Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
CHRISTINA HENDRICKS: “PARFÜMÜM BENİM İMZAM!”
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler

Parfüm

CHRISTINA HENDRICKS: “PARFÜMÜM BENİM İMZAM!”

 • Temmuz 05, 2020

Son derece karakteristik ve güzel bir yüze sahip oyuncunun güzelliğe bakış açısını herkes gibi biz de çok merak ettik ve Hendricks’in kendi ağzından öğrendik. Ayrıca Hendricks’in tam bir L’Artisan parfümü fanatiği olduğunu duyunca çok şaşırdık! Bakın, ünlü yıldızın imza parfümü hangi L’Artisan imiş?

 

Dizideki karakterin Joan Holloway, kum saati gibi vücudu, göz alıcı makyajıyla oldukça dikkat çekici bir görünüme sahip. Kendi stilinle karakterininkini nasıl karşılaştırırsın?

 

Belimin inceliğini ortaya çıkarmak için vücut formuma oturan elbiseler giymeye başladım. Herkes John’un her bölüm kırmızı ruj sürdüğünü düşünüyor. Oysaki genellikle mercan rengini tercih ediyor. Ben ise gerçek hayatta yakut rengi rujlara bayılırım!

 

Retro zevkiniz, Joan’nın tarzına benziyor o zaman. Öyle mi?

 

Ben Joan’dan daha açık saçığım. Onun karakeri ise daha süslü , o yüzden onun saçının daha tepede olmasını istedik. Bu kabarık saçı yapmak yaklaşık 1.5 saatimizi alıyor çünkü heykel gibi olması gerekiyor! Saçlarım yapılırken genellikle kitap okuyorum. Hatta eşime doğum günü hediyesi olarak balıkçı kazağı bile ördüm! John saçlarını aşağı indirmeye başladı ama ben bunun yanlış olduğunu hissediyorum. Ben ise çalışmadığım zamanlarda saçıma çılgın, rock’n roll dalgalar yapıyorum.

 

Peki, kabarık saçların olmadan seni sokakta tanıyabiliyorlar mı?

 

Başlangıçta kesinlikle tanıyamıyorlardı, dizide olduğumdan çok farklı görünüyordum. Şimdi ise şapka takmışsam da farkedenler çıkıyor. 

 

Aslında doğal sarışınsın ama saçlarını 10 yıldır kızıla boyatıyorsun. Bu durum çok bakım yapmayı gerektiriyor mu?

 

Parlaklığını ve rengin koruması için saçımı her bölüm boyuyoruz. Renk koruyucu saç kremi kullanıyorum . Sanki saçlar için bir güneş koruyucu gibi!


Cildin çok fazla göz önünde. Onu nasıl koruyorsun?

 

Eğer bacaklarım görünecekse makyaj artistim onlara vücut losyonunun üzerine çok az fondöten karıştırarak uygulama yapıyor. Eğer bir davete gideceksem fondöteni vücut losyonuma karıştırıyorum.

 

Formunu nasıl koruyorsun?

 

Yeni takıntım Häagen-Dazs donmuş yoğurt! Onda bir büyü var. Bence oldukça düşük kalorili ve başka hiçbir anlamı yok. Yine de çok iyi!

 

Güzellik için başka olmazsa olmazların neler?

 

Parfümleri çok seviyorum. Tam 10 çeşit L’Artisan parfümüm var. Amber kokularını kendime çok yakıştırıyorum ama mandalin kokuları da inanılmaz. Med Men’in pilot bölümü çekilirken L'Artisan Parfumeur L'Eau d'Ambre Extrême EDP almıştım ve her bulduğum fırsatta sıkardım. Şimdi bu koku bana bu diziye başladığımda ne kadar heyecanlı olduğumu hatırlatıyor.

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ