​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


LIFTING ETKİLİ FONDÖTEN SETİ 1
76
NARS

LIFTING ETKİLİ FONDÖTEN SETİ 1

Açık Tenlilere Uygun

99

99,00 TL


175,00 TL

Shiseido Lifting Etkili Fondöten Seti, açık tenliler için tasarlanmış fondöten (orijinal boy), makyaj temizleme yağı ve şeffaf makyaj çantasından oluşan settir. Lifting Foundation SPF15, zengin nem içeriğiyle yaşlanma karşıtı bir fondötendir. Cildin esnekliğini arttırırken parlak, pürüzsüz bir görünüm sağlar. İnce çizgileri, kırışıkları, donukluğu azaltır. Perfect Cleansing Oil, yüzünüzdeki tüm kiri ve makyajı hızlı ve etkili bir şekilde temizleyen ve cildi nemlendiren makyaj temizleyici yağdır. Çanta ise markanın özel tasarımıdır, hiçbir yerde satılmamaktadır. Setin gerçek değeri: 175TL’dir. Ürünlerin detayları aşağıdadır.

Birlikte Kullan
PERFECT FOUNDATION BRUSH

SHISEIDO

PERFECT FOUNDATION BRUSH

Fondöten Fırçası

149,00 TL
HIZLI İNCELE
Açık Tenlilere Uygun - Lifting Etkili Shiseido Fondöten Seti:

Lifting Foundation SPF15 O60: Shiseido Lifting Foundation SPF15, zengin nem içeriğiyle yaşlanma karşıtı bir fondötendir. Cildin esnekliğini arttırırken parlak, pürüzsüz bir görünüm sağlar. İnce çizgileri, kırışıkları, donukluğu azaltır. Gün boyu cildi nemlendirir. Bu lifting etkili yaşlanma karşıtı fondöten Kremsi yapıdadır. Güneş koruma faktörü 15’tir. Yüksek kapatıcılığa sahiptir, saten bitişlidir. Normal ve kuru ciltliler için idealdir. Değeri: 139TL’dir.

Perfect Cleansing Oil 40ML: Shiseido Perfect Cleansing Oil, yüzünüzdeki tüm kiri ve makyajı hızlı ve etkili bir şekilde temizleyen ve cildi nemlendiren makyaj temizleyici yağdır. Suya dayanıklı makyajı bile çıkarır. Göz makyajı temizliğinde de kullanılabilir. Değeri: 36TL’dir.

Şeffaf Çanta: Shiseido’nun özel tasarım şık makyaj çantası! Şeffaf bu çantayı başka hiçbir yerde bulamazsınız. Ölçüleri 21x17 ebatındadır.
- Fondöteni sürmeden önce cildinize Shiseido Refining Makeup Primer SPF15 makyaj bazını uygulayın. Bu baz güzel, doğal görünümlü bir makyaj için cildi hazırlar ve kusurları siler. Fondötenin kalıcılığını arttırır. Cildi yumuşak ve aydınlık bırakır. İnce çizgileri flulaştırır, donukluk, kızarıklık ve eşitsizlikleri yok eder.

- Makyaj bazından sonra Shiseido Perfect Foundation Brush ile fondöteni yüzünüze uygulayın.

- Shiseido Translucent Pressed Powder transparan pudra ile makyajı sabitleyin. Bu pudra, cildi nemli tutarken fondötenin taze görünümünü gün boyunca korur.

- Makyajı temizlerken ise, Shiseido Perfect Cleansing Oil’i ellerinize birkaç damla dökün ve yüzünüze hafifçe ovuşturarak sürün. Cildiniz kesinlikle kuru olmalı.

- Sonra ılık su ile durulayın. Tüm makyajın ve kirin akıp gittiğini göreceksiniz.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
SHISEIDO
PERFECT FOUNDATION BRUSH
149
Fondöten Fırçası

Shiseido'nun yenilikçi teknolojisi, mükemmel fondöten görünümü yaratmak için geleneksel Japon fırça yapım tekniklerini bir araya getiriyor.149,00 TL