​​
MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


Türkiye Distribütörü Vepa Group Garantisi ile
%15
NARS

NARS 'SEXY' LOVE

Nars Seksi Makyaj Seti

323 MT Puan İcon

323,00 TL


380,00 TL

Benim Olmalı Buton
Sepete Ekle Buton

Nars Seksi Makyaj Seti; Nars Orgasm aydınlatıcı, Nars Orgasm dudak parlatıcı ve Nars Audacious maskaradan oluşuyor. Bu ürünlerle birkaç dakikada harika görünebilirsiniz! Seksi görünümlü makyaj, her zaman ve her durumda kurtarıcıdır. Bu set ile en hazırlıksız anlarda bile görünümünüzü değiştirmeniz çok kolay. Çünkü içinde Orgasm var! Setin gerçek değeri 380 TL iken, özel fiyatı ise 323TL’dir.

Ürün Detay Güzellik Hattı
Nars Seksi Makyaj Seti:

Bazen öyle anlar olur ki, makyaj yapmak için sadece 5 dakikanız vardır! Ve bu 5 dakikada neler neler yapılır biliyor musunuz? Biz söyleyelim: Seksi görünümlü makyaj. Her zaman ve her durumda kurtarıcı. Bu set ile en hazırlıksız anlarda bile görünümünüzü değiştirmeniz çok kolay. Çünkü içinde Orgasm var!

Nars Orgasm Illuminator: Meşhur Orgasm serisinin likit aydınlatıcısını duymuşsunuzdur. Bu likit aydınlatıcıyı yüzünüze sağlıklı ve taze bir ışıltı vermesi için tek başına kullanabileceğiniz gibi, mat fondöteninize bir damla karıştırıp da uygulayabilirsiniz. Anında canlılık ve hafif nemli bir görünüm kazanırsınız. Şeftalimsi pembe rengi her cilt tonuna yakışır.

“Aydınlatıcı sayesinde cildiniz gerçekten ışığı yakalar ve böylece inanılmaz seksi görünürsünüz.” - François Nars

Nars Orgasm Lipgloss: Işıltılı dudak parlatıcısı hem günlük olarak hem de yoğun bir göz makyajının tamamlayıcısı olarak çok ideal! İster tek başına, isterseniz aynı tonlardaki rujunuz üzerine kullanın. Ama bizden söylemesi, eğer Orgasm ise gloss’unuz başka bir şeye ihtiyacınız yok!

Nars Audacious Mascara: Kirpiklerinizin uzun, tek tek ayrılmış ve dramatik bir ifadeye sahip olmasını mı istiyorsunuz? O halde gelir gelmez Nars’ın diğer maskaralarını raftan kaldırmış, kirpikleri boyama görevini kusursuzca yürüten, markanın ‘bir ve eşsiz’ Audacious maskarasını denemelisiniz.
Bu Ürünü Daha Yakından Tanıyın
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
MT Puan Buton

RENK
Tüm Renkler Buton
Detay Kapat Buton

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
TL
Birlikte Kullan Buton
Kampanya Kapat
Kampanya Aç
Kampanya Kapat
Kampanya Aç