​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


2 Yellow
%50
MAKE UP FOR EVER

PURE PIGMENTS

5 GR

Saf Pigment

-22

-22,50 TL


47,00 TL

Mineral ya da organik sentez kaynaklı oldukça yoğun MAKE UP FOR EVER Pure Pigments, bir mikronunkine yakın son derece ince tane dağılımına sahiptir.

RENKRENK SEÇİN!
Mineral ya da organik sentez kaynaklı oldukça yoğun MAKE UP FOR EVER Pure Pigments, bir mikronunkine yakın son derece ince tane boyutu dağılımına sahiptir. Bu durum, makyak uzmanlarının ürünü doğrudan cilde uygularken ya da başka bir ürün yapısıyla karıştırırken aynı zamanda istenilen tonda hızla yoğun makyaj renkleri yaratabilecekleri anlamına gelir. Bu Pure Pigments ürünleri, talkla seyreltilmemiştir ve herhangi bir renk ölçümsel formülü tamamlamak için gereklidir.
Pigmentler doğrudan cilt üzerine ya da pudra üzerine rengi güçlendirmek ve yoğunlaştormak için kuru ya da nemli bir fırçayla uygulanır. Pure Pigment ürününü, Sens'Eyes ürününü kullanarak temizleyin; sonra Extreme Cleanser uygulayın. En son Cool Lotion’la temizleme işlemini tamamlayın. Belirli renkler bol miktarda kullanılmışsa, her yere bulaşmasını önlemek için cildin sıcak suyla durulanması gerekebilir. Pigmentleri tamamen likit ya da kremsi ürün yapılarıyla (fondöten, v.b.) bir kavanoz içinde ya da spatula üzerinde seyrelterek karıştırın ve yeni renkler yaratın.

Pure Pigments ürününü bir spatula yardımıyla ya da doğrudan bir fırça, süngerli aplikatör kullanarak ya da parmaklarınızla şişeden alın. Doğrudan cilde uygulandığında, çizgiler oluşturmasını önlemek için bir makyaj bazı ya da fondötenle cildinizi koruyun. Rengi yoğunlaştırmak ve göz farının ya da allığın kalıcılığını artırmak için pigmentleri doğrudan kutusunda ya da bir spatula üzerinde karıştırın. Toz pudrayı pigmentlerle karıştırarak rengini değiştirin. Sedefsi bir etki elde etmek için pigmentleri Star Powder ile karıştırın (bir karıştırma kabı içinde iyice karıştırın).
Bu Ürünü Daha Yakından Tanıyın
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler

RENK



TL