MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

LEYLA LYDIA TUĞUTLU MAKYAJI

Geçtiğimiz sezon "Bu Şehir Arkandan" gelecek adlı dizide Kerem Bürsin'le başrolleri paylaşan Leyla Lydia Tuğutlu, yeni neslin en ilham veren güzellerinden biri...

24 Temmuz 2017 Pazartesi

LEYLA LYDIA TUĞUTLU MAKYAJI
Leyla Lydia Tuğutlu, Miss Turkey 2008 birincisi olduğu günden bu yana, sadece güzelliği ile değil yer aldığı dizi ve filmlerle de oldukça kendinden söz ettirdi. Bizim de çok beğendiğimiz güzel oyuncu geçtiğimiz aylarda Cosmopolitan Dergisi’ne kapak oldu. Bu dergi çekimindeki makyajını ise Ufuk Celep yaptı. 

Görkemli güzelliğini en duru şekilde ortaya koyan bu makyajı biz çok beğendik ve Celep’ten bu makyajın püf noktalarını ve kullandığı ürünleri öğrendik.

Makyajın kilit ürünleri...

1) Bu makyajda ten ürünü olarak Nars Pure Radiant Tinted Moisturizer renkli nemlendirici kullanıldı. Cilde hafif bir örtücülük ve satenimsi parlaklık veren bu ürün Leyla’nın pürüzsüz cildi için yeterli oldu. Cilt sağlıklı ve iyi nemlendirilmiş ise her zaman fondöten ile kapatmaya ihtiyaç duyulmaz.

2) Yanaklara tazelik vermek için Nars Desire pembe allık sürüldü ama yüz hattını daha iyi vurgulamak için çok hafif de bir kontür yapıldı. Kontür Nars Contour Blush Melina ile yapıldı.

3) Highlight için Nars Orgasm Illuminator ve Nars Hot Sand Illuminator ufak dokunuşlarla burun, alın, çene, elmacık kemiklerine uygulandı. Aslında kuru ürünler üzerine ıslak yapılı ürünler kullanılınca bazen alttaki doku parçalanıyor ama Nars likit aydınlatıcılar ve allık ile bu durum hiç oluşmuyor. 

4) Gözlere Nars Isolde kahve tonlardaki ikili far ile gölgelendirme yapılıp, Shiseido Full Lash Volume maskara ile kirpiklere hacim ve uzunluk verildi. Doğal ama dramatik etkili göz makyajı için bu kadarı yeterli oldu.

5) Dudaklarda ise son zamanların en trendi ruju Nars Velvet Matte Lip Pencil Intriguing kullanıldı.

Renlerle Oynayın
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter