​​
Makyaj Trendi
Whatsapp
Bize Ulaşın
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


SHISEIDO

TRANSLUCENT PRESSED POWDER

7 GR

Transparan Sıkıştırılmış Pudra

169

169,00 TL

Shiseido Translucent Pressed Powder, cilde saten pürüzsüzlüğü veren pudradır. Belirgin gözenekleri ve cilt üzerindeki eşitsizlikleri kapatır. Parlaklığı kontrol altına alır. Pudralı bir görüntü yaratmadan, cilde yumuşak ve incimsi bir ışıltı verir. Cildi nemli tutar. Her cilt tonu ile uyumludur. Tek başına ya da fondöten üzerine uygulanabilir. Fondöten üzerine uygulandığında, fondötenin görünümünü iyileştirir ve makyajı sabitler.

Birlikte Kullan
REFINING MAKEUP PRIMER SPF15

SHISEIDO

REFINING MAKEUP PRIMER SPF15

Cildi Pürüzsüzleştiren Makyaj Bazı SPF15

169,00 TL
HIZLI İNCELE
Shiseido Translucent Pressed Powder:

- Cilde saten pürüzsüzlüğü veren pudradır.

- Belirgin gözenekleri ve cilt üzerindeki eşitsizlikleri kapatır. Parlaklığı kontrol altına alır.

- Pudralı bir görüntü yaratmadan, cilde yumuşak ve incimsi bir ışıltı verir.

- İçeriğindeki Super Hydro-Wrap Vitalizing DE ve çuha çiçeği yağı, cildi nemli tutar.

- Gün boyu kalıcı güzel bir görünüm için aşırı yağı emen ve makyajın kırışmasını önleyen Super Oil-Absorbing Powder içerir.

- Her cilt tonu ile uyumludur.

- Tek başına ya da fondöten üzerine uygulanabilir. Fondöten üzerine uygulandığında, fondötenin görünümünü iyileştirir ve makyajı sabitler.
- Shiseido Translucent Pressed Powder’ı direkt cildinize sürecekseniz, öncesinde makyaj bazı kullanabilirsiniz. Cildinize Shiseido Refining Makeup Primer SPF15 makyaj bazını uygulayın. Bu baz güzel, doğal görünümlü bir makyaj için cildi hazırlar ve kusurları siler. Cildi yumuşak ve aydınlık bırakır. İnce çizgileri flulaştırır, donukluk, kızarıklık ve eşitsizlikleri yok eder.

- Bazdan/fondötenden sonra ürünün kendi pufu ile ince bir tabaka pudra alın ve hafifçe bastırarak cildinizde dolaştırın. Özellikle T-bölgesi üzerinde gerektikçe bu işlemi tekrarlayabilirsiniz.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
SHISEIDO
30ML
REFINING MAKEUP PRIMER SPF15
169
Cildi Pürüzsüzleştiren Makyaj Bazı SPF15

Shiseido Refining Makeup Primer SPF15, güzel, doğal görünümlü bir makyaj için cildi hazırlar ve kusurları siler. Fondötenin kalıcılığını arttırır. Cildi yumuşak ve aydınlık bırakır. İnce çizgileri flulaştırır, donukluk, kızarıklık ve eşitsizlikleri yok eder. Tüm cilt tipleri için uygundur. 30ML.169,00 TL