MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

HOLLYWOOD ÜNLÜLERİ NEDEN ULTRA HD KULLANIYOR?

Reklamlar, çekimler, röportajlar, sosyal medya paylaşımları... Hollywood yıldızları nasıl böyle kusursuz görünüyor? Her zaman, her yerde!

13 Kasım 2015 Cuma

HOLLYWOOD ÜNLÜLERİ NEDEN ULTRA HD KULLANIYOR?
Kusursuz görünmek onların işleri. O yüzden ne yapmaları gerektiğini gayet iyi biliyorlar ve dünyaya ilham veriyorlar! Hollywood’un mükemmel görüntüsünün ardındaki son tutkusu ise Make Up For Ever Ultra HD fondöten. Dijital kameralar için üretilen bir seri olan HD serisiyle makyaj dünyasında gerçek bir devrim yaratan Make Up For Ever, şimdi de Ultra HD ile ünlülerin makyaj çantasını ele geçirdi!

Ünlüler neden UHD’yi tercih ediyor?
4K teknolojisiyle üretilen ve 4K kameralarla uyumlu bir fondöten, UHD. Gün ışığında görünmez, çıplak gözle farkedilmez! Makyaj yaptığınız asla belli olmaz, buna rağmen cildinizdeki kusurlar tamamen kapanır ve bebeksi bir tene kavuşursunuz. Bir Hollywood yıldızı daha ne ister ki? 4K kamerayla bile mükemmel doğal görünmek! Sanki kendi cildiymiş gibi!

UHD hakkında ünlülerin görüşleri
“Sahne için mükemmel bir partner!” - Beyonce

“Bu fondöteni sürünce ekranda sıkı ve diri görünen bir cildim oluyor!” – Jennifer Lawrence

“Aydınlık ve radyant ten makyajı, en sevdiğim!” - Emma Stone

“Cildimi ikinci bir ten gibi sarıp sarmalamasına bayılıyorum!” - Kate Hudson

“Fotoğraflarda harika görünmek için en iyisi!” Blake Lively

“Selfie için olmazsa olmaz!” Kim Kardashian

“Verdiği netlik, başka hiçbir fondötende yok! Kameralar için daha iyisi olamaz!” Jennifer Lopez

“Renk seçeneği o kadar fazla ki, en açıktan en koyuya kadar herkese uyan bir renk var. Tam 40 rengi varmış! Benim gibi çok beyaz bir teni bile memnun etti!” – Rooney Mara

Ünlüler UHD’yi nasıl kullanıyor?
UHD’nin kapatıcılığı ayarlanabilir olduğundan, fondöteni uygulama aracınıza göre kapatıcılık seviyesi de değişecektir. Ünlülerin makyaj artistlerinden öğrendiğimize göre: Hafif kapatıcılık için Make Up For Ever Blending Powder Brush #122 ile UHD’yi uygulayabilirsiniz. Orta kapatıcılık için Make Up For Ever Foundation Brush Large #108 idealdir. Yüksek kapatıcılık için fondöteni HD Sponge ile kullanmak çok iyi olur.

Mükemmel ikili
Ultra HD fondöteni daha kusursuz gösterecek ve dayanıklılığını arttıracak, mükemmel bir tamamlayıcı pudra da kullanırsanız makyajınız gerçekten eşsiz olabilir. Make Up For Ever HD Loose Powder’ı Make Up For Ever Kabuki Powder Flat 132 ile uygulayabilirsiniz. Ayrca bu ürünle göz altlarınızdaki kapatıcıyı da sabitleyebilirsiniz. 

Filmlerdeki gibi harika bir ten makyajının sırlarını keşfetmek ister misiniz?
Ultra HD’nin 4K teknolojisi ile üretildiğini söyledik. Peki bu ne demek? Ultra HD’nin içeriğinin özelliği ne?

SAF FOKUS PIGMENT : Bu parçaçıklar ışığı iletir ve yansıtırlar. Gerçekten de , Saf Fokus Pigmentleri dış mekan ışıklarında film Işıkları ya da gün ışığı) tepki vererek, yansıma yaratır ve ten makyajının daha daha pürüzsüz ve radyant olmasını sağlar.

RADYANT ARTTIRICI: Fondötendeki bitkisel ekstreler, cilt yüzeyindeki mikro sirkülasyonu harekete geçirir. Bu sayede cildin üst katmanlarına oksijen iletilmesi artar, böylece cilt tonu aydınlanır, tazelenir ve donuklugu gider. Bu içeriklerin ciltteki etkisi, makyaj artistleri için olduğu kadar günlük hayatta fondöteni kullanan kadınlar için de çok önemlidir. 

HYALURANİK KÜRELER: Etkisi iyi bilinen hyalüronik asit küreleri , aktif içerikleriyle cilde sürekli nem sağlar. Cilt daha genç, pürüzsüz ve sıkılaşmış görünür.

Ultra HD, Profesyonel makyaj artistleri için sigorta poliçesi gibidir . Çünkü tüm gün boyunca ten makyajının güzel görünmesi için gerekli düzeltmeyi sürekli yapar. Yorgunluğa rağmen kusurlar tekrar belirmez.

ULTRA HD İLE İLGİLİ MERAK ETTİĞİNİZ HER ŞEYİ OKUMAK İÇİN YAZIMIZA TIKLAYIN!

ULTRA HD FONDÖTENDE RENGİNİZİ ÖĞRENMEK İSTİYORSANIZ uzman@makyajtrendi.com'a makyajsız bir fotoğrafınızı gönderin, uzmanlarımız önersin!


Renlerle Oynayın
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
ALIŞVERİŞLERİNİZE CİLT BAKIM VEYA MAKYAJ SETİ HEDİYENİZ
Kampanya Aç