Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
2016’NIN EN ÇOK SATAN 6 RUJUNU AÇIKLIYORUZ!
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler
AUDACIOUS LIPSTICK COLLECTION
NARS
Audacious Özel Ruj Serisi
1.670,00 TL

Ruj

2016’NIN EN ÇOK SATAN 6 RUJUNU AÇIKLIYORUZ!

 • Temmuz 05, 2020

Yılın ‘en’leri listemize rujlar ile başladık. 2016’nın makyaj ve moda renklerini yansıtan bu seçimlere dikkat edin çünkü 2017’de de onlar konuşulacak! İşte, bu yılın en popüler 6 ruju...
 

1) Çilek pembesi: Nars Velvet Matte Lip Pencil Dolce Vita 
 

“Rujlar arasında bir numaram tartışmasız Dolce Vita kalem ruj! Çünkü dudakta çok doğal duruyor. Bir şekilde her ten ve dudak rengine yakışıyor.” – Hamiyet Akpınar
 

Geçtiğimiz yıl hiçbir yerde bulunamayan, satış rekorları kırıp tükenen ve yeniden piyasaya çıktığında stoklanan mat kalem ruj Nars Dolce Vita. Dolce Vita’nın sırrı, rengi. Aslen çilek pembesi bu ruj, ilginç bir şekilde her dudak rengine ve ten rengine yakışıyor. Dudak rengine göre kimisinde daha koyu kimisinde ise daha pembemsi duruyor. Ama herkese sanki kendi dudak rengiymiş gibi çok doğal ve çekici bir pembelik veriyor. Dudak rengi de diyebiliriz. Başka hiçbir rujda bu kadar dudak rengine yakın bir ton yok. Sır bu!

 

2) Nude pembe: Nars Audacious Anita

 

Anita zaten bir klasik oldu artık. Onun yeri her zaman ‘çok satanlar’listesi. Nude makyajların, gelin makyajlarının ve koyu göz makyajlarının aranan ruju!

 

3) Çilek pembesi: Nars Sheer Lipstick Dolce Vita

 

Mat kalem ruj Dolce Vita’nın ışıltılı klasik ruj versiyonu. Nars Sheer Lipstick ailesinden olan Dolce Vita ruj, mat renge bir alternatif olarak ışıltılı versiyonuyla ruj olarak karşımıza çıktı. Mat formu gibi parlak versiyonu da çok çekici!


4) Pembe-kahve: Nars Velvet Matte Lip Pencil Bahama

 

Nude nude nude! Nude rujların önlenemez yükselişinde Bahama kalem ruj da önemli bir pay sahibi. Kahve tabanlı pembe ya da pembemsi kahve diyebiliriz bu ruja. Özellikle ünlü makyaj artisti Erkan Uluç’un gözlerinden biri. 

 

“Oldukça ilginç bir nude ruj. Esmer, beyaz ve orta tenli her kadına yakışıyor. Benim joker olarak gördüğüm zamansız nude rujlardan biri.” –Erkan Uluç


5) Bronz pembe: Nars Audacious Jane

 

Pembe ailesinin en cool üyesi bronz pembe, yılı iddialı bir şekilde kapattı. Özellikle buğday tenlilere efsane yakışan bir renk! 

 

6) Pembemsi lila: Nars Audacious Dominique
 

Mor ve tonlarındaki rujların süksesi bu yıl büyüktü. Ama tüm mor ruj ailesi arasında ‘arzu nesnesi’ne dönüşen bir Audacious vardı ki, o da Dominique oldu. Lila rengiyle oldukça sıra dışı ve açıkçası sadece beyaz/soluk tenlilere yakışan bu ruj, mağazalarda epey istek listesi oluşturdu!

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ