Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
ELİNİZİN ALTINDAKİ SOS GÜZELLİK ÜRÜNLERİ NELER?
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
ilişkili ürün

Makyaj Çantası

ELİNİZİN ALTINDAKİ SOS GÜZELLİK ÜRÜNLERİ NELER?

 • Temmuz 20, 2020

“Şimdi bir mucize olsa da yorgun görünümümü anında giderse…”, “Cildim ne kadar mat, ne yapsam da yüzüme hemen canlılık katsam?”, “ Eve uğramadan bir davete geçeceğim, keşke hızlıca iyi görünmemi sağlayan bir ürün olsaydı!”, “Off bu sivilce de nereden çıktı şimdi?!” gibi cümleler size de yabancı değilse, bu haberimiz size ilaç gibi gelecek. Çünkü SOS güzellik ürünlerini tek tek yazdık!

 

1) Shiseido Multi Solution Gel

Shiseido Ibuki Multi Solution Gel, stres ve yaşam tarzı alışkanlıklarının sebep olduğu birden fazla cilt sorununa odaklanan tam anlamıyla ilkyardım cilt bakım ürünüdür! Bu konsantre jel, kuruluk, pürüzler, kızarıklık, sivilce, fazla yağlanma, geniş gözenekler, yorgunluk gibi cilt sorunları üzerinde çok etkilidir. Sivilceleri içeriğindeki salisilik asit ile kurutmayı hedefler. 

 

Sorunlu bölgelerde makyajın üstünde bile kullanabilirsiniz. Cildinizde kızarıklık, yer yer kuruluklar ya da herhangi bir cilt kusuru farkettiğinizde, jeli hemen problemli bölgeye uygulayın. Makyajdan önce de uygulayabilirsiniz. Çok güzel bir baz görevi görür ve cildi de tedavi eder aynı zamanda.

 

CİLDİM HER AN SİVİLCE ÇIKARABİLEN KIZARMAYA YATKIN HASSAS BİR CİLT.NE KULLANABİLİRİM?

 

2) Shiseido Pureness Blemish Targeting Gel

Shiseido Pureness Blemish Targeting Gel, jel formunda bir sivilce kremi. Bu şeffaf, kolay emilen jel cildi sivilcelerden temizlemek için var gücüyle çalışır. İçeriğindeki arındırıcı maddeler ile cildi temiz tutar, salisilik asit desteğiyle sivilcelerle mücadele eder. Gün içinde de 2-3 kere sivilcelerinizin üzerine uygulayabilirsiniz. 

 

Blemish Targeting Gel ile birlikte Shiseido’nun Ibuki serisinden Multi Solution Gel’i kullanabilirsiniz. Bu iki ürün ile cildiniz için Voltran’ı oluşturmuş olacaksınız, sivilceler bundan sonra sizi pas geçecek! 
 

3) Nars Pore Refining Primer

Bu makyaj bazı, geniş gözenekleri görünmez kılar ve cildi pürüzsüzleştirerek makyaja hazırlar. Cilt yüzeyini düzgünleştirir, düzeltir, makyajın kalıcılığını artırır ve cildi nemlendirir. Yağsız formülü ile gözenekleri, kırışıklıkları ve ince çizgileri minimize ederek cilt dokusunu eşitler. Cilt yüzeyini düzgünleştirerek kusursuz bir makyaj için mükemmel bir zemin hazırlar. Üstelik üzerine uygulanan fondötenin kalıcılığını arttırır.
 

Makyaj altına uygulayabileceğiniz gibi bu bazı tek başına gözeneklerinizi küçültmesi için de kullanabilirsiniz. Anında pürüzsüz bir cilde sahip olursunuz!

 

4) Nars Instant Line&Pore Perfector

Bu düzeltici bir harika! İnce çizgi ve gözenekleri doldurarak cildi makyaj için pürüzsüz bir zemin haline getirir. Geniş gözeneklerin, mimik çizgilerinin üzerine sürüp, sonra makyajınızı rahatlıkla yapabilirsiniz. Farka inanamayacaksınız! 

 

İçeriğindeki hyalüronik asit, ürünün alameti farikası. Bu sayede çizgi, kırışıklık ve gözenekleri mükemmel şekilde doldurur. Ayrıca vitamin A, C ve E bakımından da zengindir. Göz çevresinde, ağız kenarındaki mimik çizgilerinde, geniş gözenek üzerinde kısaca doldurmak istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz.

5) Nars Light Reflecting Pressed Powder

Nars Light Reflecting Pressed Powder, gün boyu ışığı dağıtmak ve cildi yeni ışık kaynaklarına uyumlu hale getirmek için ‘Fotokromik Teknolojisi’ ile doldurulmuştur. Cilt görünür bir şekilde pürüzsüzleşirken ince çizgiler, kırışıklıklar ve gözenekler gizlenir. Fondöten üzerine veya tek başına uygulanabilir. Bu sıkıştırılmış pudranın bir de toz versiyonu vardır: Nars Light Reflecting Loose Powder. Toz pudra da aynı işlevi görür.

 

Makyajınızı tazelemek için daha iyisi olamaz! Anında cilt görünümünüzü toparlar! Cildinizdeki fazla yağı emer, cildinize mat ama aydınlık bir görünüm katar.

 

6) Valmont Moisturizing With a Mask

Cilde anında nem ve rahatlık veren kadifemsi krem maskedir. Bu kadifemsi krem maske, dikkate değer güçlendirme özellikleri ile bilinen misk gülü özü ile ustaca birleştirilen çifte nemlendirme kompleksi (nemlendirme ve kuruma karşıtı) sayesinde cildinizi yoğun nem ile kuşatır ve cildi güçlendirir. Nemsiz ve kurumaya eğilimli ciltler için ideal bir maskedir. Kırışıklıklar ve çizgiler üzerinde etkilidir.
 
Valmont Moisturizing With a Mask’ı, haftada 2 kere tüm yüz ve boyun bölgesine uygulayıp 20 dakika beklettikten sonra nemli bir mendil yardımıyla ürünün fazlasını alın.

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ