Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
GREYFURT ÖZLÜ İNCELTİCİ İLE YAZA HIZLI HAZIRLIK!
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
ilişkili ürün
ADVANCED BODY CREATOR SUPER SLIMMING REDUCER
SHISEIDO
Vücut Sıkılaştırıcı Krem
3.650,00 TL

Yaz Cilt Bakımı

GREYFURT ÖZLÜ İNCELTİCİ İLE YAZA HIZLI HAZIRLIK!

 • Temmuz 10, 2020

Sevimsiz selülitlerinden greyfurt yardımıyla kurtulabilirsiniz. Greyfurt, acı tadıyla yemesi zor bir meyve olsa da içerdiği vitaminler, lifler ve bileşenler ile sağlıklı bir vücuda sahip olmanıza yardımcı olur. Selülit oluşumuna sebep olan birikimini engeller. Greyfurt selülitin düşmanıdır; yağları parçalar ve cildi canlandırır.
 

Greyfurt yağı içeren selülit kremleri bu yüzden çok başarılı sonuç verir ve düzenli masaj yaparak kullanıldığında gözle görülür bir fark yaratırlar. Selülitli bölgelerde sıkılaştırıcı ve toparlayıcı sonuçları etkileyicidir. 

 


İşte, selülit sorununu çözen greyfurt yağı içeren selülit kremi!

 

Selülit sorunu yaşıyorsanız ve onlardan kurtulmak istiyorsanız, bizim önerimiz Shiseido Advanced Body Creator Super Slimming Reducer kremi kullanmanızdır. Güçlü incelme ve selülit önleyici etki sağlarken, cilt tonunu düzenleyen ve sıkılaştıran nemlendirici jel kremdir. Belinizi inceltip basen bölgesini yeniden şekillendirerek güzel bir vücuda sahip olmanızı sağlar.
 

Etkisi bilimsel olarak kanıtlanmış Fat Fighting Capsules (yağ ile savaşan kapsüller), kafein kompleksi ve greyfurt yağı ile yağ birikimini azaltır, yağların hızlıca yakılmasına yardımcı olur. Bu şekilde hem incelir, hem de selülitlerinizden kurtulursunuz.

 

Kullanım şekli: Kremi vücudunuzun kalça, basen , bel, üst kollar gibi selülit oluşumuna eğimli kısımlarına masaj yaparak yedirin. En iyi etki için sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez uygularsanız kısa sürede hızlı sonuç alırsınız.

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ