Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
ERKEKLER YAŞLANMA KARŞITI BAKIMDA HANGİ ANTIAGING ÜRÜNLERİ KULLANMALILAR?
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler
MEN TOTAL REVITALIZER CREAM
SHISEIDO
Erkekler için Yaşlanmayı Önleyici Krem - Normal & Kuru Cilt
4.500,00 TL
MEN TOTAL REVITALIZER EYE CREAM
SHISEIDO
Erkeklere Özel Çok Fonksiyonlu Göz Çevresi Kremi
3.100,00 TL
MEN TOTAL REVITALIZER LIGHT FLUID
SHISEIDO
Erkeklere Özel Yaşlanma Karşıtı Hafif Nemlendirici - Karma & Yağlı Cilt
4.100,00 TL
MEN ULTIMUNE POWER INFUSING CONCENTRATE
SHISEIDO
Ultimune Cildin Savunmasını Güçlendiren Konsantre – Erkekler için
3.960,00 TL

Erkek Bakım

ERKEKLER YAŞLANMA KARŞITI BAKIMDA HANGİ ANTIAGING ÜRÜNLERİ KULLANMALILAR?

 • Haziran 28, 2020

Erkekler, cilt yaşlanması konusunda kadınlara nazaran daha şanslı. Bir de bunu bakımla desteklediklerinde kadınları çok kıskandırabilirler! Peki, erkekler antiaging ürünlerinden hangilerini kullanabilirler?

Güzel yaş almak, en biz kadınlar kadar erkekleri de ilgilendiriyor. Hatta o kadar ilgilendiriyor ki, eşlerinin veya annelerinin kremlerini kullanan erkeklerin sayısı az denemeyecek kadar fazla. Fakat önemli bir noktayı belirtelim ki; erkek cildinin ihtiyaçları bir noktadan sonra kadınlardan ayrılıyor. Bu yüzden erkekler için özel üretilen, tamamen onların cilt ihtiyaçlarına göre tasarlanan seriler var. Shiseido Men gibi.
 

Erkekler cilt yaşlanması konusunda çok şanslı!

Erkek ciltleri yaşlanma konusunda kadınlara göre çok avantajlı bir durumda diye belirtmiştik. Çünkü uzmanlar erkeklerin cildindeki kolajen miktarına bakarak erkek cildinin kadından 15 yıl daha geç yaşlanabileceğini söylüyor. Ayrıca testosteron uyarısıyla kadınlara göre derileri yüzde 25 daha kalın ve daha sıkı. Ciltteki yağ salgısının da daha fazla olması geç yaşlanmalarında etkili. Ah biz kadınlar kıskanmayalım da ne yapalım! Bir de erkeklerin sık sık tıraş olma durumu var ki, buna peeling etkisi de diyebiliriz. Kısaca, erkekler kadınlara göre yaşlanma konusunda çok şanslılar. Bir de bunu bakımla desteklediklerinde yaşlanma belirtileriyle çok geç karşılaşırlar. 

Şanslılar ama erkekler neden hızlı yaşlanıyor o zaman?

Genetik tüm avantajlarına rağmen; iş stresi, sorumluluklar ve yaşam şartları günümüzde erkek cildinin avantajlarını neredeyse ortadan kaldırmış durumda. Bir de üstüne erkeklerin daha az güneş koruyucu ve antiaging kremler kullanması eklenince maalesef ciltleri hızlı yaşlanabiliyor.

Bu yüzden erkekler de cilt yaşlanmasına karşı önlemlerini alıp, kendileri için üretilen bakım ürünlerini kullanmalılar. 

ERKEKLER İÇİN YAŞLANMA KARŞITI EN İYİ ÜRÜNLER

 


 

Cildin Savunmasını Güçlendiren Konsantre / Shiseido  Men Ultimune Power  Infusing Concentrate

Erkek cildiyle ilgili en son araştırmalara dayanan, yenilikçi teknolojiye sahip benzersiz bir serumdur. Erkek cildi doğası gereği farklıdır ve maruz kaldığı günlük hasarlarla başa çıkmak için güçlü olmalıdır. Ultimune, erkek cildinin 3 temel zayıflığını gidermek için özel olarak formüle edilmiş cilt savunmasını güçlendiren, enerji verici ve maksimum düzeyde nemlendirici serumdur. 32 saat boyunca cilde nem sağlar. Cildin savunma gücünü arttırır. Yorgunluğun ve yaşlanma belirtilerinin azaldığı canlı bir cilt görünümü yaratır. İnce çizgileri ve pürüzleri hafifleti.

Yaşlanmayı Önleyici Krem/ Shiseido Men Total Revitalizer Cream

Erkek ciltleri için formüle edilmiş yüksek performanslı yaşlanma önleyici kremdir. Cildin kaslarını çalıştırır, savunma sistemini güçlendirir ve cildin nemini arttırır. Cilde 24 saat boyunca nem verir. İçeriğinde ImuBuild kompleks, deniz proteini kompleksi ve hasar savunma kompleksi vardır. Nemlenmiş, sağlıklı ve renk eşitsizliği düzelmiş bir cilt görünümü ortaya çıkarır. Çizgilerde azalma ve cilt konturunde toparlanma sağlar. Sıkı ve yaşlanma belirtilerinin azaldığı bir cilde kavuşursunuz. Shiseido Men serisine özel aromakolojik kokusu zihne ve cilde etki eder, stresi azaltır.

Kırışıklık düşmanı!

Tüm Yaşlanma Belirtilerini Hedef Alan Krem / Shiseido Men Skin Empowering Cream

Cildin tonunu anında dengeleyen ve cilde gözle görülür pürüzsüzlük veren, cilt canlandırıcı bakım kremidir. Tüm yaşlanma belirtilerini hedef alan güçlü bir yaşlanma karşıtı bakımdır. Kırışıklıklar, sarkma, kaba cilt yüzeyi ve kuruluk sorunlarını hedef alır. Cilt günden güne daha fazla enerji kazanır ve yorgunluk ile yaşlanma belirtilerine karşı daha güçlü savaşır. Düzenli olarak kullanıldığında yüz kontüründeki kırışıkların görünümünü de azaltır.

 

Cilt temizliği veya tıraş sonrasında bir inci tanesi büyüklüğünde krem yüzde yukarı doğru hareketler ile uygulanmalıdır. En iyi cilt bakımı için sabah akşam kullanılmalıdır. 

 

Göz çevresi için!

Kırışıklık ve Kuruluğa Karşı/ Shiseido Men Total Revitalizer Eye Cream

Kırışıklara ve kuruluğa karşı savaşan çok fonksiyonlu göz çevresi bakım kremidir. Daha genç ve kendine güvenen bir görünüm için göz çevresinde meydana gelen belirli sorunları hedef alır. Göz altı halkaları, şişlikler, ince çizgiler ve göz kapaklarındaki sarkmaya karşı savaşır. Eye Bio-Complex HA içerir. Bu içerik hem hiyalüronik asidin doğal üretimini yeniden canlandırır hem de bu doğal içeriğin cildin en alt tabakalarında bile parçalanmasını önler.

Bu göz çevresi krem, göz altı ve göz üstü bölgelerine hafif parmak darbeleriyle her sabah ve akşam uygulanmalıdır.

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ