MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


Türkiye Distribütörü Vepa Group Garantisi ile
%15
SELFIE MAKYAJI NASIL YAPILIR?
MT Video
GÜNLÜK DOĞAL MAKYAJ NASIL YAPILIR? - KÜRŞAT AKCEBE
MT Video
SHISEIDO

IBUKI SMART FILTERING SMOOTHER

20ML

Akıllı Filtre Özelliği İle Cildi Güzelleştiren Makyaj Bazı

144 MT Puan İcon

143,65 TL


169,00 TL

Sepete Ekle Buton

Shiseido Ibuki Smart Filtering Smoother, cildin dokusunu hızlıca kadife pürüzsüzlüğüne dönüştüren, gözenek görünümünü minimize eden, uygulandığı andan itibaren cilt yüzeyini düzgünleştiren akıllı filtre özelliğine sahip makyaj bazıdır. ‘Photogenic Skin Technology’ ile sanki photoshop kullanmışcasına güzel bir cilt görünümü yaratır. Fotoğraf çekimleri ve selfie için mükemmeldir. Kuruluk, akne, parlama ve donukluk gibi cilt sorunlarına sahip herkes tarafından da kullanabilir. Cildin nemini arttırır ve dış etkenlere karşı direncini güçlendirir. Pudralı formülü sayesinde ciltteki fazla sebumu emer ve mat bir cilt yüzeyi sağlar. Makyaj altına, makyaj üstüne lokal olarak veya tek başına kullanılabilir. Çantaya atılabilir boyutta olduğundan gün içinde makyajın üzerinden de uygulama yapabilirsiniz. Tüm cilt tiplerine uygundur. Tek başına ya da makyaj altına kullanılabilir. 20ML.

Ürün Detay Güzellik Hattı
Birlikte Kullan
SYNCHRO SKIN GLOW LUMINIZING FLUID FOUNDATION SPF20

SHISEIDO

SYNCHRO SKIN GLOW LUMINIZING FLUID FOUNDATION SPF20

Cilde Doğal Aydınlık&Işıltı Veren Likit Fondöten SPF20

330,00 TL
HIZLI İNCELE
Birlikte Kullan Buton
Shiseido Ibuki Smart Filtering Smoother:

- Akıllı filtreleme özelliğine sahip makyaj bazıdır. Cilde blur (bulanık) bir efekt verir. Bu yüzden selfie ve fotoğraf çekimleri için mükemmeldir. Ayrıca fotoğraf filtresi kullanmanıza gerek kalmaz. Cildi taze, pürüzsüz ve mat bir görünüme kavuşturur.

- Gözeneklerin görünümünü anında minimize eden, cildin dokusunu hızlıca kadife pürüzsüzlüğüne dönüştüren, uygulandığı andan itibaren cilt yüzeyini düzgünleştiren Photogenic Skin Technology ‘ye sahiptir. Böylece sanki photoshop kullanmışcasına güzel bir cilt görünümü yaratır. Çünkü Photogenic Skin Technology cilde güzel ve pürüzsüz bir görünüm kazandırırken gözenek görünümünü gözle görülür şekilde azaltan akıllı bir filtre gibi davranır.

- PhytoTarget Kompleksi cildin doğal nem faktörlerini arttırır ve cildin dış stres kaynaklarına karşı direncini arttırır.

- Oil Targeting Micro Powder teknolojisi sayesinde cilt yüzeyindeki fazla sebumu emer ve gün boyunca mat bir cilt yüzeyi sağlar.

- Tüm cilt tiplerine uygundur.

- Tek başına, makyaj üstüne lokal olarak ya da makyaj altına kullanılabilir.
-Parmak uçlarınıza uygun miktarda ürünü alın ve parlaklık ya da gözenek sorunu yaşadığınız yerlere lokal olarak uygulama yapın.

- Cilt, ürünü iyice emene kadar hafif tampon hareketlerle uygulama yapmaya devam edin.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
SYNCHRO SKIN GLOW LUMINIZING FLUID FOUNDATION SPF20
SHISEIDO
SYNCHRO SKIN GLOW LUMINIZING FLUID FOUNDATION SPF20
330 MT Puan Buton
Cilde Doğal Aydınlık&Işıltı Veren Likit Fondöten SPF20

Shiseido Synchro Skin Glow Luminizing Foundation SPF20, yeni zenginleştirilmiş formülüyle cilde ışıltı veren fondötendir. Cilt kusurlarını kapatarak doğal bir görünüm sağlar. Aynı zamanda ciltte gün boyu kalıcı, güzel bir parlaklık yaratır. Orta kapatıcılığı vardır. İnce bir yapıya sahip olan ürün, ciltte ağırlık yapmaz. Cildine nem, ışıltı ve doğal kapatıcılık kazandırmak isteyen her kadın için idealdir. Normal, kuru, kuruya dönük ve karmadan kuruya dönük ciltler için idealdir. 30ML. Renk seçimi konusunda yardıma ihtiyacınız var ise, uzman@makyajtrendi.com adresine makyajsız ve güzel ışıkta çekilmiş bir fotoğrafınızı gönderebilirsiniz. Uzmanlarımız cilt renginize göre analiz yaparak tavsiyelerde bulunacaktır.
RENK
Natural 1 - Nötr En Açık Ten
Natural 2 - Nötr Açık Ten
Natural 3 - Nötr Orta Ten
Natural 4 - Nötr Orta Koyu Ten
Rose 3 - Pembe Alt Tabanlı Orta Ten
Golden 2 - Sarı Tabanlı Açık Ten Rengi
Golden 3 - Sarı Alt Tabanlı Orta Ten
Golden 4 - Sarı Alt Tabanlı Orta Koyu Ten
Golden 5 - Sarı Tabanlı Bronz/Koyu Ten Rengi
Tüm Renkler Buton
Detay Kapat Buton

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
330,00 TL
Birlikte Kullan Buton
%50 Exclusive indirimler
Kampanya Aç