​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


SHISEIDO

FUTURE SOLUTION LX TOTAL RADIANCE FOUNDATION

Yaşlanmaya Karşı Direnç Sağlayan ve Cilde Işıltı Veren Fondöten

369

369,00 TL

Shiseido Future Solution LX Total Radiance Foundation, yaşlanmaya karşı direnç sağlayan premium fondötendir. Kremsi yapılıdır ve yüksek kapatıcılığa sahiptir. Ciltte ışıltılı bir bitiş yaratır. Cilt dokusunu yeniler, cilde sıkılık verir. Donuk ve bitkin cilt görünümüne engel olur. Harika bir parlaklıkla cildi aydınlatırken büyük gözeneklerin belirginliğini azaltır. Hassas ciltler dahil, tüm cilt tipleri kullanabilir. Renk seçimi konusunda yardıma ihtiyacınız var ise, uzman@makyajtrendi.com adresine makyajsız ve güzel ışıkta çekilmiş bir fotoğrafınızı gönderebilirsiniz. Uzmanlarımız cilt renginize göre analiz yaparak tavsiyelerde bulunacaktır.

RENKRENK SEÇİN!
Birlikte Kullan
PERFECT FOUNDATION BRUSH

SHISEIDO

PERFECT FOUNDATION BRUSH

Fondöten Fırçası

159,00 TL
HIZLI İNCELE
Shiseido Future Solution LX Total Radiance Foundation:

- Yaşlanmaya karşı direnç sağlayan premium fondötendir.

- Kremsi yapılıdır ve yüksek kapatıcılığa sahiptir.

- Ciltte ışıltılı bir bitiş yaratır.

- Future Solution LX Total Radiance Foundation sayesinde enfes bir parlaklıkla aydınlanan cilt, kusursuz bir görünüm sağlayacak şekilde ışığı emer ve geri yansıtır. Parlaklık, cilt altından dağılarak açığa çıkar.

- Donuk ve bitkin cilt görünüme engel olur. Cilt dokusunu yeniler, cilde sıkılık verir.

- Büyük gözeneklerin belirginliğini azaltır.

- Her saat cildinizdeki değişimlere göre uyum sağlar. Cildiniz kusursuz ışıltı ile parlar.

- Gelecekte oluşacak yaşlanma izlerinin görünümüne karşı koymak için Shiseido’nun özel içeriği Skingenecell 1P⃰ ile formüle edilmiştir. Eşit tonda, ışıltılı bir cilt tonu için yenilikçi aydınlatıcı içerik 4MSK içerir.

- Hassas ciltler dahil, tüm cilt tipleri kullanabilir.

- Bu kremsi yapılı fondöteni Shiseido Perfect Foundation Brush ile mükemmel şekilde cildinize uygulayabilirsiniz.
- Fondöteni sürmeden önce cildinize Shiseido Refining Makeup Primer SPF15 makyaj bazını uygulayın. Bu baz güzel, doğal görünümlü bir makyaj için cildi hazırlar ve kusurları siler. Fondötenin kalıcılığını arttırır. Cildi yumuşak ve aydınlık bırakır. İnce çizgileri flulaştırır, donukluk, kızarıklık ve eşitsizlikleri yok eder.

- Makyaj bazından sonra spatulayı kullanarak bir parça fondöteni (ufak inci tanesi boyutunda) elinizin üstüne alın, Shiseido Perfect Foundation Brush yardımı ile azar azar yüze eşit şekilde fondöteni yayın. Yüzün merkezinden dışına doğru ürünü dağıtın.

- Shiseido Translucent Pressed Powder transparan pudra ile makyajı sabitleyin. Bu pudra, cildi nemli tutarken fondötenin taze görünümünü gün boyunca korur.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
SHISEIDO
PERFECT FOUNDATION BRUSH
159
Fondöten Fırçası

Shiseido'nun yenilikçi teknolojisi, mükemmel fondöten görünümü yaratmak için geleneksel Japon fırça yapım tekniklerini bir araya getiriyor.159,00 TL