MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

HAZAR ERGÜÇLÜ'NÜN MAKYAJ SIRLARI

Hayat Sırları dizisi ile sezona bomba gibi geri dönen güzel oyuncu Hazar Ergüçlü'nün makyaj sırlarını Hamiyet Akpınar'dan öğrendik.

06 Aralık 2017 Çarşamba

HAZAR ERGÜÇLÜ'NÜN MAKYAJ SIRLARI

Dizi sezonu başladı, sevdiğimiz tüm oyuncular birer birer ekrana dönüş yaptı. Genç yıldız Hazar Ergüçlü'de Hayat Sırları dizisi ile yeniden gündemimize oturdu. Hal böyle olunca biz de kendisine de sıklıkla makyaj yapan Hamiyet Akpınar'dan güzel oyuncuya nasıl makyaj yaptığı ile ilgili makyaj tüyoları kaptık.

Gözün dış kısımlarına gölge

Göz yapısı itibari ile Hazar'ın gözlerini daha kalkık göstermek için gözün dış kısımlarına gölge yapılıyor. Gözün ortasından dışa doğru ten tonları ile gölge yapmak gerek. Soğuk, kendini göstermeyecek ten tonları. Bunun için Nars Blondie ve Bali farları ideal oluyor.


Kirpik kıvırıcı mutlaka!

Mutlaka kirpik uçlarına kirpik kıvırıcı uygulanıyor. Kirpik kıvırıcı gözleri açar ve onları daha iri göstermesinin yanısıra gözleri de daha kalkık, yukarda gösterir. Shiseido kirpik kıvırıcı en iyisi!

Kontür ve highlight

Yüzü daha hatlı ve kemikli göstermek için elmacık kemiklerine kontür ve highlight da olmazsa olmaz. Bunun için Nars Laguna daha doğal bir etki sağlarken, Casino daha belli, vurgulu bir kontür efekti yaratıyor.

Dudaklarda ten renkleri

Hazar'ın zaten dolgun dudakları olduğu için Nars Powermatte Get It On gibi nude tonlar tercih ediliyor.


Renlerle Oynayın
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Kampanya Kapat
Kampanya Aç
Kampanya Kapat
Kampanya Aç