MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

MET GALA - EMILY BLUNT MAKYAJI NASIL YAPILIR?

Hollywood’un en çekici kadınlarından biri olan Emily Blunt, Met Gala’da bir bütün olarak çok güzeldi. Biz de ünlü yıldızın makyajını yakından inceledik.

02 Ekim 2015 Cuma

MET GALA - EMILY BLUNT MAKYAJI NASIL YAPILIR?
‘Cool’ kadın nasıl olur diye sorarsanız, Emily Blunt verilecek cevaplardan biri olur, her zaman. Soğuk sarışın olarak adlandıran güzel yıldız, Met Gala’da da şaşırtmadı ve sofistike seçimiyle yine göz doldurdu. Prada marka uzun ve işlemeli elbisesi ile ona eşlik eden pelerini gerçekten çok etkileyiciydi. Met Gala’nın bu seneki konsepti ‘Çin’ olduğu için Blunt’da baştan ayağa bu konsept ile uyumlu bir şıklık içindeydi.

Odak noktası: Dudaklar

Ünlü makyaj artisti Jenn Streicher, Emily Blunt’a elegan görünümüne uygun Nars ürünleriyle zarif bir makyaj yaptı.

Elbiseyi gördüğüm anda anladım ki; Emily’nin arketip güzelliğine yakışan, minimalistik siluetiyle uyumlu klasik ama çok şık bir makyaj yapmam gerek. Cildini sakin tutarak, gözler yerine dudaklara odaklandım.”
- Jenn Streicher

Makyajın kilit ürünleri neler?

Nars All Day Luminous Weightless Foundation ile Blunt’ın cildine pürüzsüzlük ve mermer gibi bir görünüm verildi. Çok iyi kapatıcı olan bu fondöten doğallıktan asla ödün vermiyor. Hem de çok uzun saatler boyunca tazeliğini koruyor. Sonra Nars Dual-Intensity Blush Fervor’un açık rengi ile elmacık kemiklerini vurgulamak için yanaklara parlaklık verilirken, koyu rengi ile de gözlere çok hafif ‘smoky eyes’ etkisi verecek birkaç dokunuş eklendi.

Makyaj, Nars Audacious Lipstick Vera ile bitirildi. Ahududu rengindeki bu ruj, Emily Blunt’a çarpıcı bir güzellik kattı.
Renlerle Oynayın
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter