Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
CİLDİNİZLE MÜKEMMEL UYUMLU VE DAYANIKLI BİR FONDÖTEN: SHISEIDO SYNCHRO FONDÖTEN
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler

Fondöten

CİLDİNİZLE MÜKEMMEL UYUMLU VE DAYANIKLI BİR FONDÖTEN: SHISEIDO SYNCHRO FONDÖTEN

 • Temmuz 01, 2020

 

Gün geçmiyor ki, mucize gibi fondötenlerle cildimiz tanışmasın. Evet, mucize gibi... Çünkü yeni tasarımlar, yeni teknolojiler fondötenleri geliştirirken cildimizi de hayallerimizin ötesine götürüyor. Synchro Skin Lasting Liquid Foundation işte böyle mucize fondötenlerden biri. Onun mucizesi ise cilt ile senkronize olmasında gizli! Bu ne demek? Merak ettiyseniz yazının devamı size çok şey anlatacak!

 

Cilt ile senkronize olan fondöten ne demek?

 

Cilt ile senkronize olan fondöten demek, ‘Tepkisel Algı Teknolojisi’ ile gün içindeki tüm cilt değişikliklerine uyum sağlayan bir fondöten demektir. Yani cilt ile senkronize olan yapısı ile cildin güzelliğini ortaya çıkarır ve cilt rengini canlandırır. Gözenek ve ince çizgi görünümünü minimize eder; gün boyu taze ve yenilenmiş bir görünüm sağlar. Bu yüzden adı da Synchro Skin Lasting Liquid Foundation’dir. Yani cilt ile senkronize olan dayanıklı likit fondöten...
 

 

Bu fondötenin diğer fondötenlerden farkları neler?
 

- Cilt ile senkronize olan bu likit fondöten, cilt düzeltici polimer yapısı sayesinde, gözenek ve ince çizgilerin görünümünü minimize eder. Orta ve ortadan fazla ayarlanabilir kapatıcılığı vardır.
 

- Bilinen likit fondötenlerden daha ince bir yapıya sahip olan Synchro Skin Lasting Likit Fondöten cilde uygulandığında tüy kadar hafif ve yumuşak bir his bırakır.
 

- Cilt tonu ile de uyumlu olan fondöten, güzel ve sağlıklı bir görüntü için cildin kendi tonunu öne çıkarır. Cildinizi gün boyu berrak ve canlı gösterir.
 

- Cilt tipi ile senkronize olan yapısı sayesinde tüm cilt tiplerine uyum sağlar.
 

- Hafif ama uzun süre kalıcı bir yapıya ve yağsız bir formüle sahiptir.

 

- Ciltte modern mat ama aydınlık görünümlü doğal bir bitiş sağlar. İpeksi bir yüzey yaratır.

 

- Güneş koruma faktörü 20’dir ve cildi güçlü şekilde zararlı ışınlardan korur.

 

Mükemmel fondöten uygulamasının ipuçları!
 

1) Synchro Skin Lasting Liquid Foundation’i sürmeden önce makyaj bazı uygulayabilirsiniz. Shiseido Refining Makeup Primer SPF15, güzel, doğal bir görünüm için cildi hazırlar ve kusurları siler, fondötenin kalıcılığını artırır. İnce çizgileri doldurur, donukluk, kızarıklık ve eşitsizlikleri yok eder. Fondöten için pürüzsüz bir zemin yaratır!
 

Yağlı bir cildiniz varsa Shiseido Pore Smoothing Corrector kullanabilirsiniz. Bu makyaj bazı, genişlemiş gözenekleri küçültür. Mat ve mükemmel şekilde eşit dokulu bir görünüm yaratır.

 

2) Bazdan sonra Synchro Skin Lasting Liquid Foundation’i tercihe göre Shiseido Perfect Foundation Brush veya parmaklarınızla uygulayabilirsiniz. Burada önemli olan, nasıl rahat uyguladığınızdır. İki türlü de mükemmel performans alırsınız. 

 

3) Fondöteni uyguladıktan sonra üzerine Shiseido Translucent Pressed Powder uygulamayı ihmal etmeyin. Bu pudra, cildi nemli tutarken fondöten görünümünü korur. Gün boyu kalıcı güzel bir görünüm için aşırı yağı emen ve makyajın kırışmasını önleyen Super Oil-Absorbing Powder içerir.

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ