MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


240 Quartz: Açıktan Ortaya Dönük Ciltler - Nötr
Bu Ürün ile Gelen Avantajlar

Online Danışmanlık Her Sipariş İcon Kargo İcon
SHISEIDO

SELF-REFRESHING CUSTOM FINISH POWDER FOUNDATION

9GR

Uzun Süre Dayanıklı, Taze ve Doğal Bitişli Pudra Fondöten

395,00 TL

Sepete Ekle Buton

Shiseido Self-Refreshing Custom Finish Powder Foundation, cilde aktif bir şekilde uyum sağlayan ve doğal bir sonuç için gün boyunca kendini yenileyen hafif, uzun süre kalıcı, pudra fondötendir. Shiseido’nun ActiveForce™ teknolojisi ile güçlendirilmiştir. Bu formül sayesinde ciltle senkronize olup tüm gün süren taze ve doğal görünüm için ısıya, neme, yağlanmaya ve harekete karşı direnç gösterir. Gün boyu kalıcı, taze, doğal bitişli ve kusursuz bir cilt sunar. Yüzde parçalanmaz. Hafif ve ağırlıksız bir dokusu vardır. Ortadan yükseğe ayarlanabilir kapatıcılığı vardır. Kat kat uygulanabilir. 8 saat boyunca yağ kontrolünü sağlar. Günün sonunda ‘kötü’ görünüme dönüşmez. Tüm cilt tipleri ile uyumludur. 8 rengi vardır. Renk isimleri Japon mimarisi ve tasarımında bulunan doğal malzemelerden esinlenilmiştir.

RENKRENK SEÇİN!
Yeni Model Buton Tükendi Buton Model SD16116
Yeni Model Buton Tükendi Buton Model SD16118
Yeni Model Buton Tükendi Buton Model SD16119
Yeni Model Buton Tükendi Buton Model SD16120
Yeni Model Buton Tükendi Buton Model SD16121
Yeni Model Buton Tükendi Buton Model SD16122
Yeni Model Buton Tükendi Buton Model SD16123
Yeni Model Buton Tükendi Buton Model SD16124
Tüm Renkler Buton
Detayı Kapat Buton
Birlikte Kullan
HANATSUBAKI HAKE POLISHING FACE

SHISEIDO

HANATSUBAKI HAKE POLISHING FACE

Hanatsubaki Hake Polishing Yüz Fırçası

379,00 TL 570,00 TL
HIZLI İNCELE
Birlikte Kullan Buton
- Cilde aktif bir şekilde uyum sağlayan, gün boyunca kendini yenileyen, hafif ve uzun süre kalıcı pudra fondötendir.

- Ortadan yükseğe ayarlanabilir kapatıcılığı vardır. Kat kat uygulanabilir.

- Yüzde parçalanmaz.

- Tüm cilt tipleri ile uyumludur.

- Gün boyu kalıcı, taze, doğal bitişli ve kusursuz bir cilt sunar.

- 8 saat boyunca ciltteki yağlanmayı kontrolünü sağlar.

- Hafif ve ağırlıksız bir dokusu vardır.

- Shiseido’nun ActiveForce™ Technology ile güçlendirilen ilk fondötenidir. Bu formül sayesinde ciltle senkronize olup tüm gün süren taze ve doğal görünüm için ısıya, neme, yağlanmaya ve harekete karşı direnç gösterir.
- Doğal görünüm için bu muhteşem kremsi pudrayı hem kuru, hem ıslak olarak kullanabilirsiniz. Özel çift taraflı sünger pudrayı ideal miktarda almak için tasarlanmıştır. Islak uygulama için siyah tarafı kuru uygulama için ise beyaz tarafı kullanın.

- Kuru uygulama: Ürünü az miktarda alabilmeniz için süngerin beyaz tarafını kullanın. Yüzünüzün ortasından başlayıp dışa doğru uygulamaya devam edin. Gereken yerlerde daha iyi kapatıcılık için hafif ‘patpatlayın’.

- Parlak ve doğal görünüm için dairesel hareketler yaparak ürünü HANATSUBAKI HAKE Polishing Face Brush kullanarak uygulayın.

- Islak uygulama: Süngeri suyla ıslatın. Fazla ıslak olmayacak hafif nemli olacak. Ürünü az miktarda alabilmeniz için süngerin beyaz tarafını kullanın, Tampon hareketleri yaparak uygulayın.

- Pro ipuçları: Daha çok kapatma özelliği elde etmek için the MARU FUDE Multi Face Brush’un üstüne su püskürtün ve nazikçe fırçasıyla az miktarda pudra alın ve yüzün ortasından başlayarak dışa doğru uygulayın.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
HANATSUBAKI HAKE POLISHING FACE
SHISEIDO
HANATSUBAKI HAKE POLISHING FACE
Hanatsubaki Hake Polishing Yüz Fırçası

Shiseido Hanatsubaki Hake Polishing Face Brush, özellikle pudramsı dokuları uygulamak için tasarlanmış makyaj fırçasıdır. Ama likit ve kremsi ürünlerle kullanarak da hem yüze hem vücuda uygulama yapabilirsiniz. Yumuşak ve pürüzsüz bir görünüm yaratmak isteyenler için idealdir. Şekli, Shiseido’nun Hanatsubaki Japon Kamelya logosundan esinlenilmiştir. Mükemmel ten görünümünü elde etmek için cilalama tarzı bir uygulama yapmak için mükemmeldir. Gizli çekirdek teknolojisi, kolay bir makyaj uygulaması ve bitiş için uygulama üzerindeki baskıyı hafifletir. 100 sentetik elyaf, daha yüksek performans sağlarken lüks yumuşaklık ve “doğallık” hissi verir. Ergonomik sap tasarımı, mükemmellik için geliştirilmiştir. Yoğun dikilmiş esnek lifler cilt ile temas ederek ürünü eşit bir şekilde yayar ve şeklinin bozulmasını önler.

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
570,00 TL 379,00 TL
Birlikte Kullan Buton
Newsletter