Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • 0
ÜRÜNLER
 • {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler
NARS

VELVET LIP LINER PENCIL

Yumuşak Sürümlü Dudak Kalemi
160,00 TL
NARS

AUDACIOUS LIPSTICK COLLECTION

Audacious Özel Ruj Serisi
350,00 TL
NARS

VELVET MATTE LIP PENCIL

Kadifemsi Mat Kalem Ruj
295,00 TL

Ruj

ELÇİN SANGU’NUN FAVORİ RUJ RENKLERİ

 • Haziran 29, 2020

ELÇİN SANGU’NUN FAVORİ RUJ RENKLERİ

Bakır rengi saçlar, ela gözler, porselen kadar duru bir ten, tazelik hissi veren yanaklar, dramatik gözler ve etkileyici dudaklar... Evet, Elçin Sangu’yu tam da olduğu gibi tarif ettik. Kendisinin porselen gibi tenini elde etmeniz için yapmanız gerekenleri daha önce yazmıştık. Şimdi gelelim o herkesin diline pelesenk olan meşhur Elçin Sangu rujlarına.. 

Çilek pembesi

Sangu’nun bir ruju var ki, işte o vazgeçilmezi. Hem özel hayatında hem de dizi çekiminde sıklıkla kullanıyor: Nars Dolce Vita Matte Velvet Lip Pencil kalem ruj. Dünyadaki birçok kadın gibi güzel oyuncu da bu rujun rengini ve verdiği enerjiyi çok seviyor. Mat çilek pembesi rengiyle dudaklara doğallık ve tazelik veren ruj, Sangu’nun beyaz teni ve bakır saçlarıyla müthiş bir ambiyans sergiliyor. Bakır saçlarını ve ten rengini çok iyi dengeleyen, gerçekten Elçin Sangu’ya en yakışan renklerden biri...  Hatta Elçin Sangu'nun imza ruj rengi diyebiliriz.

Bakır saçlara en yakışan ruj tonları

Genç ve alımlı oyuncu bir de nude bej ve açık somon ruj renklerini çok seviyor. Zaten turuncuya çalan saçlara ve beyaz tene sahip kadınlara bu renkler çok yakışır. Siz de bu renklerde ruj arıyorsanız hemen önerelim: Nars Audacious Catherine (somon) ve Raquel (nude bej). Bu rujlarını özellikle smoky göz makyajlarıyla tamamlıyor. 

Kiremit rengi

Sangu’ya turuncu ve kırmızı alt tonlu rujlar yakışıyor. Pek kullanmasa da eğer koyu renk ruj süreceği zaman da bu tarz renkleri tercih ediyor. Örneğin siz de bu renkleri kendinize yakıştırıyorsanız, Nars Semi Matte Lipstick Vip Red (kiremit kırmızı)Shiseido Perfect Rouge OR 418 (ışıltılı turuncu) gibi renkleri seve seve kullanabilirsiniz. Elçin Sangu rujlarının en popüler renklerinden ikisi. 
 


Mükemmel hatlı dudaklar

Ruj renkleri bir yana, ünlü oyuncu gibi çekici dudaklara sahip olmak için sadece benzer rujları sürmek yetmez. Kusursuz bir dudak hattına da sahip olmak istemez misiniz? Nars Velvet Lip Liner Pencil, dudak kalemi serisi uzun süre kalıcı bir sonuç elde etmek için dudaklarınızı belirginleştiren muhteşem renklerden oluşur. Rujdan önce bu kalem ile dudak hattınızı çizerseniz, üzerine uygulayacağınız ruj ve dudaklarınız çok harika gözükür. Tıpkı Elçin Sangu gibi!

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ