MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

HOLLYWOOD STARLARININ TERCİHİ NARS MULTIPLE’A DAİR HER ŞEY!

Nars’ın ikonik ürünü Multiple’ları tüm dünyada ünlü ünsüz herkes kullanıyor ve ona bayılıyorlar! Peki, Multiple’ları bu kadar eşsiz ve özel kılan nedir?

İkonik ürün Multiple’ın çok sevilmesinden ve makyaj çantalarının vazgeçilmezi olmasından sonra kendisine bir de kardeş gelmişti: Matte Multiple. Multiple’ın mat versiyonu olan Matte Multiple da en az onun kadar çok yönlü kullanım özelliğine sahip. 

Ünlüler neden seviyor?
Fotoğraflarda daha iyi görüntü verdikleri için! Nasıl mı? Hadi deneyin: Burna yakın, allık-gölge hattına bir şerit olarak Copacabana’yı çekin ve aynada kendinize bakın. Harika! Fotoğraflarda net şekilde ıslak yanaklı çıkarsınız, tıpkı modeller gibi! 

Matte Multiple ve klasik Multiple’ı mercek altına alarak, bu ürünlerin kullanımına dair merak ettiğiniz her şeyi yazdık. Multiple
Nars Multiple Stick, eşsiz kremsi formülü ve zamansız renkleriyle bütün cilt tonlarında pırıltılı vurgular yaratıyor. Cildi çok güzel aydınlatıyor. E vitamini ve Acai yağıyla zenginleştirilmiş olduğundan cilde renk verirken, cildi nemlendiriyor ve besliyor. En güzel uygulaması ise parmaklarla yapılan. Çünkü cildin sıcaklığı ile mükemmel bir şekilde dağılıyor. Ama parmakla dağıtmak istemezseniz Nars Kabuki Yachiyo Brush’ı kullanabilirsiniz. The Multiple ile tüm makyajınızı birkaç dakikada yapabilirsiniz. 

Cilde ışıldayan bir parıltı kazandırmak için yanaklar, gözler ve dudaklarda kullanabilirsiniz. Bir başka ipucu da Erkan Uluç’tan: “The Multiple ile daha fazla parlaklık ve yoğunluk oluşturmak için toz allıkların altında da ürünü kullanabilirsiniz. Direkt cilde veya fondöten üzerine de sürebilirsiniz.”

Copacabana, tüm cilt tonlarına yakışan müthiş bir aydınlatıcı. Parlak inci rengiyle yüzün aydınlatmak istediğiniz her yerinde uygulayabilirsiniz: Burun, çene, yanaklar, şakaklar, elmacık kemiklerinin üzeri, göz pınarları... Göz pınarlarına aydınlık vermek için far fırçası ile ürünü alıp, göz pınarlarınıza ürünü değdirin ve yumuşakça dağıtın. Aydınlık, parlak ve berrak bakışlara sahip olmak bu kadar kolay! 

Luxor (uçuk pembe), Undress Me (gümüş ışıltılı soğuk pembe) özellikle beyaz tenlilere çok yakışan renklerdir. Hem aydınlatıcı hem de allık olarak kullanılabilirler.

G Spot (altın pırıltılı gül kurusu), Lamu (altın ışıltılı uçuk pembe), Maui (ışıltılı gül pembesi), Orgasm (şeftali pembe), Portofino (ışıltılı mercan), Riviera (pembe) renkleri ise açıktan ortaya dönük, buğday ve bronz tenlere çok yakışan allık renkleri... Beyaz tenliler de bu renkleri yumuşatarak kullanabilirler elbette. 

Maldives (ışıltılı bronz), South Beach (ışıltılı açık kahve), Na Pali Coast (ışıltılı şeftali bronz) renkleri de özellikle bronz tenlilere ve esmerlere çok yakışan tonlardır. Cilde sıcaklık, parıltı ve renk katarlar. 


Matte Multiple
Matte Multiple’lar kremsi yapıda olmalarına rağmen mat dokularından dolayı oldukça kalıcıdırlar. Çok kolay uygulanıp yayılırlar, ciltte birikme yapmazlar. Bu ürünü 2 şekilde uygulayabilirsiniz: Islak ve kuru. 

Kuru uygulamada stik’i doğrudan yanaklara ve dudaklara sürüp, parmak uçlarınız veya fırça ile dağıtabilirsiniz. Nars Kabuki Yachiyo fırça ile mükemmel uygulama yapabilirsiniz. Islak uygulamada ise nemli parmak uçlarınızla ürünü cilde uygularsanız daha saten bitişli bir görünüm yakalarsınız.

Allık olarak yanaklarda
Tam 7 renge sahip Matte Multiplerin 4 rengini yanaklarınızı renklendirmek için kullanabilirsiniz. Anguilla (pembe-beyaz tenliler), Exumas (kayısı kırmızısı-buğday tenliler), Siam (açık kırmızı – buğday ve esmerler), Laos (mercan pembe – tüm cilt tonları) tonları yanaklarınıza mat ve doğal renkler verir. 


Ruj olarak dudaklarda
Matte Multiple’ın Anguilla (pembe), Exumas (kayısı kırmızısı), Siam (açık kırmızı), Laos (mercan pembe) tonlarını dudaklarınızda ruj olarak da kullanabilirsiniz. Bu renkler dudaklara sağlıklı ve natürel bir görünüm verecektir.

Far olarak gözlerde
Matte Multiple’ın Anguilla (pembe), Exumas (kayısı kırmızısı), Siam (açık kırmızı), Laos (mercan pembe) tonlarını far olarak gözlerinizde kullanabilirsiniz tabii ama çok çok az uygulamalısınız. Yoksa yanaklar, dudaklar ve gözlerde aşırı bir görünüme sebep olursunuz, bu da hoş olmaz. Sıralama olarak yanaklar ve dudaklarda daha belirgin, gözlere daha hafif bir uygulama yapmalısınız

Kontür için
Altai (pembemsi bronz), Vientiane (bakır bronz), Cappadoce (altın pırıltılı bronz) tonları yüze kontür yapmak için mükemmeldir. Mat yapılı olduğundan stik kontür gibi kullanabilir, elmacık kemiklerinizi vurgulayabilirsiniz. 


Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter