MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

UHD STİK FONDÖTENLE KONTÜR YAPAN ÜNLÜLER KİM?

Stik ürünlerle kontür yapmak yeni bir şey değil ama Make Up For Ever Ultra Hd stik fondötenle kontür yapmak kesinlikle bir yenilik!

17 Şubat 2016 Çarşamba

UHD STİK FONDÖTENLE KONTÜR YAPAN ÜNLÜLER KİM?
Kontür kraliçesi Kim Kardashian’ın hakkını teslim etmek gerekir ki, makyajda kontürü başrole oturttu. Ve yeni ürünlerle kontür yapmaya bayıldığını da verdiği röportajlarda okuduk. Son favorisi ise Make Up For Ever’in UHD stik fondöteni imiş.

Kim’den başlayarak başka hangi ünlüler stik fondöten ile kontür yapıyormuş, bakalım...

Rooney Mara
Rooney Mara, bembeyaz teni ve belirgin kemikli yüz hatları ile dikkat çeken bir isim. Bu görünümünü daha da heykelsi yapmak için stik fondöten ile elmacık kemiklerini iyice vurgulamayı seviyor. Çıkık elmacık kemiklerini buna borçlu dersek, abartmış olmayız aslında... Çünkü kontürünü özellikle yoğun bırakıyor. Mara'nın makyaj artisti stik fondöten ile ile kontür yaparken Make Up For Ever Flat Brush #146 no'lu fırçayı kullanmasını önermiş. Güzel yıldızın kusursuz kontüründe bu fırçanın da rolü büyük diyebiliriz. 

Make Up For Ever makyaj artistlerinin çekimlerde kontür için bu düz kesik uçlu fırçayı tercih ettiğini özellikle belirtelim. Keskin ve net hatlar yaratmak için en ideal kontür fırçalarından biri.. Kendall Jenner
“Kontür yapmayı ilk olarak hatta tüm dünyadan önce ablam Kim’de gördüm tabii ki! Bu konuda da mütevazi olamayacağım, her zaman bu konudaki yenilikleri makyaj artistleri kadar iyi takip ediyorum. Make Up For Ever Ultra Hd stik fondötenin verdiği netlik, başka stik fondöten de yok! Bence kameralar için daha iyisi olamaz!”Jennifer Lopez
Makyaj deyince aklımıza ilk gelen isimlerden biri elbette JLo. Jlo makyajın tüm gereklerin en iyi şekilde yerine getiren isimlerden biri. Make Up For Ever UHD stik fondöten de Y535 Chestnut rengini kullanıyormuş. Ama bunu sadece elmacık kemiklerinde değil, burnunu daraltmak için de uyguluyormuş. Kısaca JLo kontürün de hakkını Kim Kardashian kadar veriyor diyebiliriz.Dakota Johnson
“Ünlü olmadan önce makyajla ilgim sadece yüzeyseldi. Kontür gibi uygulamaları bilmezdim de yapmazdım da. Ama şimdi tam tersi! En sevdiğim şeylerden biri kontür yapıp, yüz hatlarımı öne çıkarmak. Çünkü kontür yapınca daha çok makyaj yapmaya da gerek görmüyorum. Kontür ve ruj, maskara yetiyor günlük hayatımda... Makyaj artistimin tavsiyesiyle UHD stik fondöteni kullanıyorum bir süredir. Bayıldım!”Karlie Kloss
“Podyumda yoğun makyajlar uygulandığı için normalde pek makyaj yapmam ama çantamdan ayırmadığım joker ürünlerim vardır. Make Up For Ever Ultra HD stik fondöten, Nars Dolce Vita kalem ruj ve nemlendiricim gibi. Stik fondöteni elmacık kemiklerimin altına direkt uygulayıp, parmaklarımla dağıtmayı seviyorum. Cildimle bütünleşmesi çok güzel.”Ünlüler neden kontür için UHD stik fondöteni tercih ediyor?
4K teknolojisiyle üretilen ve 4K kameralarla uyumlu bir stik fondöten, UHD. Gün ışığında görünmez, çıplak gözle farkedilmez! Cildinizi ikinci bir ten gibi sarıp sarmalar. Bu ürünle kontür yapınca gerçekten elmacık kemikleriniz varmış gibi görünür! Çünkü makyaj yaptığınız asla belli olmaz.

Bir Hollywood yıldızı daha ne ister ki? Elbette sadece ünlüler değil tüm kadınlar da bunu ister!

UHD stik fondötende kendinize uygun rengi bulmak için, makyajsız bir fotonuzu uzman@makyajtrendi.com'a yollayın. Uzmanlarımız önersin.

UHD STİK FONDÖTEN İLE HEM TEN MAKYAJI HEM KONTÜR! TIKLAYIN!

ULTRA HD STİK FONDÖTENİ DİĞER STİK FONDÖTENLERDEN AYIRAN 11 ÖZELLİK! TIKLAYIN!
Renlerle Oynayın
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Kampanya Kapat
Kampanya Aç
Kampanya Kapat
Kampanya Aç