MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

NEON HİÇ BU KADAR DOĞAL OLMAMIŞTI!

Christopher Kane iş birliğiyle ortaya çıkan yeni Nars koleksiyonu cesur renkleri ile dikkat çekiyor. Çünkü bu koleksiyon, neonun tabiatından ve resmen yalın gölgelerden ilham alıyor. Ne büyük tezat! Öyle değil mi? İlk anda şoke edici renklerle bizi karşıyan koleksiyonun özü, canlı renklerin yüze uygulandığında hiç olmadığı kadar doğal ve sakin bir parlaklık vermesinde gizli...

“Makyaj bir gardırop gibi olmalıdır. Sizin üzerinizde büyük etkisi olan renkleri buluşturmaktan ibarettir” 
- François Nars

Renklerden korkmayın!
Şimdi size soruyoruz: Sıcacık kırmızı, pembe ve mor tonlarının hakim olduğu canlı bir yaza hazır mısınız? Eğer cevabınız evet ise koleksiyonu yakından tanımaya devam edelim!

2012 yılından bu yana Londra Moda Haftası’nda birlikte çalışan François Nars ve Christopher Kane, sıradışı yaratıcılıklarını bir makyaj koleksiyonu ile taçlandırmaya karar verdiler. Sonuç: 2015 İlkbahar-Yaz koleksiyonu kapsamında sınırlı sayıda üretilen “Neoneutral” koleksiyonu oldu. 

“Çoğu zaman neonları nötr olarak kullanırım. Tazedirler ve ilham verirler” 
- Christopher Kane 

‘Neoneutral’ nasıl bir koleksiyon?
Neoneutral, -en özet şekliyle- neon renkler ve natürelliği bir arada sunuyor. Neon renklerden ve onları tamamlayan yalın gölgelerden esinlenerek tasarlanan koleksiyon, Nars’ın ikonik ve cüretkar güzellik felsefesi ile Christopher Kane’in sıra dışı ve heyecanlı tasarımlarını birleştiriyor ve tek felsefede ortaya koyuyor. 

Nötrün neonla buluştuğu yeni bir versiyon yaratan koleksiyonda; gözler parıltılı pembe altınlar, pembe lilalar, ve morlarla pekiştiriliyor, yanaklar yumuşak bej ve sıcak pembe ile renkleniyor, dudaklar neon pembe ve mercanın yüksek parlaklığıyla dolgunlaşıyor.

‘Neoneutral’ koleksiyonundaki ürünleri nasıl kullanacağınızı merak ediyor ve en güzel uygulama şekillerini görmek istiyorsanız videolarımızı izleyin. 

İşte, size 1 koleksiyon 2 farklı görünüm!

Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Kampanya Kapat
Kampanya Aç
Kampanya Kapat
Kampanya Aç