bırakır. Mandalina, karabiber, kehribar, deri, misk notalarını içerir. Aromatik ferah bir kokusu vardır.

Endymion After Shave Balm (150ML)

Traş sırasında kaybedilen nemi takviye eder ve cildi rahatlatır. Aromatik ferah koku ailesine aittir. Bergamot, mandalina, lavanta, ada çayı, sardunya, salt kahve, güve otu, muskat, karabiber, kakule, misk, meşin, sandal ağacı, tütsü notaları içerir. Karizmatik, ferah, sofistike içeriğe sahip Endymion traş sonrası balmı, cilt tarafından hızlı ve kolay emilir. Sakal traşı olduktan sonra yüzde tahriş olan bölgelere az miktarda uygulanılır. Tüm cilt tipleri için uygundur.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton

RENK
Tüm Renkler Buton
Detay Kapat Buton

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
TL
Birlikte Kullan Buton
Newsletter