​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


N02 Silver
%50
MAKE UP FOR EVER

EXTRA LARGE SIZE GLITTERS

30 GR

Ekstra İri Sim

52

52,00 TL


104,00 TL

Profesyonel makyaj uzmanları defilelerde bu ürünü her şekilde kullanıyor!

RENKRENK SEÇİN!
Profesyonel makyaj uzmanları defilelerde bu ürünü her şekilde kullanıyor! Herhangi bir makyajı göz kamaştırıcı hale getirebiliyorlar. Bu ince, hafif ışıltılar yüzünüzde, vücudunuzda ve saçınızda parıldayan bir film oluşturur ve aynı zamanda bir temanın başlangıç noktası olarak kullanılabilir.
Glitters bir fırça, süngerli aplikatör yardımıyla ya da parmaklarınızla uygulanır. En üst düzeyde kalıcılık sağlamak için fırçayı, süngeri ya da parmaklarınızı suyla, bir makyaj bazıyla ya da Mist & Fix’le nemlendirin. Suya dayanıklı hale getirmek için Aqua Seal’ı kullanın. Glitters’ı yüzünüze ve vücudunuza hızlı bir şekilde uygulamak için cildinize su püskürtün ve sonra büyük nemli bir süngeri Glitters’ın içine batırın. Yüzünüze ve vücudunuza sünger yardımıyla küçük dokunuşlarla uygulayın
Parıldayan bir eyeliner oluşturmak için suyla ya da Mist & Fix’le nemlendirilmiş ince uçlu bir fırça kullanın. Eyelinerı suya dayanıklı bir hale getirmek için Aqua Seal’ı kullanın. Işıltıları sabitlemek ve uygulandığında düşmesini önlemek için için üstüne Mist & Fix sıkın. Parıldayan bir eyeliner oluşturmak için suyla ya da Mist & Fix’le nemlendirilmiş ince uçlu bir fırça kullanın. Eyelinerı suya dayanıklı bir hale getirmek için Aqua Seal’ı kullanın. Işıltıları sabitlemek ve uygulandığında düşmesini önlemek için için üstüne Mist & Fix sıkın.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler

RENKTL