​​
Makyaj Trendi
Whatsapp
Bize Ulaşın
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


NARS

MULTI-PROTECT PRIMER BROAD SPECTRUM SPF30

Çok Yönlü Makyaj Bazı SPF30

110

110,00 TL

Nars Multi-Protect Primer Broad Spectrum SPF30, cildin ihtiyacı olan bölgelerde nem özelliğini arttıran, fazla sebum salgısı olan yerlerde ise yağı emen makyaj bazıdır. Makyaj için mükemmel bir zemin hazırlar, ince çizgileri ve kırışıklıkları flulaştırır. Yüksek güneş korumasıyla cildi savunmak için günlük olarak kullanılabilir. Bütün cilt tiplerine uygundur.

Birlikte Kullan
RADIANT CREAMY CONCEALER

NARS

RADIANT CREAMY CONCEALER

Aydınlatıcı Etkili Kremsi Kapatıcı

110,00 TL
HIZLI İNCELE
Nars Multi-Protect Primer Broad Spectrum SPF30:

- Son derece hafif ve kremsi bir dokuya sahip olan ürün, ihtiyacı olan bölgelerde nemlendirme özelliğini artırarak ve fazla sebum salgılanan yerlerde yağı emerek bütün cilt tiplerini dengede tutar.

- Pürüzsüz bir makyaj uygulamasına imkan tanıyarak ince çizgileri ve kırışıklıkları flulaştırır.

- Bu çok görevli baz ürünü, yüksek güneş korumasıyla cildi korur.

- Güçlü antioksidanlar olan Shea yağı ve Urnula çiçeği serbest radikaller ve tahrişlere karşı koruma sağlar.

- Güçlü tahriş önleyici faydalarıyla bilinen Hint günlük otu duyarlı ciltleri dengeler ve daha eşit tonlu bir cilt yaratır.

- Makyaj altına kullanıldığında makyajı saatler boyunca taze ve canlı tutar. Makyajın kalıcılığını arttırır. Cildi yumuşacık yapar.

- Fondöten ve pudra altına ya da tek başına cildi korumak, canlandırmak için kullanılabilir.

- Günlük güneş koruması olarak ve/veya doğal parlaklıkta bir cilt tonu oluşturmak için tek başına da uygulanabilir.

- Dermatologlar tarafından test edilmiştir. Yağ içermez. Paraben içermez. Alkol içermez. Sentetik koku içermez. Komedojenik değildir.
- Nars Multi-Protect Primer Broad Spectrum SPF30’u parmak uçlarınızla uygulayın. Cilde bu şekilde sürülerek uygulanması bazın cilde daha hızlı nüfuz etmesine yardımcı olacaktır.

- Fondöten ve pudra altına ya da tek başına cildi korumak, canlandırmak için kullanılabilir.

- SPF30 sayesinden günlük güneş koruması olarak cilde sürülebilir.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
NARS
RADIANT CREAMY CONCEALER
110
Aydınlatıcı Etkili Kremsi Kapatıcı

Nars Radiant Creamy Concealer, kremsi yapıda ve ayarlanabilir kapatıcılığa sahiptir. Göz çevresindeki halkaları, koyulukları etkili şekilde örter. Lokal olarak yüzde istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Cildi nemli ve sağlıklı gösterir. Radyant bitişli olduğundan yorgunluk belirtilerini de azaltır. Cildinizle aynı ton ya da bir ton açık rengini yüzünüzün aydınlık, berrak ve taze göstermek istediğiniz yerlerine uygulayabilirsiniz. Kat kat uygulasanız bile çizgilere dolmaz ve katılaşmaz. Eğer çok kuru cildiniz ve kırışıklarınız varsa, altına Nars Instant Line&Pore Perfector çizgi düzeltici ürünü sürerseniz, kapatıcı çok daha pürüzsüz ve düzgün olur.
RENK110,00 TL