​​
Makyaj Trendi
Whatsapp
Bize Ulaşın
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


SHISEIDO

FUTURE SOLUTION LX TOTAL RADIANCE FOUNDATION

Cilt Dokusunu Yenileyen ve Cilde Işıltı Veren Fondöten

369

369,00 TL

Shiseido Future Solution LX Total Radiance Foundation, cilde hem bakım yapan hem de antiaging özellikli premium fondötendir. Gelecekte oluşacak yaşlanma izlerinin görünümüne karşı koymak için Shiseido’nun özel içeriği Skingenecell 1P⃰ ile formüle edilmiştir. Cilt dokusunu yeniler, cilde sıkılık verir ve cildiniz kusursuz bir ışıltı ile parlar. Kremsi yapılıdır ve yüksek kapatıcılığa sahiptir. Donuk ve bitkin cilt görünümüne engel olur. Harika bir parlaklıkla cildi aydınlatırken büyük gözeneklerin belirginliğini azaltır. Hassas ciltler dahil, tüm cilt tipleri kullanabilir. 25 yaş ve üstü için idealdir. Renk seçimi konusunda yardıma ihtiyacınız var ise, uzman@makyajtrendi.com adresine makyajsız ve güzel ışıkta çekilmiş bir fotoğrafınızı gönderebilirsiniz. Uzmanlarımız cilt renginize göre analiz yaparak tavsiyelerde bulunacaktır.

RENKRENK SEÇİN!
Birlikte Kullan
PERFECT FOUNDATION BRUSH

SHISEIDO

PERFECT FOUNDATION BRUSH

Fondöten Fırçası

169,00 TL
HIZLI İNCELE
- Antiaging etkili ve cilde bakım yapma özelliği bulunan premium fondötendir. Donuk ve bitkin cilt görünüme engel olur. Cilt dokusunu yeniler, cilde sıkılık verir.

- Zarif ışıltıda bir bitiş yaratır. Eşit tonda, ışıltılı bir cilt tonu için aydınlatıcı özel bir içerik olan '4MSK' içerir. Enfes bir parlaklıkla aydınlanan cilt, kusursuz bir görünüm sağlayacak şekilde ışığı emer ve geri yansıtır. Parlaklık, cilt altından dağılarak açığa çıkar.

- Kremsi yapılıdır ve yüksek kapatıcılığa sahiptir.

- Büyük gözeneklerin belirginliğini azaltır.

- Hassas ciltler dahil, tüm cilt tipleri kullanabilir. 25 yaş ve üstü için idealdir.

- Her saat cildinizdeki değişimlere göre uyum sağlar. Cildiniz kusursuz ışıltı ile parlar.

- Gelecekte oluşacak yaşlanma izlerinin görünümüne karşı koymak için Shiseido’nun özel içeriği Skingenecell 1P⃰ ile formüle edilmiştir.

- Bu kremsi yapılı fondöteni Shiseido Perfect Foundation Brush ile mükemmel şekilde cildinize uygulayabilirsiniz.
- Fondöteni sürmeden önce cildinize Shiseido Refining Makeup Primer SPF15 makyaj bazını uygulayın. Bu baz güzel, doğal görünümlü bir makyaj için cildi hazırlar ve kusurları siler. Fondötenin kalıcılığını arttırır. Cildi yumuşak ve aydınlık bırakır. İnce çizgileri flulaştırır, donukluk, kızarıklık ve eşitsizlikleri yok eder.

- Makyaj bazından sonra spatulayı kullanarak bir parça fondöteni (ufak inci tanesi boyutunda) elinizin üstüne alın, Shiseido Perfect Foundation Brush yardımı ile azar azar yüze eşit şekilde fondöteni yayın. Yüzün merkezinden dışına doğru ürünü dağıtın.

- Shiseido Translucent Pressed Powder transparan pudra ile makyajı sabitleyin. Bu pudra, cildi nemli tutarken fondötenin taze görünümünü gün boyunca korur.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
SHISEIDO
PERFECT FOUNDATION BRUSH
169
Fondöten Fırçası

Shiseido Perfect Foundation Brush, el yapımı özel bir teknikle üretilen ve özel kıllara sahip olan bir fondöten fırçasıdır. El yapımı özel bir teknikle üretildiğinden fırçayı yıllarca da kullansanız, tek bir kıl bile dökmez. Çünkü her bir kıl, fırçaya tek tek dikilmiştir. Oldukça küçük boyutlarda, sık kıllı ve tok bir fırçadır. Düz ve bir ucu hafifçe eğimli bir fırçadır, bu da kolay uygulama sağlar. Her türlü fondöteni çizgi ve iz bırakmadan yüze kusursuz şekilde uygular. İster likit, ister kompakt, ister kremsi yapıda olsun, her dokudaki fondöteni bu fırça ile yüzünüze eşit ve pürüzsüz şekilde uygulayabilirsiniz. Küçük ve kontrolü kolay olan bu fırça ile istediğiniz miktarda ürünü alabilir ve istediğiniz kapatıcılığa kolayca ulaşabilirsiniz.169,00 TL