Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • 0
ÜRÜNLER
 • {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler
SHISEIDO

SHISEIDO MEN TOTAL REVITALIZER CREAM

Erkekler için Yaşlanmayı Önleyici Krem
760,00 TL

Cilt Bakım

ERKEKLER İÇİN ÜRETİLMİŞ EN İYİ YAŞLANMA KARŞITI KREM

 • 01.06.2020

 

Güzel yaş almak, en biz kadınlar kadar erkekleri de ilgilendiriyor. Hatta o kadar ilgilendiriyor ki, eşlerinin veya annelerinin kremlerini kullanan erkeklerin sayısı az denemeyecek kadar fazla. Fakat önemli bir noktayı belirtelim ki; erkek cildinin ihtiyaçları bir noktadan sonra kadınlardan ayrılıyor. Bu yüzden erkekler için özel üretilen, tamamen onların cilt ihtiyaçlarına göre tasarlanan seriler var: Shiseido Men gibi.
 

Erkekler kadınlara göre yaşlanma konusunda daha mı şanslı? Acaba..?

 

Erkek ciltleri yaşlanma konusunda kadınlara göre çok avantajlı bir durumda diye belirtmiştik. Çünkü uzmanlar erkeklerin cildindeki kolajen miktarına bakarak erkek cildinin kadından 15 yıl daha geç yaşlanabileceğini söylüyor. Ama genetik tüm avantajlarına rağmen; iş stresi, sorumluluklar ve yaşam şartları günümüzde erkek cildinin avantajlarını neredeyse ortadan kaldırmış durumda. Bir de üstüne erkeklerin daha az güneş koruyucu ve anti-aging kremler kullanması eklenince maalesef ciltleri hızlı yaşlanabiliyor.
 

Bu yüzden erkekler de cilt yaşlanmasına karşı önlemlerini alıp, kendileri için üretilen bakım ürünlerini kullanmalılar. Şimdi öyle bir ürün var ki, erkekler için üretilmiş en iyi yaşlanma karşıtı krem. Neden mi? Ürünü inceleyelim o zaman:

 

 

Erkekler için yaşlanmayı önleyici krem: Shiseido Men Total Revitalizer Cream

 

Erkeklere özel yaşlanma karşıtı bakım kremidir. Tamamen erkek ciltlerinin fizyolojik yapısı göz önüne alınarak üretilmiştir. Erkek cildinde daha fazla yağ bezi vardır ve gözenekler daha büyüktür. Ayrıca ciltleri daha serttir. Bu özelliklere göre tasarlanmış özel bir üründür. 
 

- Cildin kaslarını çalıştırır, savunma sistemini güçlendirir ve cildin nemini arttırır. 

- Cilde 24 saat boyunca nem verir.

- İçeriğinde ImuBuild kompleks, deniz proteini kompleksi ve hasar savunma kompleksi vardır. Nemlenmiş, sağlıklı ve renk eşitsizliği düzelmiş bir cilt görünümü ortaya çıkarır.

- Çizgilerde azalma ve cilt kontüründe toparlanma sağlar. Sıkı ve yaşlanma belirtilerinin azaldığı bir cilde kavuşursunuz. 

- Shiseido Hafif yapısı ile yapışkanlık hissi vermez.Men serisine özel aromakolojik kokusu zihne ve cilde etki eder, stresi azaltır. 

- Sağlıklı bir cilde sahip olmak isteyen, yaş veya yorgunluk belirtilerini önlemek ve onarmak isteyen 30 yaş ve üstü tüm erkekler için ideal bir üründür.
 

Nasıl kullanılır?

 

Temiz cilde her traştan sonra veya sabah-akşam kullanılabilir.

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ