;
Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
ERKEKLER YAŞLANMA KARŞITI BAKIMDA HANGİ ANTIAGING ÜRÜNLERİ KULLANMALILAR?
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler
MEN SKIN EMPOWERING CREAM
SHISEIDO

MEN SKIN EMPOWERING CREAM

Yaşlanma ve Yorgunluk Karşıtı Nemlendirici
1.950,00 TL
MEN TOTAL REVITALIZER EYE CREAM
SHISEIDO

MEN TOTAL REVITALIZER EYE CREAM

Erkeklere Özel Çok Fonksiyonlu Göz Çevresi Kremi
890,00 TL

Cilt Bakım

ERKEKLER YAŞLANMA KARŞITI BAKIMDA HANGİ ANTIAGING ÜRÜNLERİ KULLANMALILAR?

 • Haziran 28, 2020

Güzel yaş almak, en biz kadınlar kadar erkekleri de ilgilendiriyor. Hatta o kadar ilgilendiriyor ki, eşlerinin veya annelerinin kremlerini kullanan erkeklerin sayısı az denemeyecek kadar fazla. Fakat önemli bir noktayı belirtelim ki; erkek cildinin ihtiyaçları bir noktadan sonra kadınlardan ayrılıyor. Bu yüzden erkekler için özel üretilen, tamamen onların cilt ihtiyaçlarına göre tasarlanan seriler var. Shiseido Men gibi.
 

 

Erkekler cilt yaşlanması konusunda çok şanslı!

 

Erkek ciltleri yaşlanma konusunda kadınlara göre çok avantajlı bir durumda diye belirtmiştik. Çünkü uzmanlar erkeklerin cildindeki kolajen miktarına bakarak erkek cildinin kadından 15 yıl daha geç yaşlanabileceğini söylüyor. Ayrıca testosteron uyarısıyla kadınlara göre derileri yüzde 25 daha kalın ve daha sıkı. Ciltteki yağ salgısının da daha fazla olması geç yaşlanmalarında etkili. Ah biz kadınlar kıskanmayalım da ne yapalım! Bir de erkeklerin sık sık tıraş olma durumu var ki, buna peeling etkisi de diyebiliriz. Kısaca, erkekler kadınlara göre yaşlanma konusunda çok şanslılar. Bir de bunu bakımla desteklediklerinde yaşlanma belirtileriyle çok geç karşılaşırlar. 
 

Şanslılar ama erkekler neden hızlı yaşlanıyor o zaman?

 

Genetik tüm avantajlarına rağmen; iş stresi, sorumluluklar ve yaşam şartları günümüzde erkek cildinin avantajlarını neredeyse ortadan kaldırmış durumda. Bir de üstüne erkeklerin daha az güneş koruyucu ve antiaging kremler kullanması eklenince maalesef ciltleri hızlı yaşlanabiliyor.
 

Bu yüzden erkekler de cilt yaşlanmasına karşı önlemlerini alıp, kendileri için üretilen bakım ürünlerini kullanmalılar. 
 

ERKEKLER İÇİN YAŞLANMA KARŞITI EN İYİ ÜRÜNLER
 

2 haftada çizgileri azaltır!

 

Enerji Veren Serum / Shiseido Men Active Energizing Concentrate 

 

Erkeklerde görülen yaşlanma belirtilerine sebep olan faktörleri ortadan kaldıran ve yüze daha canlı bir ifade kazandıran konsantre serumdur. Serum, özel hasar savunma kompleksi ile cildi yaşlandıran faktörlerden korumaya yardımcı olur. Böylece kuruluk, sertlik, donukluk ve aşırı yağlanma artık bir tehdit oluşturmaz. Sadece 2 haftada çizgi görünümünü azaltır. Gözenekleri küçülterek daha sıkı bir cilde sahip olmanızı sağlar. Bu serum gündüz veya gece temiz cilde uygulanmalıdır. En iyi etki için ürünün düzenli bir şekilde kullanılması gerekmektedir.
 Sarkma ve gıdı oluşumuna karşı!

 

Yüz Kontürünü Sıkılaştırıcı / Shiseido Men Facial Contour Refiner

 

Daha sıkı, pürüzsüz ve genç görünen cilt oluşumunu destekleyerek yüzdeki yaşlanma belirtilerine karşı mücadele eden sıkılaştırıcı bakımdır. Çene hattındaki sarkma ve gıdı oluşmasına karşı etkilidir. İçeriğindeki Maya özü ile cildin derin tabakalarındaki kolajen hatlarının sıkılaşmasını arttırır.

Emülsiyonu yüze yukarı doğu hareketlerle uygulamak cildin canlılığını arttırır ve düzenli kullanımda cildin sıkılığı artar. Her akşam kullanılabilir. Düzenli kullanımda cildin sıkılığı belirgin şekilde artar.

 

 

Kırışıklık düşmanı!
 

Tüm Yaşlanma Belirtilerini Hedef Alan Krem / Shiseido Men Skin Empowering Cream

 

Cildin tonunu anında dengeleyen ve cilde gözle görülür pürüzsüzlük veren, cilt canlandırıcı bakım kremidir. Tüm yaşlanma belirtilerini hedef alan güçlü bir yaşlanma karşıtı bakımdır. Kırışıklıklar, sarkma, kaba cilt yüzeyi ve kuruluk sorunlarını hedef alır. Cilt günden güne daha fazla enerji kazanır ve yorgunluk ile yaşlanma belirtilerine karşı daha güçlü savaşır. Düzenli olarak kullanıldığında yüz kontüründeki kırışıkların görünümünü de azaltır.

 

Cilt temizliği veya tıraş sonrasında bir inci tanesi büyüklüğünde krem yüzde yukarı doğru hareketler ile uygulanmalıdır. En iyi cilt bakımı için sabah akşam kullanılmalıdır. 

 

Göz çevresi için!
 

Kırışıklık ve kuruluğa karşı / Shiseido Men Total Revitalizer Eye Cream

 

Kırışıklara ve kuruluğa karşı savaşan çok fonksiyonlu göz çevresi bakım kremidir. Daha genç ve kendine güvenen bir görünüm için göz çevresinde meydana gelen belirli sorunları hedef alır. Göz altı halkaları, şişlikler, ince çizgiler ve göz kapaklarındaki sarkmaya karşı savaşır. Eye Bio-Complex HA içerir. Bu içerik hem hiyalüronik asidin doğal üretimini yeniden canlandırır hem de bu doğal içeriğin cildin en alt tabakalarında bile parçalanmasını önler.

 

Bu göz çevresi krem, göz altı ve göz üstü bölgelerine hafif parmak darbeleriyle her sabah ve akşam uygulanmalıdır.

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ